:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bakın buraya!
mhanyaxx
Nickimi Drop'layın İstemiyorum Artık Bu İş Nedir Anlamam...

Ne Özveri Kaldı Ne Saygı;

Şu'ana Kadar Hiç Bir Üyeye Yönetcilier Adminlere Bir Saygısızlıgım Olmadı Hep Paylaşımda Bulundum Ama Neden se Bazı Kişiler mantıksız Birşeyler yazıyor hakkımda ve bu benim zoruma gidiyor artık...

yapmadıgım Şeyi yaptın gibisinden sölenince siz nasıl düşünürsünüz:?

Son İstegim Fazla Görmeyin Bu Nicki Silin Ve Kimse Kullanmasın Artık...

Bütün Arkadaşlar'dan Özür Diliyorum Hakkınızı Helal Edin...

Sevgilerle...
Ara
xsearchgirl
yasıncım sen ne kdr yassanda sıte yonetıcısı peq taqmıor wurdum duymas
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:S aman herseyi takmayacaksin aslinda fazla Yapmadigin birseyi yapmissin gibi anlatilmasi tabi cok kotu bi durum biliyrm suanda bende ona benzer seyler yasiorum ama napicaksin umursamayacaksinki daha fazla ustune gelmesinler eger bole yaparsan silmelerini fln istersen inan birsey kazanmassin Ama biz seni kaybederiz ve bunu asla istemeyiz Wink
Ara
mhanyaxx
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::S aman herseyi takmayacaksin aslinda fazla Yapmadigin birseyi yapmissin gibi anlatilmasi tabi cok kotu bi durum biliyrm suanda bende ona benzer seyler yasiorum ama napicaksin umursamayacaksinki daha fazla ustune gelmesinler eger bole yaparsan silmelerini fln istersen inan birsey kazanmassin Ama biz seni kaybederiz ve bunu asla istemeyiz Wink
haklısın ama imzamı oku anlarsın;

ben yapmadıgım şeyi üstlenmem....

madem öle bir şey yaptım bırakırım...

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Hmm !! Yapmadigin halde yaptigin dedikleri sey(ler) ne (özel deilse? )
Ara
Leader
Sizin yapmadığınız ve başkalarının yapmış gibi gösterdiği konu nedir acaba ?

mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nickimi Drop'layın İstemiyorum Artık Bu İş Nedir Anlamam...

Ne Özveri Kaldı Ne Saygı;

Şu'ana Kadar Hiç Bir Üyeye Yönetcilier Adminlere Bir Saygısızlıgım Olmadı Hep Paylaşımda Bulundum Ama Neden se Bazı Kişiler mantıksız Birşeyler yazıyor hakkımda ve bu benim zoruma gidiyor artık...

yapmadıgım Şeyi yaptın gibisinden sölenince siz nasıl düşünürsünüz:?

Son İstegim Fazla Görmeyin Bu Nicki Silin Ve Kimse Kullanmasın Artık...

Bütün Arkadaşlar'dan Özür Diliyorum Hakkınızı Helal Edin...

Sevgilerle...
mhanyaxx
Bak Leader Senin Kilitledigin Konuda Demek İstedigim Şeyi Sen Nasıl anladın Bakarmısın aLLah aşkına...
Ara
Leader
Lütfen konuyu saptırmayın. Soruma cevap verin.

mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak Leader Senin Kilitledigin Konuda Demek İstedigim Şeyi Sen Nasıl anladın Bakarmısın aLLah aşkına...
mhanyaxx
Sevgili polemik yaratmaya çalışıp dikkatlerini üzerlerine çekmeye çalışan arkadaşlar,

Bu konu ile ilgili açıklamayı zaten yapmama ve sizde bu açıklamayı görmenize rağmen sadece polemik ve karışıklık yaratmak adına bu konuyu açan ve destekleyen tüm arkadaşları şiddetle kınıyorum!

Bazı üyelerimiz benim şu kadar mesajım gitti, benim bu kadar mesajım gitti diye feryat figan içerisinde yanıp tutuşuyorlar. Sizlere elbetteki hak veriyorum hak vermiyor değilim fakat şu gerçeği asla ve asla unutmamanızı rica ediyorum.

Sizin duygysuz.com'da bir üyelik hesabınız var ve üyelik hesabınızdan bilmemkaç mesajınız gitmiş.

Benim ise bir forumum var ve o forumdan yüzbinlerce mesajım gitmiş. Yönetici arkadaşlarımdan bazıları bilir bu forumun hangi emekler ile bu günlere geldiğini.

Bu emekleri görmezden gelip, bize kan kusan arkadaşları tekrar tekrar kınıyorum!

mhanyaxx bu konuya elinden gelen desteği verip bize olan nefretini sergilemiş. Teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.

Benden çok kere moderatörlük talebinde bulundu kendisi.

Bizim yönetici alma politikamız hiçbir zaman fazla mesaj atan üyeleri alma gibi bir politika olmamıştır. Tamamen niyet ile alakalı olmuştur.

Umarım şimdi kendisinin neden duygusuz.com yönetimine alınmadığını anlamıştır.

Son olarak;

:: Duygusuz.com her türlü eleştiriye açıktır. Fakat bundan böyle artniyetli olarak, forumun huzurunu bozacak ve forumdaki düzeni karıştıracak eleştirileri yapanlar yöneticinin insiyatifinde olmak kaydı ile forumdan uzaklaştırılacaktır.

Konuyu anlayışla karşılayan, iyi niyetini ve desteğini bizden esirgemeyen tüm üyelerimize canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. :: Duygusuz.com'un bu günlere gelmesine siz sebepsiniz.

Sevgilerimle,

böle mi cevap veriyorsuz;

mhanyaxx bu konuya elinden gelen desteği verip bize olan nefretini sergilemiş. Teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.
Ara
mhanyaxx
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lütfen konuyu saptırmayın. Soruma cevap verin.

ßen sana böle şey yaptımmı ben sadece kendi fikrimi söledim kimseye ßana destek verin'de demedim anladınmı şimdi;

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  leader buraya MaNeSiA 4 678 08-09-2009, Saat: 11:05 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Leader Buraya melankolik41 5 711 06-12-2009, Saat: 03:46 PM
Son Yorum: Leader
  Lütfen Bir Dakika Bakın: *Asİ-yÜrEk* 7 548 10-07-2008, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  bakıN LütfeN =/ PesmisT GirL 8 475 04-08-2008, Saat: 10:02 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  2 sn bakın bi lütfen ( çözüldü ) djseninim 25 982 10-30-2007, Saat: 06:54 PM