:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlulukların Senin,Hüzünlerin Bizim Olsun..Nice Yıllara K€$K!NbI¢@K...
Ebu-CeNDeL
697121bcdfv2pzk4xo2.gif

Dünyada Eşsiz Bir Güzellik Varsa O da Kalbindedir..
Hayatının Bundan Sonrası Kalbinin Güzelliği Gibi Geçsin..
İyi ki Varsın...Ve..!
İyi ki Doğdun..
697121bcdfv2pzk4xo2.gif

[YT]m1-0FskPWTw&feature=related[/YT]

İçindeki umutlar olumsuzluklara inat her geçen gün artmışsa...
Çocuklugunun tatlı bir o kadar da çılgın günlerini her geçen saniyede daha çok özlemişsen...
Çığlıklarını kimsenin duymamasına karşın her gün bir önceki günden daha gür çığlıklar atmışsan...
Bilmedigin bir yerlerdeki bilmedigin bir kişiye bilmeden ümitler bağlamışsan...
Ağlatamadan dert anlatılmadığını bilmeden de bazı şeylerin anlatılacağını bilmişsen...
Varamadığın hayat sırrına çevrendekilere inat her geçen gün biraz daha yaklaşmışsan...
Efkar havuzunun kan damlaları her gün biraz daha artmışsa...
çok sevdiğin güllerin kokuları artık burnuna sıradan gelmişse...
Yıllardır baktığın o gül yüzünden her zamankinden çok kendini görmüşsen...
Fırlayan ok misali enerjini çevrendeki insanların iyiliği için harcamış ve sonunda haksız bulunmuşsan...
Kaldıramadığın hayat yükünü avuçlarınla yaradana sunup onunla için için dertleşmişsen...
Gittikçe uzaklaştığın doğumundan geriye dönüş olmayan bu yola çıkmanın acısını fazlasıyla hissetmeye başlamışsan bil ki bir yaş daha büyümüşsündür....

Herşey istedigimiz gibi olmasa da, hiçbir şey anne kucağı gibi emniyeli ve sıcak olmasa da, herşey bize inat kaderimize ters düşmeye çalışsada, hiçbir şey bizim onu anlamamıza inat bizi anlayamamışsa bil ki bir yaş daha yaşlanmışsındır...

Gökten inen meleklerin saflığı, dağdaki ceylanların asaleti, bir arının duru ve bir o kadar da saflığı, berrrak çakıl taşlı nehirin akıcılıgı, anne sütünün duruluğu hiç bir zman üzerinden eksik olmasın...

Çektiğin acılara, kırıldığın günlere, ağladığın hatıralara yeni yaşının derman olması dileğiyle...
Yeni yaşının ve yaşlarının nereye kadar giderse gitsin sana her zaman mutluluk getirmesi dileğiyle...

.... Serhad ve Esra....

Ara
CaNaT
........................
Ara
CaNaT
Teşekkürler Serhad_26 ve Teyzom emeğinize sağlık herşeyi o kadar güzel anlatmışsınız ki sizinde yüreğiniz dert görmesin ...

Canım kardeşim K€$K!NßI¢@K,
Bazen insan ne söyleyeceğini bilemez neyi nasıl anlatacağını yada ne söylenilse az gelir ya hani bazen onun gibi birşey işte. Senin için ne söylesem az gelecek biliyorum.
Her insanın hayatında bence senin gibi bir insan bulunmalı ufacıkta olsa her insanın hayatında senin gibi birinin yeri olmalı. Biz şanslı insanlardanız belki de bu yüzden.
Bir yaşı daha geride bıraktın. Bizde bu gununu seninle birlikte gördük.
Allah tan dilerim ki ömrünün sonuna kadar yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.
Bazen hayat acı tatlar yaşatsada umut ve mutluluk yanından hiç eksilmesin.
Nice sağlıklı, huzurlu ve güzel yıllara sevdiklerinle birlikte ...

İyi ki doğdun K€$K!NßI¢@K ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dünyada Eşsiz Bir Güzellik Varsa O da Kalbindedir..
Hayatının Bundan Sonrası Kalbinin Güzelliği Gibi Geçsin..
İyi ki Varsın...Ve..!
İyi ki Doğdun..

Çektiğin acılara, kırıldığın günlere, ağladığın hatıralara yeni yaşının derman olması dileğiyle...
Yeni yaşının ve yaşlarının nereye kadar giderse gitsin sana her zaman mutluluk getirmesi dileğiyle...

.... Serhad ve Esra....

Bu ne hos bir surprizSmile

Insanin dostlarinin olmasi boyle birsey olsa gerek..Insanin kendisinin bile unuttugu en mutlu anini hatirlatmasi boyle guzelliklerden ote daha ne olablir ki..

Cok degerli arkadasim dostum serhad bey ve yine cancagzim balim, canim, bitanem, tatlim esram yapmis oldugunuz bu anlamli surpriz icin her ikinizede can-i gonulden tesekkurlerimi ve sevgilerimi iletiyorum sagolun varolun ve daim olun...

Sizlere dogum gunu pastamdan bir dilim ikram edemedim ama gonul pastamdan sevgi dilimleri ikram ediyorum..Mutluluklar benim huzunler sizin degil, mutluluklarda, huuznlerde, acilarda, tatlilarda'da hep beraber olmak dilegiyle tekrar tesekkurler..

...IYIKI VARSINIZ...

...iYIKI VARSINIZ...

...iYIKI VARSINIZ...

SmileSmileSmile
Ara
The jøkéЯ™
mutlu yılllar .)
hersey qönlünce olsn.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Güzelliklerle dolu olan kalbin ve tüm güzeliklerle dolu olan arkadaşım mutlu yıllar diler yeni yaşının sana en büyük mutluluklar getirmesini dilerim Doğum günün kutlu olsun.
Ara
K€$K!NßI¢@K
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Serhad_26 ve Teyzom emeğinize sağlık herşeyi o kadar güzel anlatmışsınız ki sizinde yüreğiniz dert görmesin ...

Canım kardeşim K€$K!NßI¢@K,
Bazen insan ne söyleyeceğini bilemez neyi nasıl anlatacağını yada ne söylenilse az gelir ya hani bazen onun gibi birşey işte. Senin için ne söylesem az gelecek biliyorum.
Her insanın hayatında bence senin gibi bir insan bulunmalı ufacıkta olsa her insanın hayatında senin gibi birinin yeri olmalı. Biz şanslı insanlardanız belki de bu yüzden.
Bir yaşı daha geride bıraktın. Bizde bu gununu seninle birlikte gördük.
Allah tan dilerim ki ömrünün sonuna kadar yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.
Bazen hayat acı tatlar yaşatsada umut ve mutluluk yanından hiç eksilmesin.
Nice sağlıklı, huzurlu ve güzel yıllara sevdiklerinle birlikte ...

İyi ki doğdun K€$K!NßI¢@K ...

Cok tesekkur ederim can kardesim, arkadasim..

O soyleyemediklerini ve anlatamadiklarini ben anliyorum hic merak etme..Az zamanda cok seyler paylastik ve bu paylasimlardan hangi sususun hangi anlatisin anlamina geldigini anliyor ve biliyorumSmile

Benim icin cok guzel seyler soylemis insaallah bu soylediklerinin gercek hakkini verebiliyorumdur ve ilerleyen zamandada verebilirim...

Ve bende diyorum ki iyiki sende benim bizim hayatimizdasin iyiki yolum seni tanimaktan gecmis ve yine diyorum ki; insaallah bu guzel arkadasligimiz sadece sanalin iki soguk ekraninda kalmaz bunu gercek hayatimizada tasiyabiliriz..

En guzel yarinlar en yasanmamis mutluluklar senin olsun tekrar tesekkur ederim can kardesim...

SmileSmileSmile
Ara
K€$K!NßI¢@K
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mutlu yılllar .)
hersey qönlünce olsn.

Tesekkur ederim...

Bu mutlu ani sizlerle paylasmakdan daha ziyade mutluluk yokturdur..

En guzel yillar ve mutluluklar sizinlede olmasi dilegiyle...

SmileSmileSmile

Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Güzelliklerle dolu olan kalbin ve tüm güzeliklerle dolu olan arkadaşım mutlu yıllar diler yeni yaşının sana en büyük mutluluklar getirmesini dilerim Doğum günün kutlu olsun.

Nezaketiniz icin sonsuz tesekkurler efendim..

Daha guzel yarinlar yasanmamis yillar sizinle olsun degerli kutlamaniz icin tekrar tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
29766521td2.jpg
Ara
K€$K!NßI¢@K
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:29766521td2.jpg

Ne kadar guzel bir pasta...

Keske hepnizie ikram edebilseydim..Kuru kuruya kutlama olmazdi agziniz tatlanirdi..

Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 750 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  MaSaL YüzLü Nice MutLu YıLLaRa... €BeRimSin 40 2,704 04-14-2022, Saat: 12:07 AM
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,268 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,683 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 903 04-11-2022, Saat: 10:55 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 01:01 AM