:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çözen dilesin benden ne dilerse
theropoda
2 yıldır bir kızın peşinden koşuyorum...
kız babamın alkolik haline bakarak beni değerlendirdi ve iyi bi insan olmadığıma karar verdi Sad kızla çok kez konuşmaya çalıştım ama babası o kadar bayın yetiştirmiş ki kızı yüzüme bile bakmıyo.bi taraftan kızı unutmak istiyorum ama sevenler halimi anlar.üstüne birde köydeki kötü şöhretim de eklenince insanlar hakkımda dedikodu yapmak için bahane arıyorlar.ben çok kez denedim ama kız bir kez olsun beni ciddiye almadı.sonunda inzivaya çekildim ama onsuz olmuyo Sad
hiçbirşeyi denemekten çekinmem.sadece bi çözüm önerisi olan varmı?dilein benden ne dilerseniz yeter ki işim olsun
Ara
deli-kı@z
YOK BİŞEY DİLEMEYIZ SEN MUTLU OL YETER Smile ŞİMDİ KÖYDEKİ KÖTÜ ŞÖHRETİM DEDİGIN SEY NE ONU SOYLE ONA GÖRE YORUM YAPACAM........
Ara
theropoda
uzun hikaye ya msne gel bi ara uzun uzun anlatırız ama kısacası köyde babasını ilk döven evlat benim.hayırsız olarak adım çıkmış ama babamdan 6 kat daha zenginim
Ara
deli-kı@z
HIIM BİRAZCIK ANLADIM BENCE KIZA BIRAZ ZAMAN VER KAFASINDA SORU İŞARETLERİ VARDIR ONUN BEKLE YANI ÜZERINE GİTTİKÇE SENDEN ÜRKEBİLİR........BİRAZ KENDI HALINE BIRAK EGER ONUNDA SANA KARŞI HİSLERİ VARSA DÖNER GELİR SENLE OLUR YOKSADA ZATEN HERŞEY OLDUGU GIBI KALIR SENDE VAZGEÇEBİLİRSEN VAZGECERSINSmileSIKMA CANINI
Ara
theropoda
vazgeçmekte kararlıyım ama yaralarımı kim saracak?destek yok köstek çok!zaman vereyim ama zaten 2 yıl geçti.
Ara
deli-kı@z
2 YIL BU SANA YÜZ VERMEDIYSE BIRAZ ZOR..... ONLA OLMAN........ BEN SANA DESTEK OLURUM MERAK ETME........SEN ANLAT BANA NE ANLATMAK ISTERSEN...........
Ara
theropoda
msne gel diyorum forumda kirlilik yapıyoruz id i msj olarak gönderdim sana.inşallah banlanmayız :S burayı seviyorum
Ara
deli-kı@z
NIYE BANLANALIM BIZIM SITE YÖNETICIMIZ TOLGA ABIMIZ IYI VE ANLAYIŞLI BIRISI SAGOLSUNSmileOK MSNDE KONUŞALIM........DETAYLI ANLATIRSIN.........BENDE ÇOK SEVİYORUM BURASINI
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden Bir Haber Daha!!! deli-kı@z 21 1,939 06-16-2009, Saat: 03:20 PM
Son Yorum: Network
  varm? benden daa dertl?s? yahu blowoff1 38 2,526 08-14-2008, Saat: 07:11 AM
Son Yorum: AyyüzLüm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:31 AM