:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Dost mu önce gelir yoksa sevgilimi??
Dost
70.37%
19 70.37%
Sevgili
29.63%
8 29.63%
Katılımcı sayısı: 27 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dost mu önce gelir yoksa sevgilimi??
lazmurat
dostlariniz mi önce gelir hayatinizda sevgiliniz mi..??

bence bu ikisi arasindaki çizgi çok önemli. tabi gerçek dostlariniz varsa eğer....

ÇE??????????Confusedmiley16: Confusedmiley16:

Edit eRCi Anket eklenmiştir....
Ara
Elfida
Herkesin yeri ayridir.. kimseyi kimseyle kiyaslamak dogru degildir derim ben.. Wink
Ara
lazmurat
Idesin Okeyyyy De Bu Saate
Ara
aKMeL
ikisininde yeri ayrıdır bu aynı çocuğa annenimi çok seviyosun babanımı sorusuna eşit bi sorudur
Elfida
lazmurat verdigin cevaptan birsey anlamadim arkadas..

aKMeL e aynen katiliyorum, hatta bende basta ayni örnegi kullanmistim geri degisiklik yaptim..
Ara
lazmurat
DOGRUDURR CANİMMMM ........................

emegesayg3056pgsj2is4ttxz4.gif
Ara
laneth
kanga boyle sorular sorma bana ters
Ara
ROSE
dostla sevgili ne alaka ben anlam kuramadım ..bu tarz şeylerle bence kimse kimseyi kıyaslamamalı ,hepsinin yeri ayrıdır ...böyle bi tercihte hayatım boyunca hiç bulunmadım asla da istemem ..gerçek dostlarımız allahıma şükür var hayatımda sağlam temellere dayanıyor ;bunca yıldır hayatımdalar bundan sonra da çıkmazlar Smilesevgiliye gelince yar diye onu kalbime çizmizsem o ölene kadar bende kalır he böyle bi önceliğe ayrım yapmadan sonuna kadar Smile
ayrıca konunun yeri burası olmamalı yanlış yere açtığını söylemek isterim ..ararsan konuyu taşıyorum anket yapsan daha iyi olurdu..

buna anket eklerseniz sevinirim ..başka neresi olur ki bunun yeri ..
Ara
blue_belial
ıkısınınde ne oldugunu bılmıyorum (yanılgılarımı saymazsak!)
yorum yok Big Grin
InsensItIve
sacma bir anket eminimki kimse böyle bir tercih yapmaz dost bulmak bu devirde zor hele gercek aşkı bulmak dahada zor ikisinide buluk tercih yapmaksa aptallıktır dostun yeri ayrıdır sevdiğin insanın yeri ayrıdır....!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnsan hayatını kendisimi yazar yoksa onu iten hayallermi? PrinceSs 6 489 04-10-2022, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi? PrinceSs 17 702 04-10-2022, Saat: 12:18 AM
  Evmi Yoksa Arabam?? PrinceSs 24 1,029 04-06-2022, Saat: 03:39 PM
  İlk Kez Gördüğünüz Birinin İlk Önce Nesine Bakarsınız? PesmisT GirL 38 1,522 07-24-2009, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: chatlaq
  Kalabalık yerdemi yoksa sakin yerdemi yaşamak istersiniz sunurk 6 585 05-21-2009, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: angel_from_hell

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:09 AM