:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eger...
LetItBe
Eger...

Dudaklarimdan caglayan gibi dökülen cümlelerin ifadelerinden üsüdügümü anlamisindir .. karanliginda gecenin kelimelerin kaybolusunu, heceler dalgalar halinde kabus, buzuldan daglar oldu.
Ayaklarimin altindan cekiliyor sanki saatlerin zemini, koparilan hicri takvim yapraklari gibi sariyor bedenimi derin sessizliginde seherin .. ulasamiyorum, vuslatimiz ufuklarda...…

Sensiz birakip cekip gideceksen eger günün birinde hayatimdan, seher vaktinde cek git kuslugu bekleme.
Hafizalarima silinmeyecek heyecanlar birakmadan, beni samanyolunun ufuksuz oluklarina salmadan ve yarinlara acilan kapilara kilit vurmadan .. oluk oluk damarlarimdan akip cek git hayatimdan, kasavetlenmeden...…

Sensiz olacaksa eger
hayat denilen 'mesaleyi' indiririm gökkubbeden,
yüzerim zamani bu fani dünyanin carkindan.

yasamak

sensiz olacaksa eger, cekerim bedenimden
indiririm perdelerini nefesimin,
ergitirim ’vuru’larimi gönlünün enginliginde

ve

nimbus olur yagarim ebede dogru,
Sensiz olacaksa eger...

Ahhhh Sevdam, uzatabilseydin dönüp bakarak bana dogru elini .. ve kavrasaydin bir daha birakmamacasina Sana olan özlemimi, tutup bagrina bassan .. bedenim yüreginde isinsin...…

* * *

Eger yanimda kalip hayatima dogan günesim olacaksan...

O denli deger verki bana, kucaginda özlemlerim Sana sarilsin .. senelerin cirminde biriken Sensiz kalmislikla, bir 'yemeni' misali ve bir daha birakmamacasina.
Koralev catlamis dudaklarinin kavrugunda soludugun havayi, teneffüs ettigin sevdayi ben icimde hissedeyim...

O denli büyüle beni bakislarinla, artik kayip hayallerin siluetleri icerisinde kederlerin estigi zigon sehpalara sürüklenmiyeyim.
Yorgun yokuslara sürülmelerimin ertesinde Sana varislarim kapimi calsin .. avazlarimin yankilandigi yamaclarda dermansiz kalan dizlerim degil, yeni filizlenen güllerin bülbüllerine kavusmalari icin yaprak actigi gibi, Sana kavusmayi umud eden sevdali yüregim olsun...…

Ayriliklarin zaman dilimleri icinde bitip tükendigi,
manasiz yol ayirimlarinin kavsagindayim.
vakit meyus olmadan sana dönüsü,
alaturka saatim vuslati vuruyor.
gayri senden irak, bitkin düsmüs,
viran, issiz yalnizliginda yüregimi
usul usul kucagina birakmaya geliyorum…

Biz seninle yalinayak gül yaprakli tenimizin kokularini parmaklarimizla firtinalara kaptirinca, yalnizligi tanimistik, ama sevdasiz 'bizsizligi' tatmamistik .. ben Seni gönlüme ekmistim, hayatima adayip.

Gönlümdeki sevdani yagmurlara yoldas kildim ben Baharyelim, ac ellerini, avuclarini dökülen yagmur damlalarina .. her damlasinda sevdamizi, Seni ve Beni bulacaksin...

LetItBe[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]Turkuvaz Sevdam Baharyelim...
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevildiysek Eger!! ÇiLeK 1 311 04-11-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Eğer Gidebiliyorsan Tam Git, mscxcs 4 298 04-08-2022, Saat: 09:43 PM
Son Yorum: wildfang
  Anne Olmasaydım Eğer... YasSmin 2 429 04-12-2011, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: YasSmin
  Eğer MaSaL 0 377 09-24-2010, Saat: 05:01 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hiç sevmedin ki sen beni.. Sevseydin eğer, bilirdin çaresizlikten kıvrandığımı... acemhe 0 639 09-23-2010, Saat: 11:34 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:01 PM