:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leader Buraya
melankolik41
Lütfen Bana Oyun Yükleme Konusunda Yardım Et Leader Özel Mesajımı Görmedin Heralde Tabi Kolay Deil Koca Site Fakat Bir Mesaj Veya Bu Konuya Cevap Yaz
Ara
CaNaT
Smile Bu tür konular açarken nasıl mesajlar yazılması gerektiği konusunda ki

TIKLA

( linktede verilmiştir bu bilgi ) uyarılara dikkat etmeniz gerekmektedir...

Konuya bir cevap olarak şunu söyliyeyim ama. Eğer farkettiysen leader bir süredir siteye giriş yapmadı. Yani mesajını hala okumamış olma ihtimali var değil mi ?
Biraz daha sabırlı olun olumlu yada olumsuz geri dönüş zaten yapılacaktır ...
Ara
melankolik41
1 Aya Yakındır Beklıyorum Sad Ve 3 4 kez Girdiğini Gördüm Ama Leader Olmak Zor Olsa Gerek Bunuda Ekliyim Smile
Ara
kı@ymı@k=)
emin oll senin oyun yüklemenden çok daha önemli sorunları var şuan..Smile yadaa çok daha önemli işlerimi diyeyim.. herneyse herkes kafasına göre kendi çapında isteklerde bulunup o anda olsun istiyo.. keşke herkesin isteği istenilen anda olabilse aynı şekilde leaderinde.. çok önemliyse bu mesele senin için saretmeyide bilmelisin.. eninde sonunda senle ilgilenilicektir yalandan yere böyle konular açmaya lüzum yok benceSmile
Ara
deli yürek
TOLGA abinin İşleri Bu Ara Çok Yoğun o Nedenle İlgilenemdiğini Düşünüyorum Forumlarda Şu Şekilde Bir Tabir Kullanılır Admiler Genellikle Forum Kurallarında Kullanırlar Açtığınız Konulara Anında Karşılık Beklemeyiniz Yada Adminlerimiz Her Mesajı Takip Edemeyebilirler gibi sabretmek en doğrusu TOLGA Abi Gelince Eminim İlgilenecektir.
Ara
Leader
Biz zaten özel mesal ile destek vermiyoruz. Görsek bile dikkate almaya biliriz. Bu gibi konular için Forum Destek bölümü açtık.

Önce sorununuzu orada arıyacaksınız, eğer yoksa konu açacaksınız. Bir konuyu 100 kişi sorabilir. 100 kişiye aynı cevabı yazmaktansa Forum Destekte bir kere cevaplanır herkes faydalanır.

Sevgilerimle,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  leader buraya MaNeSiA 4 672 08-09-2009, Saat: 11:05 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  leader beni gör :) kı@ymı@k=) 28 1,845 05-03-2009, Saat: 04:24 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Leader foruma girmesin:p ( çözüldü ) MaNeSiA 47 2,951 11-28-2007, Saat: 12:30 PM
Son Yorum: ..TuuCe..
  bakın buraya! mhanyaxx 28 1,370 11-21-2007, Saat: 11:55 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:37 AM