:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
özlüyorum öyleyse varım...
sıla
Özlüyorum öyleyse varım, hayattayım. Nefes alıp veren her insan, yaşadığını sanır değil mi ? Oysa, yaşamak ile yaşadığını zannetmek farklıdır. Yaşadım diyebilmek için "sevmek" gerek. Ben yaşadığımın farkındayım.. Çünkü, içim dışım sen. Yorulmayacağım seni sevmekten. Yeter ki yüreğinde nokta kadar yerim olsun. Çünkü’sü yok, nedeni yok sevmenin. Zamanı hiç yok. Ben seni bu kadar seveceğimi hiç düşünmedim. Ben, ben olmaktan çıktım. Herkes beni ben zannediyor ama yanılıyor. İnadına "sen" diye açıyorum bütün telefonları ve "Seni seviyorum" diyorum. Nereye gitsem seni de götürüyorum. Nereye baksam sen. Dört mevsim baharsa eğer, gülüşünden. Gülüşünden aydınlanıyor, gülüşünden umutlanıyorum. Dünya yeniden kuruluyor..Nerede olursan ol, ne yaparsan yap, sen benim dünyamın merkezindesin. Sevginin gücü üzerimizde bizim..Bu öyle bir güç ki, tüm dünya bir araya gelse değişmez. Çünkü, seni benden çok kimse özleyemez, düşünemez, üzülemez. Acak, yine de daha çok sevmeliyim seni. Rehavet yok, yılmak yok..Kimse bana yetişmemeli. Ya benden çok seven biri çıkarsa? Senin gibi bir sevgilim olduğu için kendimle gurur duyuyorum. İyi ki varsın. Sen Milat’sın...Artık her şey senden önce, senden sonra..

Özlüyorum öyleyse varım, hayattayım. Senden çok şey öğrendiğimin farkındayım. Mutluluğun üzerine korkusuzca gitmeyi sen öğrettin. Mutlu olmayı senden öğrendim. Fena halde alıştım sana. Ben seninle yaşlandım galiba..Sen de biraz büyüdün. Sıkıntılı anlarımda gözlerin yetişiyor imdadıma. Gözlerini gözlerimin önüne getiriyorum. Gülüşünü de ekledim mi ne mutlu bana...

Özlüyorum öyleyse varım, hayattayım. Gözlerin, gözlerime değdiğinden beri uçsuz bucaksız bir sevginin ortasındayım. Kalbini kalbime koydum, ruhunu ruhuma kattım ortaya aşk çıktı. Ve anladım ki, sen gerçeğin ta kendisisin. Çok heyecanlı, çok hüzünlü ve çok sevinçli bir gerçek..Rüyaların en güzelini gündüz gördüren, bana cesaret veren, elimden tutup bu yollardan geçiren gerçek. Kışın ortasında baharı getiren gerçek. Kelimelerin yetersiz kaldığı ve sadece iki kişinin bildiği masal gibi bir gerçek. Sadece kuşların bildiği gerçek..Kalbim iki kişilik çarpıyor. Hiçbir sözcük derdimi anlatmaya yetmiyor. Kelimeler bitti, bitecek. Ancak, aşkımı ve seni ölümsüz kılmak için çırpınan kalbim durmadıkça sana olan sevgim bitmeyecek. Tanrıya şükürler olsun, bana bu çok güzel duyguyu yaşattığı için.
Seni çok seviyorum, kutsalım.
Ara
Yorgun Yürek
Ahh "hasret..."

Zorlanıyorum be yürek sızım...
Alıp verdiğim nefes bile yoruyor beni...
Kan damlıyor geceme..
İdama sürüyorum düşlerimi...!

...

Özledim...

Sessiz-ce...!

çok güzeldi Kankam yüreğin dert görmesin Smile
Ara
sıla
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Ahh "hasret..."

Zorlanıyorum be yürek sızım...
Alıp verdiğim nefes bile yoruyor beni...
Kan damlıyor geceme..
İdama sürüyorum düşlerimi...!

...

Özledim...

Sessiz-ce...!

çok güzeldi Kankam yüreğin dert görmesin Smile

saol kankam mucks senin de yüreğin dert görmesin Smile
Ara
asi_ve_mai
yüreğinden mutluluk eksilmesin sıla...
çok güzeldi...
Ara
sıla
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğinden mutluluk eksilmesin sıla...
çok güzeldi...

amin teşekkürler (:
Ara
angel_from_hell
cok cok cook güzeldi yaa...teşekkürler paylaşım icin
sıla
angel_from_hell Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok cok cook güzeldi yaa...teşekkürler paylaşım icin

beğenmene sevindim rica ederim canım (:
Ara
gülay
Yüreğine sağlık Sılacım güzel bir paylaşımdı
Ara
sıla
teşekkürler gülay (:
Ara
chatlaq
Yorulmayacağım seni sevmekten. Yeter ki yüreğinde nokta kadar yerim olsun.

teşekkürler.. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben seni sevdikçe varim !!! SessizRüzgar 4 507 04-14-2022, Saat: 05:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni sevmeyi özlüyorum history 0 419 03-28-2012, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: history
  Özlüyorum history 3 453 11-23-2011, Saat: 12:37 PM
Son Yorum: history
  Özlüyorum seni..! MeLeksi 1 402 05-16-2011, Saat: 10:35 AM
Son Yorum: YasSmin