:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
netteki aşklar sizde gerçkmi???
SEHİTLER_OLMEZ
gerçkten sevilebilirmii???sevdiğini sanıyo olabilrmi insan ??? ya tanıdığın insanlar sana ihanet edio nettekilere nsıl güvenecen ya herkesi ayynı keseye koyamazsn ama şmdi kimselere güvenemion nasl olcek bu iş yaa SadSadSadSadSad:
Ara
cihan_ts.61
SEHİTLER_OLMEZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerçkten sevilebilirmii???sevdiğini sanıyo olabilrmi insan ??? ya tanıdığın insanlar sana ihanet edio nettekilere nsıl güvenecen ya herkesi ayynı keseye koyamazsn ama şmdi kimselere güvenemion nasl olcek bu iş yaa SadSadSadSadSad:

Valla benim düşüncem internetten bulunan kişilere asla güvenmee.hiçbir zaman doğru aşkı bulamazsın ki onlarda zaten..kendi adına mı yazdın bu msjı bilmiom ama netten bulunan kişiyle 1 ay konuşacan normal olarak( NE MAL OLDUÄžUNU ANLAYACAN) nasıl biri olduğunu, dolandırıcı mı yoksa gerçekten iyi biri mi... bilmiorum yanii 15 yaşındayım fazla tecrübeli deilim o yüzden dediklerime aldırış etme:yikildim::yikildim:
Ara
deli-kı@z
cihan_ts.61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla benim düşüncem internetten bulunan kişilere asla güvenmee.hiçbir zaman doğru aşkı bulamazsın ki onlarda zaten..kendi adına mı yazdın bu msjı bilmiom ama netten bulunan kişiyle 1 ay konuşacan normal olarak( NE MAL OLDUÄžUNU ANLAYACAN) nasıl biri olduğunu, dolandırıcı mı yoksa gerçekten iyi biri mi... bilmiorum yanii 15 yaşındayım fazla tecrübeli deilim o yüzden dediklerime aldırış etme:yikildim::yikildim:
sen bir ay diyosun hiç bir insanı bir ayda çözemezsın ve tanıyamazsın nettekı aşklara asla ınanmam güvenmemde günümüzdede zaten kötü örnek çok o yuzden netten bırını bulduysan ona umut baglama sakın ok.........
Ara
rapunzel
hem katılıyorum hem katılmıyorum....
Ara
blue_belial
ßencede hep palavra.
hoş... real'dede genelde gonul ıslerı palavra

ama tabı tum bunlardan once ozelestırı yaparsak. kendı adıma soyluyorum
Adamına gore degısırım. kredisi düşükse aldırıs etmem. yapılmaması gereken seylerın cogunu yaparım.

ama gercekten bıseylerı hak ettıgıne kanaat getırıp deger verırsem. köpeği olurum.

(Baskalarına kusur bulmadan once Kendımızı duzeltebılırsek tum sorunlar hallolur)
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
çevremizde aşklar niye sanal ya sevgi bu kadar küçük deil ki ???eğer insannlar net üzerinden bişe yaşıyosa neden bunu öğrenmk için sordm netteki aşklar gerçek mi die
Ara
_AL0n3_
karşındakine göre değişir Smile
onuda sana biz anlatamayız kendin tanıyıp güvenirsin yada güvenmezsin.. Smile
Ara
My_LiFe
Güven meseLesi.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Biraz güven bunun üstesinden gelir diye düşünüyorum.Sonuçta internete girenlerin hepsi bi insan ve hepsinin bi kalbi var onlar sanal diye yaşanılası aşk varsa eğer yaşanır diye düşünüyorum.Önemli olan o kişiyi gerçek hayatta tanımak anlamaktır.O zaman herşey daha iyi ortaya çıkar.İnsan normal hayatında bile tanıştığı insanlarla sorun yaşarken kaldıki sanalda tanıdığı birinden ne kadar umut ve ümit beklesin.İnancım var . Gerçekten sevenler var.Dürüst olmak lazım sevgi konusunda ne olursa olsun.Bu benim düşüncemdi .İnternet bi tanışma aracı olarak kalır sonradan (:

Ayrıca şu da var ki bazıları gelişi güzel eğlenmek v.s işte buna benzer yaşananlar vardır sadece burda kalır o da . Gerçeğe taşınmayan hiç bişey gerçek kalamaz ..
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
katılıom güven meselesine güven sevgiyi oluşturur zaten
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  asklar YALanMsh:( PEMBE_KUMSAL 7 792 04-06-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  fast food aşklar... acemhe 1 609 04-05-2010, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: amyleee
  Aşklar neden nefrete dönüşüyor & nelere dikkat etmeleri gerekir CaNaT 2 621 09-08-2009, Saat: 12:18 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 03:22 AM