:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benden Bir Haber Daha!!!
deli-kı@z
BİR İKİ GÜN ÖNCE SÖZLENECEKLER DIYE DUYDUGUM ESKI DOSTUM ILE ESKI SEVGILIM AYRILMIŞLAR ARKADAŞLAR.......ÇÜNKÜ O AŞAGILIK BANA YAPTIGINI ONADA YAPMIŞ KIZI ALDATMIŞ....ODA ONU TERK ETMIŞ......KARŞIMA ÇIKMAYA YÜZÜ YOKMUŞ..VE BENI "ARAYIP" ÖZÜR DILEYECEKMIŞ ESKI DOSTUM ...BIR ORTAK ARKADAŞIMIZ ÖYLE DEDI ...HİÇ GÖZÜME GÖZUKMESINDE ARAMASINDA DEDIM........HAK YERINI BULDUGU İÇİN ÇOK RAHATLADIM ARKADAŞLAR..SİZLERDENDE PAYLAŞMAK ISTEDIM BUNUSmile
Ara
_AL0n3_
hm sevindim Cnm Smile
umarım hersey gönLünce oLur give_heart.gif
Ara
My_LiFe
Hersey gönLünce oLsun Smile
Ara
deli-kı@z
SAGOLUN ARKADAŞLAR SIZLEREDE COK TŞK EDERIM.......SmileİYİKİ VARSIN..........Smile
Ara
PesmisT GirL
Aman salla Smile

Demekki harbiden dostun değilmis Big Grin
Ara
deli yürek
Aslında bir bakıma sevindim ama sana yaptıklarından sonra özür dilese ne olur dilemese ne olur kusura bakma seni kırmak istemem ama dostun değilmiş yinede sen bilirsin ama özrünü kabul etsen bile eskisi gibi olamayacağını tahmin ediyorum.
Ara
bidely
Canım benım gercekten cok sevındımSmile

Hersey gönlünce olsun bitanemSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Hersey gönlünce olsun dilerim Smile

Eski dost .. Dost demekde yakisik almaz öLe dost düsmanim basina [bile vermesin Rabbim] Smile

Ariycakmis fln yerinde olsam tlfonunu bile açip özürünü duymam öLe yapan iLLa birgün yine yapar bu yüzden degmez .. Smile

Allah'im bi bakmissin daha güzel seyleri yasatmis sana ki bunu hak edersin.
Ara
deli-kı@z
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aman salla Smile

Demekki harbiden dostun değilmis Big Grin
ZATEN SALLIYOM ARTIK EVET DOSTUM DEGILMİŞBig Grin
Ara
deli-kı@z
deli yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında bir bakıma sevindim ama sana yaptıklarından sonra özür dilese ne olur dilemese ne olur kusura bakma seni kırmak istemem ama dostun değilmiş yinede sen bilirsin ama özrünü kabul etsen bile eskisi gibi olamayacağını tahmin ediyorum.
VALLAHI CANIM BENDE SEVINDIM HAK ETTI O ONU...ÖZÜR DİLEMEYI BIRAK AYAKLARIMA KAPANSA AFFETMEM ALLAHINDAN BULSUN KI BULDUDA...TŞKLER YORUMUN VE YARDIMIN İÇİN ARKADAŞIM...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çözen dilesin benden ne dilerse theropoda 7 684 03-27-2009, Saat: 09:08 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  varm? benden daa dertl?s? yahu blowoff1 38 2,533 08-14-2008, Saat: 07:11 AM
Son Yorum: AyyüzLüm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:49 AM