:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
özlüyorum öyleyse varım...
sıla
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yorulmayacağım seni sevmekten. Yeter ki yüreğinde nokta kadar yerim olsun.

teşekkürler.. Smile

(: teşekkürler bizden efendim (:
Ara
Soupisgoodfood
İçten bir yazı olmuş. Teşekkürler.. Zor artık böyle sevmeler.

Bir de konunun ismi dikkatimi çekti, 'özlüyorum o halde varım.' Benim mottoma çok yakın. Ben bunu genelde 'Üşeniyorum öyleyse yarın' şeklinde kullanırım. Smile
Ara
sıla
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İçten bir yazı olmuş. Teşekkürler.. Zor artık böyle sevmeler.

Bir de konunun ismi dikkatimi çekti, 'özlüyorum o halde varım.' Benim mottoma çok yakın. Ben bunu genelde 'Üşeniyorum öyleyse yarın' şeklinde kullanırım. Smile

Smile teşekkürler böyle sevmeler zor değil aslında belki de üşeniyoruzdur Wink herşeyin kolayına kaçtığımız gibi artık sevmenin de kolayına kaçıyo insanlar emek ve zaman vermek lazım....
Ara
Soupisgoodfood
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile teşekkürler böyle sevmeler zor değil aslında belki de üşeniyoruzdur Wink herşeyin kolayına kaçtığımız gibi artık sevmenin de kolayına kaçıyo insanlar emek ve zaman vermek lazım....

Emek ve zaman verilen şey kıymetlidir zaten, haklısın. Çabuk pes etmeler, vazgeçmeler falan çok yaşanıyor. Özellikle zamane liseliler oof of.. Yaşını bilmiyorum ama bu tip cümleleri 19-20 yaşın altındaki birinin ağzından okuyorsam tüm önyargılarımı yıktın diyebilirim. Çünkü bana kimden ne duysanız şok olurdunuz diye sorsalar, 'bu yazıyı 18 yaşlarındaki bir kızdan duyarsam şok olurum' derdim.

Tabii ki yaşla da sınanıcak şeyler değil bu konular. Kişinin iyi niyeti, kalbi ve onu o yapan düşünceleri ilişkilerinde aldığı tutumu oldukca etkiliyor. Erken yaşlarda bu tip düşüncelerle hareket eden birine de tek tavsiyem bu fikirlerinden asla ama asla uzaklaşmaması olurdu. Sen de umarım bu saf ve yüce yaklaşımından bir gün uzaklaşmazsın. Kıymetli olan, az bulunandır. Ve böyle düşünen insanlar yok denecek kadar az...
Ara
sıla
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Emek ve zaman verilen şey kıymetlidir zaten, haklısın. Çabuk pes etmeler, vazgeçmeler falan çok yaşanıyor. Özellikle zamane liseliler oof of.. Yaşını bilmiyorum ama bu tip cümleleri 19-20 yaşın altındaki birinin ağzından okuyorsam tüm önyargılarımı yıktın diyebilirim. Çünkü bana kimden ne duysanız şok olurdunuz diye sorsalar, 'bu yazıyı 18 yaşlarındaki bir kızdan duyarsam şok olurum' derdim.

Tabii ki yaşla da sınanıcak şeyler değil bu konular. Kişinin iyi niyeti, kalbi ve onu o yapan düşünceleri ilişkilerinde aldığı tutumu oldukca etkiliyor. Erken yaşlarda bu tip düşüncelerle hareket eden birine de tek tavsiyem bu fikirlerinden asla ama asla uzaklaşmaması olurdu. Sen de umarım bu saf ve yüce yaklaşımından bir gün uzaklaşmazsın. Kıymetli olan, az bulunandır. Ve böyle düşünen insanlar yok denecek kadar az...

teşekkür ederim 18-20yi geçeli çok oldu ama bu düşünceler o yaşlarda da vardı sevmek sevgiye emek ve değer vermek sonradan kazanılmaz ki ya hep vardır ya da olmaz içindeki gerçek sevgiyi bulamayan insanlara ya da sevgisini dışa vurmayı zayıflık olarak gören insanlara çok üzülüyorum...
Ara
Soupisgoodfood
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim 18-20yi geçeli çok oldu ama bu düşünceler o yaşlarda da vardı sevmek sevgiye emek ve değer vermek sonradan kazanılmaz ki ya hep vardır ya da olmaz içindeki gerçek sevgiyi bulamayan insanlara ya da sevgisini dışa vurmayı zayıflık olarak gören insanlara çok üzülüyorum...

tebrik etme butonu olmalı burda bir yerde. :Smile
Ara
sıla
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tebrik etme butonu olmalı burda bir yerde. :Smile

. Smile Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben seni sevdikçe varim !!! SessizRüzgar 4 507 04-14-2022, Saat: 05:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni sevmeyi özlüyorum history 0 417 03-28-2012, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: history
  Özlüyorum history 3 452 11-23-2011, Saat: 12:37 PM
Son Yorum: history
  Özlüyorum seni..! MeLeksi 1 402 05-16-2011, Saat: 10:35 AM
Son Yorum: YasSmin