:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebebin Yoksa; Özgürsün
ѕαкℓı@мѕı@η
TEŞRİK_İ MESAİ: ön sevişme…

Hani siz, hiç bilmediğiniz bir histerinin, kıldan ince, kılıçtan keskin Sırat’ında geldiniz ya; günlerden ukdeli bir dündü hani, dudağınız seğiriyordu öyle kendinizden, hani, çok mundar Elif_Be’ler çizmiştiniz boşluğa, yorgun bi’ hattattı şu hovarda elleriniz?..

(…ben yine kâğıtlar katlıyordum hani, gemiler birikiyordu hiç durmadan? Aylar_yıllar geçiyordu, havaleler_cüzzamlar geçiyordu, sonra ihtilaller_cuntalar gelip geçiyordu, hani yine geçmiyordu yalnızlıklar, kortej böylece up’uzuyordu…Wink

Derken gemiler vuruyordu karaya, biz Fetih diyorduk düştüğümüz her adaya. Tanrısız, Cuma’sız, bir ıssız arıyorduk oysa sonra gene adresler birikiyordu, hani bir sarım bi esrardı hani, olanca kumanyamız,hep aynı bayat öznelerdik kendimize, gene tiksiniyorduk, gene tiksiniyorduk, içimiz kaldırmıyordu aslını hani; ulu orta çürüyorduk?

...bi köşeye kıvrılıp gebermekti oysa olanca müstahakkımız!

Birimizin tılsım dediğine, öbürümüz kalsın diyorduk, laf uzuyordu da hani bağlayacak bir yüklem arıyorduk… Anımsasanıza.

Hah işte, yani diyordum ki size; biz işte o günlerden zanlıyız birbirimize. Tanışmasak!

...ya meşgulsünüz ya yorgunsunuz sonra ya da bilmem ne. Ne sıkım bi’şey yani bu tokalaşmak. Hem neden bunca isim biriktirir insan kendine, sıçıp sıvamayacaksak?

MÜRUR_U ZAMAN: ahlak masası.

Yanıtları sallamayan bir kadın; belasını mı arar soru üstüne soru sorarak, hem kim inanır buna... Keşke biraz zamanınız olsa, hevesiniz olsa, birkaç küfrünüz olsa keşke, bla blaana avrat bi bağırsak!

...kelimeler kelimelerle savaşır bilirsiniz her türlü uykusuzlukta. Siz gene benden duymamış olun; yalan da değil hani; sizi bile sevdiğim gelirse bir gün aklınıza. Omzunuzdan aşağı dökülesi bir içim var benim. Taşlanası bir tarihim. Şeytan çıkarılası bir ahvalim, hadi sevişsek ya!..
…hem kim takar, yarın yok saydığını?...

O elleriniz en temiz bir kaç yıl yatar bende; hevesiniz tedavülden kalksa da. Nasılsa kendiliğinden uzar tırnaklar, yatsılar mumlar uzar öyle duvarda. Duvarda çifte su verilmiş harakiri gölgesi, biraz infilak, bir kaç beyaz tel uzar.

Gidenler müebbet kalır aklımızda.

...sanki terk etmesek unutulacağız, sanki terk etmesek hiç hatırlanmayacağız, hadi sevişsek ya! Basıp gitsek hemen, düşsek ya sokaklara, it gibi girsek birbirimize baştan, ne gerek var bunca soysuzluğa.

AŞK_I MEMNU: kapalı gişe.

Bi’ varmışsınız bir yokmuşsunuz mesela… Kalp kırıkları bırakmışsınız ardınızda, elbet yolu bulmuşsunuz, geri bile dönmüşsünüz; bi’ şey söylesenize, hadi sevişsek ya! Bunca yalnızlık kimin işine yarar?
...bunca koltuk, bunca sinema, kayıp eşya ofisleri, kimin işine yarar o sansürlü film kareleri?

Nasılsa toprak toprağa, sevgililer kayıplara, sözler amneziye karışır değil mi, hadi çözülsek ya! Bir şey söylesenize!

ÖNSÖZ: kağıt sessizliği.

...beyaz Antartik… üşümeye konmuş kıta… yeniyetme bir aysberg rotası girsin aramıza;
biz
sizi
başka bilirdik.

..

Degisik bir anlatim tarzi ve ilginç [benim için] paylasmak istedim ..

[ç]aLdim .. Big Grin

Alıntı:...küsur'lardır bazen anlam veren
...kapalı gişe olsun istenilen; ama,
yoksa da, sebep yarat(ıl)madır!
esas'ı yaşamak isteyene, meşgale.
...

Alıntı: bahane
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Hönk ! Big Grin
değişik bişe emegine saglık Big Grin
Mucuk :$
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Vay anasini Confusedmiley17: Bi qüzelim yaziya qiripte cikmak vallah hakarettir
Uzun mu qeldi Big Grin

Merci bitanem anlatis tarzi hosuma qitti ya Tsk ederim sana

Ummaah Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YüReÄžinn YokSa... hayalimsen 4 379 04-14-2022, Saat: 07:12 AM
Son Yorum: wildfang
  s?zce hasta m?y?z biz yoksa... peri kızı 9 632 04-11-2022, Saat: 01:53 PM
  Gitmek mi zor yoksa kalmak mı? eRCi 1 345 04-08-2022, Saat: 07:49 AM
  AŞKI bulmak şans mı yoksa kadermi? gravesen 8 684 04-01-2022, Saat: 05:11 PM
  Sevmek Acı mı Demek, Acı mı Sevmek Yoksa... MaSaL 1 465 04-22-2011, Saat: 09:41 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:56 AM