:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K€$K!NbI¢@K BirTaneM ((:
Yorgun Yürek
[SIZE=2]53702355.gif[/SIZE]

[SIZE=2]Yeni yaşın sana öyle mutluluklar getirsin ki gülen gözlerin daha da gülsün Balım [/SIZE]
Yüreğin öyle bir huzura ersin ki Omuzundaki yükler sırtındaki melek kanatlarıyla uçup gidiversinler ve öyle insanlarla karşılaş ki Yürekleri gözlerinin rengi kadar parlak ;Gülüşün kadar içten olsun

[SIZE=3][SIZE=2]88888yb3.gif[/SIZE][/SIZE]
147gs8.gif147gs8.gif147gs8.gif147gs8.gif147gs8.gif147gs8.gif
[SIZE=2][SIZE=4][SIZE=3]Sevdikleriniz sizden kilometrelerce uzakta olsa da yalnız değilsinizdir şu hayatta. Sizi düşündüğünden emin olduğunuz bir yürek varsa asla güçsüz de düşmezsiniz uzaklarda. Hani hep derler ya gözden uzak olan gönüldende uzak olur diye. Yok öle bir şey gönüle dokunmayı bildikten sonra, ister 5 adım ötede ol ister denizler ötede ikisi de aynı. [/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=3]Farklı şehirlerde, farklı ülkelerde de olsanız farklı hayatlarda yaşasanız , bazen aynı anda telefonlara sarılırsınız, bazen de eş zamanlı mesajlar çekersiniz dostunuza. Hayatı onunla beraber yüklersiniz omuzlarınıza.. Sıkıntılara çareler ararsınız, sevinçlere kutlamalar yaparsınız ayrı ayrı şehirlerde.[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4]Hatta bazen onun canı yanmadan günler öncesinden canınız yanarda siz bile şaşırırsınız rastlantılara. Ama inanırsınız o sizin canınızdaki parçadır çünkü. [/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4]Seviyorsunuzdur, seviliyorsunuzdur... Onun ne hissettiğini biliyorsunuzdur.[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4]Bazen özleminiz öle sarar ki bedeninizi ona dokunmak, yüzüne doya doya bakmak istersiniz. İlk uçakla ya da ilk otobüsle ansızın çıkmak istersiniz karşısına.Kum ile suyun kucaklaşması gibidir bu.Bir merhaba ile başlar her şey paylaştıkça bir nehir olur içinden geçer dostların.Sizde kaptırırsınız kendinizi onun sevinç sarhoşluğuna.. Bazen konuşursunuz hiç nefes almadan dakikalardan ne çalarsam kâr diye. Bazen susarken anlatırsınız tüm hissettiklerinizi gözlerinizle. Görmeseniz bile..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4]İşte uzaklarda dostluk böyle bir şeydir. Onun kalbiyle hissetmeyi öğrenirsiniz, tekrarlarla yaşarsınız ayrı şehirlerin inadına..[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=4]Çünkü dostluğun dil, din, ırk ve kilometre tanımadığını en iyi siz bilirsiniz.[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2]748d84bf6d4b47287a87218e2f2db2bd.gif748d84bf6d4b47287a87218e2f2db2bd.gif748d84bf6d4b47287a87218e2f2db2bd.gif748d84bf6d4b47287a87218e2f2db2bd.gif748d84bf6d4b47287a87218e2f2db2bd.gif[/SIZE]

[SIZE=3]Nice senelere K€$K!NßI¢@K Birtanem ,Balım sevdiklerinle birlikte nice güzel hatıralara,[/SIZE]

263395ydd38xa4ry.gif

honynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gifhonynewyearfireworksgr001hlsu7.gif
136vr5.gif136vr5.gif136vr5.gif136vr5.gif136vr5.gif136vr5.gif

22757908.gif93234161.gif22757908.gif22757908.gif93234161.gif22757908.gif22757908.gif93234161.gif22757908.gif22757908.gif93234161.gif22757908.gif

70aw6.gif

Seni Seviyorum Birtanem ve hiç bir zaman bu sevgiden vazgeçmeyeceğim
İyiki Varsın iyi ki Doğdun ve iyiki seni tanıdım Birtanem SmileSmileSmile
96c49197f0iy8zc7.gif96c49197f0iy8zc7.gif
Ara
CaNaT
[flash]http://www.motta.com.tr/flashes/dogumgunu.swf[/flash]
[flash]http://www.bonbonanaokulu.com/images/diary/dogumgunu.swf[/flash]

Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
Yeni yaşında herşeyin hayırlısı dilediğin gibi gönlünce olsun.
Ailen ve sevdiklerinle birlikte nice mutlu seneler geçirmen dileğiyle.
İyi ki doğdun, iyi ki varsın K�$K!NßI¢@K ...
Doğum günün kutlu olsun ...

Smile Smile Smile
Ara
PCKoPaT
Ayy : )

Nice yıllara :tolga:
Âh be.
Ara
kı@ymı@k=)
ablam görüşemiyoruz ne zamandııır.. özledim senii.. belki burdan görürsün beni heSmile doğum günün kutlu olsunn.. hep bizle kal inşallah..
Ara
K€$K!NßI¢@K
Uyyyy Canlarim benim,

Insana verilecek en guzel hediye nedir..¿ Iste sizin bu yaptiginizdir..

Hatirlamak, animsamak..Kisinin bile unutup umusamadigini dostlarinin hatirlamasi...

Iyi gunumde-kotu gunumde yanimda olan dostlarim..Benimle aglayan, benimle gulen bikmadan usanmadan dertlerimi dinleyen dostlarim..

Bulmasi zor nadide mucevhersiniz, hayatin olmazsa olmazisiniz...

Dost oyle bir kelime ki, insanin icini isitir, dostu gorunce sevinc dolar icimiz..Dost iste boyle birseydir..Gercek dostlar asla bir birlerini birakmazlar, cunku birbirlerinden kopamazlar..

Sirlarimi paylastigim, derdime derman aradigim, birazd aoyun oynadigim dostlarim..Bazen kavag bile etsek dayanamayip hemen baristigimiz, birbirimizden kopamadigimiz ve asla kopmayacagiz...

Yorganin yastiksiz, findigin fistiksiz, ipin ignesiz, kitabin bilgisiz, klavyenin tussuz, agizin dilsiz nasil bir anlami yoksa benimde sizsiz, dostsuz bir anlamim yoktur..

Sizlerde can'larim, balim iyiki varsiniz iyiki yanimdasiniz ve daha nice yas gunelrindede yillara inat birlikte olmak dilegimle..SIZLERI SEVIYORUM, SEVIYORUM VE HEP SEVECEGIM...

SmileSmileSmile
Ara
bidely
Doğum günün kutlu olsunSmile

Sevdıklerınle berabar nıce mutlu yıllaraSmile
Ara
K€$K!NßI¢@K
bidely Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Doğum günün kutlu olsunSmile

Sevdıklerınle berabar nıce mutlu yıllaraSmile

Tesekkur ederim bidely..

Rabbim sizlerinde omrunu uzun ve saglikli kilsin, tum sevdikelrinizle birlikte...

SmileSmileSmile
Ara
Yorgun Yürek
[SIZE=2][yt]TW9G0akFY5w[/yt][/SIZE]

SmileSmile
Doğum günün kutlu olsun al bu canım senin olsun acıda tatlı da gizlide saklıda sevginde öfkende seninleyimcanım canimmmm doğum günün kutlu olsun sevdigimah sevdiceğimen kötü gün böyle olsun tadım tuzum canım sevgilim.

tanrı bana seni verdi ölüm bile ayıramaz ki allahım seni verdi aŞkla dolu yüreğini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahım duamızdır mutluluk bizimolsun.

Doğum günün kutlu olsun al bu canım senin olsun acıda tatlı da gizlide saklıda sevginde öfkende seninleyimcanım canimmmm doğum günün kutlu olsun sevdigimah sevdiceğimen kötü gün böyle olsun tadım tuzum canım sevgilim.

tanrı bana seni verdi ölüm bile ayıramaz ki allahım seni verdi aŞkla dolu yüreğini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahım duamızdır mutluluk bizimolsun.
Ara
K€$K!NßI¢@K
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[SIZE=2][/SIZE]

SmileSmile

Buda cok guzelmis, seslide hos olmus..Sagol, varol balim benim...

SmileSmileSmile
Ara
_AL0n3_
Doğum günün kutLu oLsun nice yıLLara Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TuTKuM Birtanem Nice Mutlu Yıllara Yorgun Yürek 16 1,415 04-13-2010, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Mutlulukların Senin,Hüzünlerin Bizim Olsun..Nice Yıllara K€$K!NbI¢@K... Ebu-CeNDeL 16 1,212 05-05-2008, Saat: 05:40 PM
Son Yorum: Böcük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 09:20 AM