:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o kadar çok uyuz oluyorumki peh. . .
f0rM3rt
insanların arkamdan başka şeyler söylemesine daha sonra sanki ben hiç bir şey bilmiyomuşum gibi gelip yüzüme eskisi gibi davranmasına, beni kıskananların arkadaşlıklarımı bozmaya çalışmasına, dayak yedikten sonra adam toplayıp gelenlere, sigara içmeme karışanlara, popüler olmak için bi yerlerini yırtanlara ve hayata uyuz oluorum. . .
Ara
deli-kı@z
ÇOK ŞEYE UYUZ OLUYOMUŞSUN SENDEBig GrinBig Grin SAKİN OL..........
Ara
f0rM3rt
uyuz olucak şey aradıktan sonra çok ama bunlar genellikle başıma geldi için uyuz oluyorum hani nadiren olur tamamda ne bu her gün her günBig Grin
Ara
PesmisT GirL
Bu dediklerine kim sinir olmaz ki :tolga: Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/uyuz-olmayin-anlayisli-57239.html

SmileSmileSmile
Ara
deli-kı@z
süpersin ablamSmileBig GrinBig Grin
Ara
f0rM3rt
haklısın herkes sinir olur vay be halkın sesiyim ben Big Grin
Ara
f0rM3rt
haklısın ama hergün biri arkandan konuşssa arkadaşlıklarını bozmaya çalışsa nasıl uyuz olmassınki.
Ara
deli-kı@z
O DEDIGIN BANA COK YAPILDI BENDE ÖYLE İNSANLARDAN UZAK DURDUM MESELE KAPANDI SENDE OYLE YAP BI TAVSIYEBig GrinBig Grin
Ara
f0rM3rt
zaten hiç biriyle arkadaşlık yapmıorum ama nasılsa olmayan şeyler ortaya çıkıyo nasıl oluyo anlamadım ama uyuz olmuyorum artık oluyodum diyelim şimdi çok gülüyorum onlar uyuz oluyoBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 851 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 564 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 739 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 877 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 644 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:27 PM