:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensiz Kalbimin Sessiz Çığlıkları.
нüzüηçiçÑ”ği
Sensiz geçen günlerime bak bir gün daha eklendi.Bugününde diğerlerinden farkı yoktu.Ama aklımda sen varken hangi gün benim için acısız geçer ki ? Hangi gün saatleri kırsam seni bana geri getirir ki ? Çırpınsam bile kanadı kırık kalbim daha çok canımı acıtıyor.

Her günün sabahında yokluğunun acısı içimi biraz daha burkuyordu sanki damlayan yaşlarıma ortak oldular kuytu köşelerde.Aynalarda gördüğüm bu karanlık yüz senden acı parçalara tanıklardı.Bazen oluyor ki senin için savaştığım kalbime söz geçiremiyorum.Her yeri yakıp , kırıp geçmek istiyorum.Gözlerin ki ; gündüzlerimi karanlık bir cehenneme çevirmeye yetecek kadar aklımda..Güzel olanların yeri sensiz dolmuyor.Her hayalimin baş kahramanı hep SEN oldun.

Seni anlattım romanlarıma, seni anlattım şiirlerime , seni anlattım seni çağıran her bir zerreme.Boynunu büktüler sensizliğime , içim burkuldu her günden biraz daha fazla.

Hani çiçeklerin en güzeli ‘gül’ dü.Bak o güllerde soldu.İçimde yeşertip büyüttüğüm o güller onlar bile sensizliğe boynunu büktüler.Gör bak yaşayan bir ölüden farkı kalmayan biri var soğuk ve sensiz İstanbul sokaklarında.Bu şehir yasa büründü gözümde.Gidişini kabul edemiyorken , gelişine daha kaç satır yazmalıydım?Her yerde senden bir iz var, nasıl unutabilirim, nasıl görmezden gelebilirim.Hüzün akar gözlerimden benim , uzaklara dalıp düşünürken seni dudağım titrer ah derim.Neden içimi böyle sonsuz acılarla kavurup gittin? Hep bunu soruyorum kendime.Bir taş atıyorum deniz kenarından mavi sulara,sanki her bir umudumu o gün tek tek sele veriyor , kapılış gidişini içim yanarak izliyordum.Tıpkı gidişin gibi..

Varlığının rengini siyah , yokluğunu ise beyaz koydum.Neden biliyormusun ; her gidiş umuda sarar beyaz beyaz, varlığın ise içimdeki kurumuş güller misali.

Cevapsız sorularımın cevaplarını bulamadan üstüne her geçen gün daha çok sorular ekledim.Çıkmazdayım.Bir yolun yarısıydın sen.

Sessiz bu hayallerimde sensiz yaşamak zor da olsa nefes alıyorum.

Kalbim acıyordu, bu sabahta sensiz uyanmanın verdiği buruklukla, yorgunlukla ve sebebini sayamadığım bir sürü şeyle.Her akşam uyumadan önce senden önce uyanmayı dilerdim, seni uyurken izleyebilmek için.Hep öyle kalabilseydik.Diğer sabahlar gibiydi bugünde , sensiz uyandığım yaşlı gözlerimle baktım bozulmamış yastığına , yine yoktun ..Akşam olunca senli günlerim yine gözlerimin önünde, sanki sen ordaymışsın gibi her şey duruyor yerinde.Gamzelerin eski fotoğraflarda ,hatıralarım aklımda , seni dinlemeli ve o kadar içmemeliydim.O kazada sen değil ben ölmeliydim.

Şimdi biten bir aşkın gözyaşları gibi sele kapılıp gitti umutlarım..

Hüzünçiçeği
25.12.2008
Ara
Aşksı@z
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sensiz geçen günlerime bak bir gün daha eklendi.Bugününde diğerlerinden farkı yoktu.Ama aklımda sen varken hangi gün benim için acısız geçer ki ? Hangi gün saatleri kırsam seni bana geri getirir ki ? Çırpınsam bile kanadı kırık kalbim daha çok canımı acıtıyor.

Her günün sabahında yokluğunun acısı içimi biraz daha burkuyordu sanki damlayan yaşlarıma ortak oldular kuytu köşelerde.Aynalarda gördüğüm bu karanlık yüz senden acı parçalara tanıklardı.Bazen oluyor ki senin için savaştığım kalbime söz geçiremiyorum.Her yeri yakıp , kırıp geçmek istiyorum.Gözlerin ki ; gündüzlerimi karanlık bir cehenneme çevirmeye yetecek kadar aklımda..Güzel olanların yeri sensiz dolmuyor.Her hayalimin baş kahramanı hep SEN oldun.

Seni anlattım romanlarıma, seni anlattım şiirlerime , seni anlattım seni çağıran her bir zerreme.Boynunu büktüler sensizliğime , içim burkuldu her günden biraz daha fazla.

Hani çiçeklerin en güzeli ‘gül’ dü.Bak o güllerde soldu.İçimde yeşertip büyüttüğüm o güller onlar bile sensizliğe boynunu büktüler.Gör bak yaşayan bir ölüden farkı kalmayan biri var soğuk ve sensiz İstanbul sokaklarında.Bu şehir yasa büründü gözümde.Gidişini kabul edemiyorken , gelişine daha kaç satır yazmalıydım?Her yerde senden bir iz var, nasıl unutabilirim, nasıl görmezden gelebilirim.Hüzün akar gözlerimden benim , uzaklara dalıp düşünürken seni dudağım titrer ah derim.Neden içimi böyle sonsuz acılarla kavurup gittin? Hep bunu soruyorum kendime.Bir taş atıyorum deniz kenarından mavi sulara,sanki her bir umudumu o gün tek tek sele veriyor , kapılış gidişini içim yanarak izliyordum.Tıpkı gidişin gibi..

Varlığının rengini siyah , yokluğunu ise beyaz koydum.Neden biliyormusun ; her gidiş umuda sarar beyaz beyaz, varlığın ise içimdeki kurumuş güller misali.

Cevapsız sorularımın cevaplarını bulamadan üstüne her geçen gün daha çok sorular ekledim.Çıkmazdayım.Bir yolun yarısıydın sen.

Sessiz bu hayallerimde sensiz yaşamak zor da olsa nefes alıyorum.

Kalbim acıyordu, bu sabahta sensiz uyanmanın verdiği buruklukla, yorgunlukla ve sebebini sayamadığım bir sürü şeyle.Her akşam uyumadan önce senden önce uyanmayı dilerdim, seni uyurken izleyebilmek için.Hep öyle kalabilseydik.Diğer sabahlar gibiydi bugünde , sensiz uyandığım yaşlı gözlerimle baktım bozulmamış yastığına , yine yoktun ..Akşam olunca senli günlerim yine gözlerimin önünde, sanki sen ordaymışsın gibi her şey duruyor yerinde.Gamzelerin eski fotoğraflarda ,hatıralarım aklımda , seni dinlemeli ve o kadar içmemeliydim.O kazada sen değil ben ölmeliydim.

Şimdi biten bir aşkın gözyaşları gibi sele kapılıp gitti umutlarım..

Hüzünçiçeği

25.12.2008

Ben küçük bir alıntı yapamadım bütünüyle çok güzel. onun için tamamını alıntı yaptım.
İnsanın içine işleyip içinde iz bırakan sevgiler terk edilmişler olsa bile çok sevmiş ve unutamıyorsa insan böylesine güzel ve böylesine gerçek sevgilerin sahipsiz kalması ve bu kadar güzel ve vaz geçilmesi güzel duygular şimdi yazdığın gibi bir başkalarıyla paylaşılmaya yüz tutar ve bu sevgi yüklü duyguları duyması gereken kişi burada olmaz.
Sevgili Hüzün duyguların öylesine güzel öylesine saf öylesine samimiki. keşke diyorum o kişide okumuş olsaydı.
Güzel ve içten duyglarını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. O Güzel Yüreğine sağlık .
Yüreğindeki o temiz ve saf sevgin hiç eksik olmasın.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkür ederim bu güzel ifadelerin için (:
Ara
Aşksı@z
Bişi deyil Hüzün.
Ara
asi_ve_mai
genelde yüreğini gecelere sararsın...
güneş çare değildir ışık korkutur insanı zaman zaman...
mavi karanlıklarda kaybolup gitmek istersin... çaresizsindir çünkü...
ağlamak getiremez geriye... yalvarmak yakarmak neçare...
hani kapatılamayacak bir yara açılmıştır yüreğine...
düşün ki bir bıçak yarası parmağını kesen...
ve ömrün boyunca bir kanama olacak hiç durmayan...
işte bence yürekteki bu acı aynen böyle bişey...
çaresizlik kalakalmışlık ve ne yapacağını bilemezlik sarar etrafını...
ve sen sadece yazarsın hüzünçiçeği.........

o güzelim kalbine sağlık...
herzamanki gibi duygularını çok güzel anlatmışsın...
eşsiz yüreğin mutluluklarla dolu olsun...
Ara
ufuk_can
"Varlığının rengini siyah , yokluğunu ise beyaz koydum.Neden biliyormusun ; her gidiş umuda sarar beyaz beyaz, varlığın ise içimdeki kurumuş güller misali."
yüreğine sağlık hüzünçiçeği...
Ara
Dostcu

çok güzeldi Hüzün Çiçeği ellerine sağlık teşekkür ederim...
Ara
BeYaZ MaSaL
Bak sensiz şu koca şehri nasıl göğüslüyorum dimi,hala ayaktayım dimdik yıkılmadım evet yıkılmadım gibi sadece dıştan öyle görünüyor ya yüregim yüregim paramparça yarim canım öylesine acıyor ki hiçbirşey avutmuyor yüregimi,ne umudumun geri dönmene nede tesellim sadece sadece acıyor yüregim acıyor..acı nasıl birşeydir bilirmisin sen sensiz kaldın mı hiç bilemezsin ki yarim bu şehrin nasıl zindan oldugunu nasıl bir hançer oldugunu bilemezsim yüregime hergün nasıl sapladıgını her sabah bir hançerle uyandıgımı acıyla sancılarla uyandıgımı bilemezsin ben beklerim beklerim senide sen gelmezsin gelmezsin..
BeYaZ MaSaL
"Hüzünçicegi"..hüzne boğdun gerçekten hüzün kokan bir yazı olmuş dilerim o yüregin hüzün degil mutluluk sevgi kokar..mükemmel bir yazıydı bu cümlerleride ben yazmak istedim kısada olsa.

[b][SIZE=5]"Beklenen Gelmezvirgs.gif Bekleyen Boşa Bekler virgs.gif Hava kararırvirgs.gifZaman Geçervirgs.gifKapanır Yavaş Yavaş Kepenkler.
Beklenen Yine Gelmezvirgs.gif
Bekleyen Yine Bekler"...
[/SIZE]
[/b]

Ara
нüzüηçiçÑ”ği
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:genelde yüreğini gecelere sararsın...
güneş çare değildir ışık korkutur insanı zaman zaman...
mavi karanlıklarda kaybolup gitmek istersin... çaresizsindir çünkü...
ağlamak getiremez geriye... yalvarmak yakarmak neçare...
hani kapatılamayacak bir yara açılmıştır yüreğine...
düşün ki bir bıçak yarası parmağını kesen...
ve ömrün boyunca bir kanama olacak hiç durmayan...
işte bence yürekteki bu acı aynen böyle bişey...
çaresizlik kalakalmışlık ve ne yapacağını bilemezlik sarar etrafını...
ve sen sadece yazarsın hüzünçiçeği.........

o güzelim kalbine sağlık...
herzamanki gibi duygularını çok güzel anlatmışsın...
eşsiz yüreğin mutluluklarla dolu olsun...

Karanlığın verdiği isyan inan gündüzlerimden daha çok.Elimde kalan çaresizliğimi kelimelere döküyorum işte.

Teşekkür ederim bu güzel sözler için seninde yüreğine sağlık (:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ufuk_can Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
"Varlığının rengini siyah , yokluğunu ise beyaz koydum.Neden biliyormusun ; her gidiş umuda sarar beyaz beyaz, varlığın ise içimdeki kurumuş güller misali."

yüreğine sağlık hüzünçiçeği...

Sağol seninde okuyan gözlerine sağlık.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessizlik ?imdi Sensiz Emy 12 1,555 04-13-2022, Saat: 08:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Bayım sen "kalbimin ağrıyan yanısın"... acemhe 8 713 01-29-2011, Saat: 11:46 PM
Son Yorum: acemhe
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,034 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh
  Bu Sensiz Geçecek Olan Bayrammı ? # Pè®iM§ii # 4 662 12-02-2009, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Yine sensiz olmadı.. (: 'Belinay' 11 1,202 09-05-2009, Saat: 03:08 PM
Son Yorum: 'Belinay'

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:29 PM