:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*-* ahméd avşaR *-* 2
webweled
Yine ßen ! sıkılmışsındır ßenden.ßen ßile sıkılmışken kendimden herkes sıkılmışken benden..Normal ßu yüzden.! Anlamsız konuşmaların qeçtiqi ßu durumda iki tatlı söz mutLu ediyor asLında ßizi.! ßunu fark ettim buqun!ßir canım lafı yetiyor ßazen.önem weriyorsan karşındakine işte o zaman anlam kazanıyor mutluluk.!!

ßıraqdım artıq ßirşeyler ßeklemeyi.kücük umutlarım bile yok artıq.Yoq ettim hepsini qömdüm kendimle.! Dünyamda yalnızım artıq şimdi anlıyorum sadece.ßaqınca etrafa
anlıyorum qerçeqleri.! qörebiliyorum kendimi ßana baqan qözlerin içinde ! söylenen laflarda arıyorum benliqimi ! ÖLÜMLE YAŞAM qibi !

Karanlıq qözlerime cöktü artıq.! Işıqı ßile hatırlayamas oldum! KaraLar kapladı dört ßir yanımı ! Hak ettim mi ßunu.! Kime ne yaptım ßilen war mı ?Hayır hayır ! ßütün acıLar qibi ßunuda hak etmedim ßen!

Korkak qözlerimin ardındaki sır perdesini açın artıq ! ßirbirine kenetlenen dudaqlarımıda..ßaqışlarım o kadar soquk ki karşımdaki korkuyor ! Ama ßuluyor kendinden ßirşeyler ßakınca ! Kacırmaya çalıştıkca ßaqışlarımı o hüznü anlıyor ! insan Derinlerde !

Teq ßirşey diyorum tanıdıqlarıma içimden! Ceq qid ßenden ceq qid KurtuLun ßenden.ßenim ßiLe ßulamadıqım ßenden.Kurtulmuyorlar ama ne var ki ßende!? Hep yanındayım kavramı kuruyorlar önce..en qizLi silahları örümceqin ağı o işte ! Direniyorum…!

Veda mı ßunLar kendime mi sizLere mi veda ediyorum?! Vedaysa arkamdan üzülmeyin ! arkamdan aqlamayın ! Hak edecek ßirşey yapmadım.! ßenden caldıqlarınızda sizin oLsun ! Kalbim ! Düşüncelerim ! qüLüslerim! Mutluluklarım!
Kalsın sizde ! ßeni acıLarımla yaqın küLLerimi savurun sahte yüzlere !

AHMET AVŞAR !
17 Nisan 2009
00:00
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski avşaR ! webweled 0 389 05-26-2009, Saat: 02:14 PM
Son Yorum: webweled
  Ahmet Avşar Sus Ve Oku ! webweled 0 325 05-04-2009, Saat: 04:19 AM
Son Yorum: webweled

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi