:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dost hikayeleri-gercek
Son Noktam
Bişi DeğiL Emeğine KarşıLık Aqa ..
Ara
fatih
benım canım cok sıkıldı yaa böyle olmıycak dün ki gibi güzel bir yer acmam lazım
Ara
MorciveT
Te?ekk?rler...Eline y?re?ine sa?l?k....
Ara
fatih
sagolasın begendıysen sevındım
Ara
k_o_r_a_y
Selam arkada?lar. Ben bu ?ne kadar a?k ya?amad?m belki korktum ay?amaktan ama ?imdi ke?ke ke?ke bir sevgilim olsa diye yak?n?yorum. Belki birilerine teklif etsem olacak bu i? aynaya bakt???mda kendi kendime ulan sana kim bakar diyorum. Ama bundan sonra ?yle de?il art?k ?al??malara ba?layacam. Hadi hay?rl?s?. Bu birinci konum. ?kinci konu ise dostluk.. Benim belki utanarak s?yl?yorum ama sadece ama sadece 2 tane dostum var. Utanc?m dostlar?mdan ?t?r? de?il. Utanc?m bu d?nyada ger?ek dostlar?n bu kadar az kalmas?. Benim bu seneden ?nce bazen isimlerini bile unuttu?um bir s?r? dostlar?m vard?. Ama hepsi birer birer ayr?ld?lar benden sebebsiz. Bir ak?am ?st? hi? dostum kalmad???na inanm??t?m art?k. Ve ak?am namaz?na gitmi?tim. Daha namaza 1 saat vard?. tek ba??ma oturup a?l?yordum. Tam Allaha isyan edecektim ama birden arkamdan iki el uzand?. Arkama d?n?p bakt???mda kik arkada??m arkamda duruyordu. Ben hi? a?z?m? a?madan ikisi birden ?u s?zleri s?ylediler. Bana "koray hani bir s?z var seni ?lene kadar sevece?im diye hat?rlad?n m??. Biz seni ?lene kadar de?il, ?ld?kten sonrada yedi cihanda sevmeye devam edece?iz. Sen bizim can?m?z de?ilsin. Sen bizim her?eyimizsin. Bu g?nden sonra iki yudum su dahi i?sek bu yudumun birisini senin i?in i?eriz." dediler ve sonra namaza kadar birbirimize sar?ld?k.
??te arkada?lar ben seni ?lene kadar sevece?im s?z?ne inanm?yorum. ??nk? ben dostlar?m? ve e?er olursa sevgilimi ?lene kadar de?il ?ld?kten sonrada sevece?im. Allaha hepinize benimkiler gibi salih dostlar nasip etsin...
Ara
fatih
koray sen tam benım yasadıgım seyelrın aynısını yasıryorsun tıpkı benı anlattın benımde hıc sevgılım olmadı senın udusncelırın aklımda benımde 2 tane dostum var alattıkların sankı benı anlatıyon
Ara
harbikı@z_44
Confusedmiley14:ben aranza yeni katıldm ama yazını çok beğndm devamını dilerim harbikız
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acele dost aranıyo romantiq_exelance 4 679 04-13-2022, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: wildfang
  dost bulmak melik 8 1,048 04-13-2022, Saat: 03:00 AM
  Ben Böyle Dost İstiyorum Firari Fırtına 12 1,062 04-11-2022, Saat: 08:10 AM
  Bilgeis - En Yürekli Dost a -- Firari Fırtına 10 943 04-10-2022, Saat: 12:29 PM
  Dost Olmak Varya.. ÇiLeK 7 1,124 04-08-2022, Saat: 02:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:08 AM