:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nedensiz kilitler!!!!!!???
AdAmIn1i
Sen Karamsar D???n?yorsan Su? Bizim De?ildir.

Konu ?le ?lgilenilecektir.
Ara
CariSmaBoY
Ali burda isyanbitmez haklıdır... Konuyu kitlemen ayrı bi hata... Daha fazla hata yapmazsan sevinirim... Ayrıca bi konu kitlerken daha dikkatli olursan sevinirim... En son yazın, bi açıklama değildir ve bence yanlış bi kelimedir...
..TuuCe..
isyanbitmez arkadasmz hakLı oLabiLr ama gereginden fazLa katı bnce..
kendince aLinin cümLeLernden yorumLar yapmıs;ama aLi onLarı söLemek istememişki...
tamamen ii niyetLi..
Ara
MaRiLyN_MaNSoN
isyanbitmezin canı sıkılmış bence şööle 2 geyik tartışma yaratıyım demiş yani daa saçma bi şikayet düşünemiyorum site onlarındır eer konuyu kapatmışlarsa kapatmışlardır ilk defa senin konun kitlenmiyo herkesin zaman zaman konusu kitlenebilir silinebilir admin bu insanlara zaten gereken yetkiyi vermişse bi bildii vardır, konu açıpta ühühühü niye kitlediniz niye neden belirtmediniz rencide oldum falan lafları aşırı gereksiz...heleki ilgilenceklerini söyledikleri halde sen hala insanlara laf sokmaya devam edersen adamın1inin yaptıı gibi konuyu kitlemez direk silerdim o az bile yapmış.....
Ara
isyanbitmez
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyanbitmez arkadasmz hakL? oLabiLr ama gereginden fazLa kat? bnce..
kendince aLinin c?mLeLernden yorumLar yapm?s;ama aLi onLar? s?Lemek istememi?ki...
tamamen ii niyetLi..
HAKSIZ DA OLAB?L?R?M. BEN?M ???N SORUN BU DE??L.

GERE??NDEN FAZLA KATILIK NE DEMEK OLUYOR YA L?TFEN. GERE?? KADAR KATILIK D?YE B?R KAVRAM YOK D?L?M?ZDE. BU SADECE YUMURTA P???R?RKEN OLUYOR. AZ KATI ?OK KATI. BU BAKIMDAN L?TFEN ARTIK BANA ?U KATININ ANLAMINI S?YLEY?N. YA DA EN AZINDAN NE ANLAMDA KULLANDI?INIZI. AYRICA DAHA ?NCE DED???M G?B? DE???ECEK DE??L?M.

KEND?MCE C?MLELERDEN YORUM YAPMI? DEM??S?N. BU ?OK TUTARSIZ B?R C?MLE AKLIMA GELEN SORU ?U BAK. SEN ONLARI S?YLEMEK ?STEMED???N? VE TAMAMEN ?Y? N?YETL? OLDU?UNU YAZARKEN KEND?NCE DE??LSE K?MCE YORUM YAPTIN. BURDA DEMEK ?STED???N KEND?NCE YORUM YAPMA ?SE OLMAZ!!!

ASIL KONUDAN UZAKLA?ILMI? BU DA ?NEML? DE??L HERKES D???ND???N? S?YLEMEL?. AMA OLAY ?U A?TI?IM KONUDAK? ?NER? YA DA ??KAYET NASIL KABUL ED?LECE?? KAR?I TARAFA KALMI?. "D?KKATE ALINACAKTIR. BEL?RT?L?YOR ZATEN. E?ER ?YLE OLMUYORSA ?LG?L? MOD'LA G?R??" G?B? ?FADELERDEN SONRA KONUNUN Y?NE NEDENS?Z KAPANMASI BANA B?R DALGA GE?ME, ES GE??LME, D?KKATE ALINMAMA, ?NEMSENMEME, AM?YANE TAB?RLE K?LE ALINMADI?I F?KR?N? UYANDIRDI. SEN NASIL D???N?RD?N B?LM?YORUM.
isyanbitmez
MaRiLyN_MaNSoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyanbitmezin can? s?k?lm?? bence ???le 2 geyik tart??ma yarat?y?m demi? yani daa sa?ma bi ?ikayet d???nemiyorum site onlar?nd?r eer konuyu kapatm??larsa kapatm??lard?r ilk defa senin konun kitlenmiyo herkesin zaman zaman konusu kitlenebilir silinebilir admin bu insanlara zaten gereken yetkiyi vermi?se bi bildii vard?r, konu a??pta ?h?h?h? niye kitlediniz niye neden belirtmediniz rencide oldum falan laflar? a??r? gereksiz...heleki ilgilenceklerini s?yledikleri halde sen hala insanlara laf sokmaya devam edersen adam?n1inin yapt?? gibi konuyu kitlemez direk silerdim o az bile yapm??.....
?Y? SENARYOLAR ?RETEM?YORSUN. MANTIKSAL HATALARIN VAR. ?LK OLARAK BUNUN ??KAYET OLDU?UNU NERDEN ?IKARDIN. BEN YANLI? BULDU?UM B?R DURUMU D?LE GET?RD?M. BUNU ??KAYET YA DA ?NER? OLARAK KABUL ETMEK DED???M G?B? KAR?I TARAFA KALMI?TIR.

CANIN SIKILDI?INDA ???LE GEY?K TARTI?MALAR MI ?IKARIRSIN. K???N?N F?KR? NEYSE Z?KR? DE ODUR DERLER. YA DA BEN? NE KADAR TANIDIYSAN ARTIK KES?N YARGIYA VARMI?SIN.

yani daa sa?ma bi ?ikayet d???nemiyorum site onlar?nd?r eer konuyu kapatm??larsa kapatm??lard?r ilk defa senin konun kitlenmiyo herkesin zaman zaman konusu kitlenebilir silinebilir admin bu insanlara zaten gereken yetkiyi vermi?se bi bildii vard?r, konu a??pta ?h?h?h? niye kitlediniz niye neden belirtmediniz rencide oldum falan laflar? a??r? gereksiz...

KEND? KONUMUN K?L?TLEND??? ???N YAPTI?IMI NEREDEN ?IKARDIN. B?YLE B?R DURUM S?Z KONUSU DE??L. BEN HERHANG? B?R OLAYDAN YOLA ?IKARAK A?MADIM KONUYU NEDEN? G?RD???M DURUMUN BENCE YANLI? OLMASIDIR. ?K?NC? OLARAK S?TE ONLARINSA VE ADM?N GEREKL? YETK?Y? VERM??SE BU B?L?M SENCE NEDEN VAR. KOM?K OLMA ALLAH A?KINA! BEN?M YAPTI?IMIN SEN?N NAHO? TANIMLAMARINA UYMADI?I A?IKTIR.

D??ER S?Z?N CEVAP VER?LMEYE LAYIK DE??L.

T?M BUNLARDAN SONRA BENCE SEN?N ASIL AMACIN TARTI?MAYA G?RMEK VE AYRICA MERAK ETME BUNDAN ?OK DAHA SA?MALARINI DA G?RD?M.......
tuti
MaRiLyN_MaNSoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyanbitmezin canı sıkılmış bence şööle 2 geyik tartışma yaratıyım demiş yani daa saçma bi şikayet düşünemiyorum site onlarındır eer konuyu kapatmışlarsa kapatmışlardır

Öneri saçma değil arkadaşım...
Eğer konu kapatılmışsa bir nedeni vardır...(olmalıdır)...
Bunu bilmek de konuyu açanın en doğal hakkıdır...

Forum yöneticilerin olduğu kadar üyelerindir de....
Ara
AdAmIn1i
isyanbitmez Umar?m Mutlusundur. Bundan Sonra Kilit Felan Atm?yorum.
Ara
w00w
Haydaaa... Tartışmaya bak hele... Sebebi bile saçma. Gereksiz... Konu Kilitlensin Pls. Big Grin
Ara
AdAmIn1i
w00w Confusedmiley32:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:05 PM