:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: İlk kez Gördüğünüz Birinin Nesine Bakarsınız?
ayakkabılarına Big Grin
14.58%
7 14.58%
saclarına
8.33%
4 8.33%
giysilerine
6.25%
3 6.25%
yüzüne
14.58%
7 14.58%
gözlerine
20.83%
10 20.83%
genel görünümüne
22.92%
11 22.92%
diğer
12.50%
6 12.50%
Katılımcı sayısı: 48 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Kez Gördüğünüz Birinin İlk Önce Nesine Bakarsınız?
shuckry
1-konuşmasına bakarım ,ne konuştuğunu bilen biriyse arkadaş olabilriz..
2-ha yazma durumu falan olacaksa Big Grin önce göz yüz, sonra fizik...
Ara
chuLsuzz péri!
ELLéRine..xD
Ara
PCKoPaT
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayakkabı öneml tabii Big Grin sivri burun bi ayakkabı giyen kişinin ruhu bana ters bi kereBig Grin
saçlarr erkeklerde önemlidir ya abartı sevmem ama anakuzusu saçıda sevmem Big Grin
giysilere gelincede bi erkek kumaş pantolonu iş dışında giymemeli.. ceket,gömlek kravat gibii giysilerde dede tarzı olmamalı daha modern olmalı tabi maddi imkanların gerektirdiği kadarıyla..Smile
yüze gelince kaşlar önemli bence Smile dağınık ve kalın hatta ortadan birleşmiş erkek kaşlarıı çok itici gelir bana.. kızlardada aynı şekilde çok itici duruyo alma durumları yoksa ben alırım Big Grin
dişlerde önemli sarıı ve eğri büğrü dişlerr pek hoş durmuyo.. fırçalamak şart ve annenin fazla meme emdirmemesii.. çekerkende gelişi güzel çekmemesi şarrt.. o zaman kötü görüntülü dişler oluşmaz..Big Grin
gözlerr bence hep parlamalıı ve temizliğine önem verilmeliSmile
genel görünümmde isee pasaklı olmasın yeter ya Big Grin sıskalardanda pek haz etmem Big Grin
diğer kısmına gelincee Big Grin dudakları ıslak kişiler hep sevimli gelmiştir bana Big Grin neden bilmemm Big Grin

işteee bu kadar Big Grin
Aradığn kocanın özelliklerni sayar gbi olmş Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
deli yürek
Genel Görünümüne Bakarım.
Ara
Seyduna
Big Grin gözlerine bide ellerine...
Ara
wazqecilmezim
iLq once qozLere bakarm =) onemLi oLan bakışlardır..
Ara
kı@ymı@k=)
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aradığn kocanın özelliklerni sayar gbi olmş Big GrinBig Grin

Big GrinBig Grin öyle zatenn Big Grin araya kız dedim işte yanlış anlaşılmasın diye ama tabi sen zeki kızsın hemen anladın Big Grin
Ara
seni seviyorum
genel görünümüne bakarım.. Smile
Ara
chatlaq
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şıklarin hepside çok güzeldi, ayırma yapamadım Tongue Hepsini işaretledim Confusedmiley17:

Hop Hop Hop Big Grin

Aynen TongueTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rapte En Çok Hıza Mı Sese mi Yoksa SözLeremi Bakarsınız ? chuLsuzz péri! 14 805 10-08-2008, Saat: 03:01 AM
Son Yorum: My_LiFe
  Başbakan Olsanız Önce Neyi Düzeltirdiniz: *Asİ-yÜrEk* 35 1,289 05-17-2008, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: ¢ємяє !!
  Dost mu önce gelir yoksa sevgilimi?? lazmurat 28 1,208 08-04-2007, Saat: 09:43 PM
Son Yorum: KüBBy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 05:23 PM