:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
netteki aşklar sizde gerçkmi???
ѕαкℓı@мѕı@η
Internneteki, Cafede ki, Sokakdaki, Bahçedeki diye Insanlari Ayirt etmemek lazim hele ki burdan dogacak bir 'Ask iSe..

Bence O insanina göre degisir, Internette tanistigina göre degil. Öle insanlar varki Internetten tanisipda çok guzel bir birliktelik kurup iLeriye adim atanlar.. Ha tabii akside oluyor.. Sabah Sabah Seda Sayan'da çook Var inanipta gelen öle insan disi insanlara 'Ben yandim Sizde yanmayin' dienler..

Karsindakine güveniyorsan Serbest olup oluruna birakacaksin herseyi Smile

Rabbim gönlüne göre versin ( :
Ara
nazarboncuqu
bence de insanına göre değişirr..Smile
Ara
sı@marı@k cansuu
bencede insana qöre deqisir ama söyle brseyde war insan qercek askı arıyorasa onu nette dqll her zmn her yerde arar ... herkess qönlünce birini bulur ins.. Smile
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
AMİİNN .RABBİİMM HERKSİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN VE HERKS GERÇEK AŞKI BULSN VE MUTLU OLSUNNNN YAA SAHTE OLMASIN HİÇ BİŞE YAA
Ara
gizemonr
evet kesinlike güven meselesi bu işte sözlümle 2 yıl önce komikler die bir sitede tanıştık o istanbulda ben antalyada basta dalgasına die basladım ben ama baktım öle olmuyor iice ciiddileşmeye basladı sevmeye basladım gerçekten baktım seviliyorumda evet dedim hayatımın askı işte bu .aradakiş mesafe tam 750 kmydi ama bizi yıldıramadı nihayetinde sözlendik ailelerimiz saygı duydularr heriki ailede birbiriniz sevdi bizide öle.şu an sözlüm askerde yaklaşık 45 gün snr allahın izniyle gelicek ..
iiki tanımışım onu internetten de olsa.erçekten yanımdaki insanlardan daha cok deger verdi bana .

yanii sanal yada grçek hiç farketmez önemli olan karsındaki insanın nasıl birisi olduudurrrrrrr......
Ara
Hayat_Bu
Smile yalan olan sanal değil insanlardır...
İnsan yalan olduğu sürece samimi dürüst olmadığı sürece ha reel ha sanal?
farkeden birşey yok.Dyebilirmisiniz sanaldaki aşk acısı ile reeldeki aşk acısı farklı?
Tabiiki sanaldaki tanışmanın aşk olduğubu iddia etmek biraz abes.İnsanı iyi tanımak lazım bunun için.İnsan hayal peşinde koşmayı seven varlıkdır.

Sanalda olsa işin reel ayağı oluşturulamazsa bu sadece hayaldir tutkudur hoşlanmadır.
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
sizlerde haklısınız insanlar dürüst olsn sanal yada gerçek fark etmez gizemonr allahım kavştursun asker yolu beklemk güzldir Smile
Ara
p£Lin
nette tanıştığım biriyle 6 aydır çıkıyorum we onu deliler gibi seviyorum hayatımdaki ilk aşkım uğruna ölecek kdar herşeyden vazgeçecek kadar çok seviyorum o da öyle... bni çok mutlu ediyor sürekli süprzler yapıyor hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum onunla we mesafeler var maalesf onun için çk az görüşebiliyorz ama mesafelern azalmasına az kaldı brzck sabır...
işte size bi örnek kndi yaşadığm...
Ara
blue_belial
16 - 20 yas arası herkes ask ıcın ölüyo pelin Big Grin
az daha tecrube edınıp 20 yı gecerde ölmekten kurtulup ta yaşamaya başladıgında gerceklerı goreceksın. ve onlarla yasamaya alısacaksın.
bu yaşlarının tadını cıkar Smile
Ara
riukeen
SEHİTLER_OLMEZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerçkten sevilebilirmii???sevdiğini sanıyo olabilrmi insan ??? ya tanıdığın insanlar sana ihanet edio nettekilere nsıl güvenecen ya herkesi ayynı keseye koyamazsn ama şmdi kimselere güvenemion nasl olcek bu iş yaa SadSadSadSadSad:

nazarboncuğu eşim olur .. Smile aramızda bin kilometre var yanımda olsa böyle olmazdı süper ama bu kişiden kişiye değişir unutma

güvenilcek insan var güvenilmicek insan var buda insanın kendi kişiliği ile alakalı

sokaktada herkese güvenmessin internettede farklı bi durum söz konusu deil yani..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  asklar YALanMsh:( PEMBE_KUMSAL 7 794 04-06-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  fast food aşklar... acemhe 1 609 04-05-2010, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: amyleee
  Aşklar neden nefrete dönüşüyor & nelere dikkat etmeleri gerekir CaNaT 2 621 09-08-2009, Saat: 12:18 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:14 AM