:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-aşkın ihaneti-
GEREKSİZ

İhanet…. Gözlerin görmediği, kalbin acısını taşıyamadığı tek gerçek belki de… ilk önce büyük bir nefret olur insanın içinde. Yüzünü görmek istemezsin… ama hiçbir şey kalıcı değil bu hayatta… nefretle yoğrulurken anlarsın onu çok sevdiğin gerçeğini… sevmesen bu kadar ağlamazsın bu kadar yıpranmazsın… ihaneti bilirim .. ya siz bilir misiniz her gece ıslak yastıklarda uyumayı? Tattınız mı ihanetin zehirli oklarından? İçimi anlıcak biri yok mu cevap versin bana ihanetttttttttt nie bu kadar canımı yaktı! Hadi söyleyin ne var bu kdr büyütecek! Önceden herkes der giderse gtsin çokda umurumda .. kendi kaybetmiş olur.. KANDIRMAYIN kendinizi artık yeter! Aç gözlerinide sende dünyaya bak artık kalbim! Duygusal değil hiçbir şey.. anlamı yok sevginin..
İhanetin aşkı öldürdüğü yalan.. gururunuz yüzünden geri dönemeyeceğiniz kocaman bi sevgiyi körüklüyor o kadar .. gerisi boşşşş….
Ara
PeNe
sevgini içine gömer hayatına bakarsın. Zaten ihanete uğramışsan sevdiğin kişi sevilmeye değmeyendir. Üzülmeye ağlamaya değmez giden senden gider ona hiçbişey olmaz. hayatına bakacaksınnnnnnnn..........:kop:
Ara
sinemg
gecelik bi ilişki mi yoksa şuan onunla beraber mi?
Ara
GEREKSİZ
önüne ve hayatıa bamak her zaman o kadar kolay olmuo .. ama elbet başarırız .. bi gün unutulr geçer.. ve uzuzn zaman bir birliktelikten snra ayrılıktı... ne ek gecelik ne sonsuza kadar
Ara
sinemg
seni çok iyi anlıyorum.. şunu sölemek istiyorum..senin için mücadele ediyosa,pişmansa ve sen pişmanlığına inanıyorsan 2.bi şans ver derim..allah yardımcın olsun çok zor ve bedeli çok ağır..zaman en güzel çare..zaman acını unutturmuyo ama hafifletiyo en azından..bi zaman sonra hissizleşiyosun o daha kötü aslında ama böle ne yazık kii...Sad üzülme demicem çnkü biliyorum çok acı.. hatalar biz insanlar için.. seviyosan bi şans daha ver derim..PİŞMANSA!!! SEVGİNE SAHİP ÇIK!!!
Ara
Aşksı@z
sinemg Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni çok iyi anlıyorum.. şunu sölemek istiyorum..senin için mücadele ediyosa,pişmansa ve sen pişmanlığına inanıyorsan 2.bi şans ver derim..allah yardımcın olsun çok zor ve bedeli çok ağır..zaman en güzel çare..zaman acını unutturmuyo ama hafifletiyo en azından..bi zaman sonra hissizleşiyosun o daha kötü aslında ama böle ne yazık kii...Sad üzülme demicem çnkü biliyorum çok acı.. hatalar biz insanlar için.. seviyosan bi şans daha ver derim..PİŞMANSA!!! SEVGİNE SAHİP ÇIK!!!

sevgili sinemg Başlığa bakarmısın ihanet diyor ihanetin affı olmaz geri dönüşüde. ihanet başka bir şeye benzemez. bunu sende kabul edersin ayrılık terk ediliş farklıdır evet acı çekersin belki unutamazsın ama! ihanetin affı olmaz. tabi bu benim şahsi düşüncem.
Benim söyliyeceğim GEREKSİZ Arkadaşım geriye dönüp bakma bile bakma zaten şimdi sana ihanet yapmasaydı ilerde yapacaktı belkide başın belaya girecekti. Bence böylesi senin için daha hayırlısı.
Ara
Masal_yuzLu
ya ihanet değilse?
aşkın ihaneti varmıkiSmile
Ara
sinemg
sevgili aşksız... sen nasıl kendi fikrini sölemişsen bende kendi fikrimi söledim..herkesin doğruları farklıdır.. ayrıca bu konuyu burda seninle tartışmıcam doğru yada yanlş...ben arkadaşa cvp verdim.. tertışma paneli değil burası değil mi...
Ara
PeNe
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevgili sinemg Başlığa bakarmısın ihanet diyor ihanetin affı olmaz geri dönüşüde. ihanet başka bir şeye benzemez. bunu sende kabul edersin ayrılık terk ediliş farklıdır evet acı çekersin belki unutamazsın ama! ihanetin affı olmaz. tabi bu benim şahsi düşüncem.
Benim söyliyeceğim GEREKSİZ Arkadaşım geriye dönüp bakma bile bakma zaten şimdi sana ihanet yapmasaydı ilerde yapacaktı belkide başın belaya girecekti. Bence böylesi senin için daha hayırlısı.

Aşksız arkadaşıma katılıyorum. Bugün olmazsa yarın, akacak kan damarda durmaz. Tabiki GEREKSİZ arkadaşım bu oayları yaşayan kişi olarak en iyi kararı verecek olandır kim ne derse desin. Ama bende yaşadıklarıma inanarak söylüyorum bi ilşki bi defa kırılınca tamir edemezsin hiçbişey eskisi gibi asla ve asla olmaz. Olur diyen kendini kandırıyodur. Zaman herşeyin ilacıdır. Zamana bırakmak gerek... :Smile
Ara
GEREKSİZ
ikinizede katılıorum.. kalbim ikiye aryılmış bir araya getiremiyorum.. bi yanım evt ikinci bi şans ver en azından kendin için bunu yap dio.. ama bi yanım o kadar öfkeli ve gururlu ki ... her şeyi alt üst edio her seferinde baştan alıorum zamanı her şeyi silip baştan yazıorum ....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 528 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkin 50 Işareti yaraliyureq 4 383 04-13-2022, Saat: 11:16 AM
  askın 50 işaretiii..... Gulguzeliii 3 348 04-12-2022, Saat: 11:13 PM
  ...askin Aci Hali... peri kızı 1 317 04-12-2022, Saat: 11:29 AM
  İmkansız Bir Askın İçinde Stinq 5 303 04-11-2022, Saat: 04:48 AM