:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım ): lütfen
rapunzel
baştan kaybetmişsin sen ....
Ara
darkblueyes
Sadece ve sadece kendin ol... Yakışıklılık yada güzellik göreceli kavramlardır... ve inan bana bunların hiçbir önemi yoktur... önemli olan seni olduğun gibi kabul edip etmemesidir... Sen teklifini yaparsın... Eğer kabul etmezse bu O'nun kaybı olur...
Ara
D3Lü
[b]Qetesh [/b][url="http://www.duygusuz.com/forum/member.php?u=2374"][url="http://www.duygusuz.com/forum/member.php?u=11314"][b]duyqushh vs hepinize tşk gerçekten morel buldum
[/url][/b][/url]
Ara
aMyLee
D3Lü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar ben bir kıza ark teklif edecem ama bende şöyle bir şey oluyo aynaya geçip kendime bakınca kendimi çoook çirkin hissediyorum bu sorunu nasıl halledebilirm

insan şükretmesini biLmeLi ! ...
senin fizikseL özeLLikLerin için sevicek birinden sevgi nasıL bekLersin ki
insan sevdiğinde o insanı her haLi iLe kabuL etmeLi ! ...

...
Ara
iLLeth.!
bn ediim snn yerine.. Big GrinBig Grin
Ara
uslanmaz_genc
Ya Oldugun Gibi Görün, Ya Da Göründügün Gibi Ol... Takma Gerisini...
CReATuRE
Sen kendini çirkin bulabilirsin ama bırakta ona karşındaki insan karar versin...Yıllar geçtikçe yakışıklımı olacağını sanıyosun ( hayır ) az buçuk değişimler olur o kadar , o zaman ömür boyu kimse girmeyecekmi hayatına...!

İyi düşün kızın karşısına geç yada başka bir şekilde duygularını söyle ona...kaybedecek bişeyin yok unutma...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 956 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,058 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 716 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,273 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,417 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:39 AM