:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
/..wazge?emedi?im mawime../ Sana yeniden ba?L?yorum mawim...
in_love_girl
kopyas6277036kglv3.jpg

Bug?n sana yeniden yazmaya ba?L?yorum mawim..
Y?rt?p att???m b?t?n ka??tLara inat sayfaLarca yaz?yorum sana mawim..
Seni yeniden sewiyor,,biz e yeniden ba?L?yorum mawim...

Eski umutsuz k?z? ?L?me terkedip gidiyorum yaLn?zL???mdan.. Ko?a ko?a sana geLiyorum mawim.. Tekrar sar?L?yorum sewdana,,tekrar seni sewiyorum diyebiLiyorum...
Art?k dert etmiyorum sewip sewmedi?ini.. YaLanLar?nLa da awutmuyorum kendimi.. Ben kendi sewgimle ayakta tutuyorum bizi mawim..

Oyna,oyunca??n oLay?m mawim...
Es-g?rLe eziLen ben oLay?m..
YaLandanda oLsa sew,sewdi?in ben oLay?m mawim...

Sewda kokusu war hawada hissediyormusun ? KabuLLendim bitti gitti demi?tim sen beni yaLn?zL??a mahkum ederken.. Ba?aramam???m me?er,,kendimi kand?rm???m bunca zaman.. Bu g?n g?zLerine bakt???mda anLad?m mawim.. Tenin kokusunu r?zgarLar getirdi?inde anLad?m...
Hepsi mutLuLu?a uLa?mak i?in ?rtpas ediLmi? duyguLarm?? mawim.. Ama sensiz oLmuyormu? mawim.. MutLuLu?a uLa?t???m? /sand???mda/ anLad?m..

Yetersiz kaL?yor s?zc?kLer sana,,bana,,bize.. Hepsi basitLe?iyor sewgimin kar??s?nda.. Boyun b?k?yorLar,,itiraz ediyorLar yapamay?z diye.. Zaman mawim.En b?y?k kan?t sewdama.Onca sewda ge?ti ard?ndan/sewda sand???m/. Me?er herbiri sen gittikten sonra esen s?radan r?zgarLarm??. G?zLerine bakt???mda anLad?m.

Bug?n sana tekrar ba?L?yorum mawim. Art?k ?z?Lm?yorum gidiyorum/sewmiyorum deyi?ine.. Ad?m ad?m ??k?yorum mutLuLu?a. KampLumba?a y?r?y??? misaLi. Herg?n bir ?ncekinden daha fazLa ba?Lan?yorum sana.. we sonsuza kadar hapsediyorum g?zLerinin kopyas?n? y?re?ime. Ger?e?i kime giderse gitsin. Bir benzeri bende.. Y?re?imin en derininde.. we en b?y?k sewdan?n i?inde.

Tek tarafL? oLmuyormu? diyordum ya mutLuLu?a ??karken/?rtpas ederek ger?e?i/.. YaLan !!! Sonuna kadar yaLan !! oLdu i?te bak.. Kar??mdas?n ya bi m?ddet daha.. BakabiLiyorum ya g?zLerinde.. Benim sewgim ikimizede yeter mawim.. G?zLerinin bir kopyas? bende..KimbiLir di?eri nerde diye d???nmicem bundan sonra.. Kopyada oLsa bende ya bi par?an.. Y?re?imde ya,,sewiyorum ya.. Yeter bana mawim.. ?kimizede yeter..

AnLams?z keLimeLerimin anLatt??? en anLamL? ba?Lang??? yap?yorum sana mawim... Sar?ya ka?an mawimi ar?nd?r?yorum t?m renkLerden.. YaLn?z seni sewiyorum mawim.. we yeniden sana ba?L?yorum...

/..Mawim...
Y?re?imin en derinLerinden bir ???L?k kopuyor..
G?zLerim g?zLerinde...
Y?re?imse hep o biLdi?in yerde...
Yemin oLsun r?zgarLara wazge?ersem birg?n
Y?re?imin en derininde mawim diye a?Layan bir ?ocuk oLacak.../

/..wazge?emedi?im mawime../

--ayLin--
Ara
>As!_M€L€q<
yüreğine sağlıkkkkkk
in_love_girl
saoL canım...
Ara
crazy_carsma
çok güzel canım emeğine sağlıkk
Ara
in_love_girl
saoL cnm...cicek.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 332 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 729 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:28 PM