:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensiz bitmeyen günler!
'Belinay'
[INDENT]......Ve sustuk kimse bilmesin diye.. Geceler ilham kaynağı oldu bize..Yıldızlara baktık birbirimizi bulduk..Gökyüzünü göremedik ama bildik orada bir yerde olduğunu..Kim yaşardı ki kim öldü bilemedik doğrusu.. Aşk vardı ve sonsuzdu dedik ellerimizi puslu bir günde birleştirdik ve birddaha kimsenin koparmaya gücü yetmedi.. Kararlıydık çünkü kolumuz kopsada ayırmıcaktık ellerimizi birbirimizden.. Ayırmadıkta.. Mutlu sonla biten hiçbir aşk neden destanlaşmamıştı.. Belki acı çekince ve kaybedince anlıyor insanlar birşeylerin kıymetini.. Şimdi uzaktayız ve ikinci bir şans gibi yaşıyoruz hayatı.. Biliyoruz acıyı o ayrılık acısını.. Yüreklerimiz bir çarpsada yakında olamayınca hüzün duvarına dönüp sessizce ağlamaya başlıyorlar.. Kimse duymuyo bu sesi çünkü yüzlerdeki tebessümün ardına saklanıyo..Hıçkırıklar kahkaha oluyo.. Bitmiyo bu sensiz günler.. !!
[/INDENT]
Ara
kimsesiz16
çok güzel sade ve yoğun bir anlatım işte bunu başarabilmek önemli olan bence
Ara
TutkuM
Çok güzel bir yazı olmuş.
Emeğine yüreğine sağlık.
Ara
'Belinay'
kimsesiz16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel sade ve yoğun bir anlatım işte bunu başarabilmek önemli olan bence

Tşk ederim.. Smile
Ara
'Belinay'
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzel bir yazı olmuş.
Emeğine yüreğine sağlık.

tşk ederim Smile
Ara
ufuk_can
Çok güzeldi yüreğine sağlık kardeşim....
Ara
'Belinay'
Teşekkür ederim okuyan gözlerinize sağlık =)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessizlik ?imdi Sensiz Emy 12 1,553 04-13-2022, Saat: 08:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,032 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh
  Bu Sensiz Geçecek Olan Bayrammı ? # Pè®iM§ii # 4 661 12-02-2009, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Yine sensiz olmadı.. (: 'Belinay' 11 1,202 09-05-2009, Saat: 03:08 PM
Son Yorum: 'Belinay'
  Sensiz Kalbimin Sessiz Çığlıkları. нüzüηçiçÑ”ği 25 2,421 05-15-2009, Saat: 12:45 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:55 PM