:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nedensiz kilitler!!!!!!???
isyanbitmez
B?R KONUYU K?L?TLED???N?ZDE BUNUN NEDEN?N? YAZMA NEZAKET?N? G?STER?RSEN?Z, KAR?I TARAF DA BELK? KEND?N? OLUMLU ?EK?LDE DE???T?R?R. BELK? DE DE???T?RMEZ BU DURUMDA BA?KA MEKAN?ZMALAR HAREKETE GE?ER. E?ER AMA? K???Y? RENC?DE ETMEMEKSE B?L?NK? BU DURUMDA DAHA FAZLA K??? T?HMET ALTINDA KALMAKTADIR...........
YARGIÇ
hiçbir konu nedensiz kilitlenmemektedir ancak bazı konularda neden belirtmekten öte nedeni açıkça belli olduğu için neden belirtilmemiştir.....
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hi?bir konu nedensiz kilitlenmemektedir ancak baz? konularda neden belirtmekten ?te nedeni a??k?a belli oldu?u i?in neden belirtilmemi?tir.....

HERHANG? B?R KONU B?R NEDENDEN K?L?TLENEB?L?R. E?ER NEDEN?N BELK? DE NEDENLER?N A?IK OLDU?UNU D???NSEYD?M B?YLE B?R YAZI YAZMA GERE??N? DUYMAZDIM. A?IK OLMASI K???YE G?RE DE???EB?LECE??NDEN Y?NE DE A?IKLAMA YAPMANIZ DAHA UYGUN OLACAKTIR..........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HERHANG? B?R KONU B?R NEDENDEN K?L?TLENEB?L?R. E?ER NEDEN?N BELK? DE NEDENLER?N A?IK OLDU?UNU D???NSEYD?M B?YLE B?R YAZI YAZMA GERE??N? DUYMAZDIM. A?IK OLMASI K???YE G?RE DE???EB?LECE??NDEN Y?NE DE A?IKLAMA YAPMANIZ DAHA UYGUN OLACAKTIR..........

konu dikkate al?nacakt?r......
Ara
Leader
isyanbitmez haklı. Önerin dikkate alınıp bundan sonra gereken yapılacatır.

Sevgilerimle,
AdAmIn1i
Kilitlenen Konularda Neden Belirtilmektedir. Belirtilmeyen Konulardaki ?ikayetini ?lgili Moderatore Bildirebilirsin. D?nya Hali Belki Unutmu? Olabilir. ?nerin Dikkate Al?nacakt?r Te?ekk?rler.
Ara
isyanbitmez
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kilitlenen Konularda Neden Belirtilmektedir. Belirtilmeyen Konulardaki Şikayetini İlgili Moderatore Bildirebilirsin. Dünya Hali Belki Unutmuş Olabilir. Önerin Dikkate Alınacaktır Teşekkürler.
BU BÖLÜM ŞİKAYET VE ÖNERİLER BÖLÜMÜ. O YÜZDEN DE BURAYA YAZDIM. İLGİLİ MODERATOR İLGİLENSİN. DÜNYA HALİ SEN DE BÖLÜMÜN NE OLDUĞUNU UNUTMUŞ OLABİLİRSİN!? BEN TEŞEKKÜR EDERİM.......
AdAmIn1i
Arkada??m Bu Kadar Kat? Olma Ve Yazd???m Mesaj?n Sonunu ?yi Oku.
Ara
YARGIÇ
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyanbitmez hakl?. ?nerin dikkate al?n?p bundan sonra gereken yap?lacat?r.

Sevgilerimle,

arkada?lar admin taraf?ndan gerekn s?ylendi zaten herkesten ricam bunun dikkate al?nmas?d?r.....
Ara
isyanbitmez
NEDEN KATIYIM? EĞER KASTETTİĞİN DOĞRULARIMDAN TAVİZ VERMEMEKSE EVET KATIYIM. BİR BİR ÖNERİM VARDI. BUNUN YERİ DE BURASI. YAZDIĞIN MESAJIN HER HANGİ BİR YERİNİ ATLAYACAK KADAR DA DİKKATSİZ DEĞİLİM. İSTERSEN HER YERİNİ AÇIKLAYAYIM.

Kilitlenen Konularda Neden Belirtilmektedir.

ÇIKARILABİLECEK ANLAMLAR(Ç.A.)
1-ÖNERİYİ GETİREN ARKADAŞ YALAN SÖYLÜYOR.
2-BU BENİMLE İLGİLİ BİR KONU DEĞİL. BEN BELİRTİRİM.

Belirtilmeyen Konulardaki Şikayetini İlgili Moderatore Bildirebilirsin.
(Ç.A.)
1-ŞİKAYET VE ÖNERİLER BÖLÜMÜNDE BOŞUNA KONU AÇMIŞSIN, YER İŞGAL EDİYORSUN.
2-ŞİKAYETİN KİMEYSE ONA BİLDİR. SENİN Kİ SADECE ŞİKAYET.

Dünya Hali Belki Unutmuş Olabilir.
(Ç.A.)
1-SEN BİLMİYORSUN AMA DÜNYADA YAŞIYORUZ VE BURADA YAŞAYAN İNSANLAR UNUTABİLİYOR.
2-YAPTIĞIN YANLIŞ. HATIRLAYINCAYA KADAR BEKLE.

Önerin Dikkate Alınacaktır Teşekkürler.
ÖNCEKİ YAZDIKLARIN BUNU ANLAMSIZ KILIYOR. O YÜZDEN BUNDAN ÇIKARILACAK BİR ANLAM KALMIYOR.

Arkadaşım Bu Kadar Katı Olma Ve Yazdığım Mesajın Sonunu İyi Oku.
(Ç.A.)
1-KATI OLMA. BENİM DEDİĞİM GİBİ OL. DİKKATSİZLİK YAPMA ADAM GİBİ OKU SONRA MESAJ YAZ.

KATIYIM ARKADAŞIM DOĞRU BİLDİKLERİMİ SAVUNMADA VE BÖYLE DE DEVAM EDECEĞİM. DİKKATSİZ DE DEĞİLİM. BENCE SEN YAZDIKLARINI İYİ OKU......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:15 AM