:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bazen olmuyor işte...=)
oguz19
Saçma sapan bi gündü kantindeydim kağıt karalıyordum, derse girmemiştim o gün....yanıma oturdun kolay gelsin dedin ne kadar saçmaydı o an yüzüne bakma ihtiyacı hissetmemiş olsamda bakmıştım her şeyinle asi bir rock gençliği gördüm sende asi kızdın sen ve ben doğal yaratık...Bi süre sonra selamlaşmalar başladı espriler şakalar....bi akşam piyano çalışmak için okuldaydım geç saatlerde eve dönerken seni yolda gördüm yürüyordun heyecanlanmıştım gerçekten.... tereddüt ettim durmadım yanında geçip gittim....ama aklım sendeydi yapmalıydım ve arka sokaktan geri dönüp önüne çıktım camı açıp iyi akşamlar vs.. istersen seni yurda bırakabilirim dedim ''yaa şimdi yanlış anlaşılır ben giderim'' cevabı tokat gibi patladı yüzümde...fırtınalar şimşekler patladı içimde ama sadece sen bilirsin iyi geceler diyebildim sana....samimi tavırlarımız dikkat çekmişti ki herkes soruyordu seni beni bizi....sigara almaya gitmiştik o köpeğe inanılmaz minnet etmştim o gün, lanet ediyorum şimdi....havlamasaydı koluma aniden girmeyecektin...okula varıncaya kadar kolumu bırakmadın kıpkırmızı heyecanlı mutlu iki yüz....o gece sarhoş bi şekilde yurdun önünde gitar çalmam son noktaydı asiydin deliydin belki de tiki derler ya o sendin ama seviyordum seni kimin aklına gelirdi ki?... o gece bi şartla susmuştum sevgilim olmuştun o gece....o kadar hızlı o kadar saçma sapan savurarak yaşadıkki o günleri herşeyi bir anda harcadık o kadar saçma sapan sevdimki seni herşey sen olmuştun sen doğuyordun gündüzleri geceleri yakamoz oluyordun ve bizim şarkımızdı sokaklarda bağırarak söylediğimiz sarıldığımız ağladığımız...saçma sapan bi dünyada saçma sapan tek yürek olmuştuk ya da ben öyle sanmıştım...hani demiştin ya sana bi şey olursa ölürüm diye bende kötülere bi şey olmaz demştim bak bi şey olmadı...lafın kısası ben sana yetmedim be asikız yetemedim yetişemedim....saçma sapan bi rüyada saçma sapan zamanlar geçirdik...balıklar ağladımı bilmiyorum hamamböcekleri güldümü halimize ama ben hem ağladım hem güldüm saçmaladım durdum günlerce saçma sapan bir aşk için saçma sapan savaşlar verdim ve dedim ya ben sana yetmedim güzelim az kaldım yarım kaldım....(yuhh noluo la bana koptumBig GrinBig Grin)
Ara
kanatsı@z_meleq
herkez sennn gibi olsun Big Grin
Ara
rapunzel
ilginç bir hikaye Smile
şaşırdım :o:
hala aşık olan var mı???
Ara
cilghin
aŞK ne istisNalar dıŞında Bu düNyada bea..
Bu enTresan BişeY ama . =)
Ara
kanatlı@_meleq
bu kadarcık sevgi bile yeteR . . .
Ara
oguz19
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilginç bir hikaye Smile
şaşırdım :o:
hala aşık olan var mı???

varrrrrr Big GrinBig GrindııııııBig GrinBig Grin
Ara
fElAkEt