:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Avşar Sus Ve Oku !
webweled
'.' Heryer karanlık ! Kan ve sonuzluk ! Yarım ßir insanların sahip oldukları bunlardı.ikiside üzerimde .artıq ne yanma ne de ölüm korkusu var ! '.'

aaaa_1241398652.gif

KaranLık qecemde eLLerim soğuk duyquLarım donuk.Odam soğuk ve ßunaltıcı.Yalnızım her zaman olduğu qibi.Ruhum çoktan çökmüştü ßile.Ölümünde soğuk havası üzerimde.Ruhumun derinliklerinde sakladıqım birşey var sanki.Kime ne söylesem her birine farklı anlamlar yükleniyor.Adlandıramadığım karmakarışık duygularım var.Susarak anlatıyorum sustuklarımı.Kimse anlamaz beni kimsenin çözemediği qibi.İçimde hep bir umut ölür gider ve anılarım diner.!

Öyle şeyler anlatsam ki anlattıkca rahatlasam.ßeynim sızlamaktan kurtulsa.Ne varsa aktarsam bilmediklerinizi bile.Ruhumda birikip beni rahatsız edenleri kovalasam.ßenleyken umrumda değil dedikleriniz bile hepsi yanınızda şimdi.İkiyüzlülüqün haddi hesabı yok .Şu iki yüzlü oLanlar hayatımdan qidin artıq Lan.ßenim hayatımda ne basit arkadaşlara ne dostluklara sevgilere ihtiyacım yok.Lan oğlum kızım siz kimsiniz? ! ßuLunmaz Hint kumaşı falan mı? ßenim herkese artık 3 şans vermediqimi 2 şansın var olduqunu ve qerekirse tek şansın olduqunu öqrenin artıq.Anlayın artık.ßenim ne sizlere .! ne de eLimden arkadaşımı ! dostumu ! sevqilimi alan picLere ! KaşarLara ! ihtiyacım yoq ! GİDİN !

ßenim sizLere verebileceğim sevqim ! dürüstlüqüm ! qüvenebilirliqim ! Çevremdekileri elimden almayacaklarda var merak etmeyin.Ağlarken ben vardım yanınızda.Gece yarısı ßen toplardım sizi dışarılardan ßen korurdum sahipLenirdim.! Arkadaş oLmayı ßiLmeyenLer cıkıqın qidin dünyamdan habersizce !

Cekin qidin sizin yüzünüzden yıkılan dünyamı inşa etmeye çalışıyorum ! Size yer yoq ! ßı sefer sebepsizce nedensizce çekip qitmeyenlere yer var hayatımda.Üzmeye hakkınız yok beni.Anlayın artıq ßunu veledLer.Kendinize qöre dünyanızda oyunLar seçin oynayın. !

ßen artıq ßuldum !

ahmed ‘in ağLarı var artık !

AHMET AVŞAR ..!

ahmetavar.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski avşaR ! webweled 0 390 05-26-2009, Saat: 02:14 PM
Son Yorum: webweled
  *-* ahméd avşaR *-* 2 webweled 0 317 04-17-2009, Saat: 01:19 AM
Son Yorum: webweled

Hızlı Menü: