:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Bazen Vazgeçmektir
fiziko38
Aşkı dinledim bir martıdan..dediki; aşk bazen vazgeçmektir usta..aşk bazen vazgeçmektir.
Gönüller bir olunca samanlık seyran olurda, bir kibrit çöpü yeter dedi her şeyi bir anda yakıp yıkmaya..samanlığın seyranlığı kısa sürer usta..
Aklıma sen geldin birden….hatırlar mısın ne samanlıklar yaktık seninle..? samanlıklarda yandığımızda oldu bazı günlerde..ama en nihayetinde; anladık ki sevgi yetmiyor her şeye..
Nasılda ağlardın omuzlarımda…gözyaşların tenime düşerdi…sıcacık nefesin yüzümde..sarılmışız,sanki dünya sadece o odanın içinde..ağlardın…. sen en güzel ağlayandın…Burnun tıkanırdı hani..Yanakların pembe..Yeşil gözlerinden düşen damlalardı hayatımın anlamı..Nasıl sevdim seni be!Hiç susuz yangınlar olur ya…Aynen öyle.. Ve o ne gidişti be! Hani bir şimşek gelirde tam üstüne düşer ya… aynen öyle..

Gidişinin üstünden çok zaman geçti..Çoook ..Şimdi neredesin? Kiminlesin.?.Yada kimi terk etmektesin bilmiyorum..Her gece yaprak düşüyor,martı gidiyor,kayıklar sallanıyor ve ben
ağlıyorum… Vazgeçtim çalıyor radyoda…Hava soğuk oluyor deniz kenarında..Ve hiç martı olmuyor bu gecenin berbat karanlığında..
Aşkı dinledim bir martıdan..dediki;aşk bazen vazgeçmektir usta..gönüller bir olunca samanlık seyran olurda..bir kibrit çöpü yeter dedi her şeyi bir anda yakıp yıkmaya..samanlığın seyranlığı kısa sürer usta..
Eyvallah!! Aşıklara en çok şahit olan sensin..Aşkı en iyi sen bilirsin.Ne desen inanırımda… Bir sözde ben söylemeliyim sana…Aşk zaten vazgeçmektir usta..Aşk zaten vazgeçmektir…Gönüller bir olmaz..Samanlıkta seyran…Kibrit çöpleri de en etkisiz eleman bu masalda..Ne ben? Ne de o kız?Bu masalda tek gerçek sensin aslında….
Ara
kı@ymı@k=)
hımm evet aşk bazen vazgeçmektiiir çok koyarr kalbin kabul etmez amaaa vazgeçmek gerekir bi zamann
Ara
fiziko38
aşk bazen vazgeçmektir bazen hayat oyununda kaybetmektir
Ara
chatlaq
TéŞÃ©KKürLéR FiziK0 ... Cool
Ara
Seyduna
tikler güzeldiiiiiiSmileSmile
Ara
fiziko38
rice eederim...........Smile
Ara
HÜDANUR
Aşkın en acı yanına sevdiginin mutlulugu için ondan vazgeçebilmektir...
Ara
ÐŽeşaren
Aşk Bazen Vazgeçmektir ..

Teşekkürler , çok güzeldi ..
Ara
fiziko38
rica edrim sizlerle paylaşmak güzel.....
Ara
Selin :)
Aşkı dinledim bir martıdan..dediki; aşk bazen vazgeçmektir usta..aşk bazen vazgeçmektir.
Gönüller bir olunca samanlık seyran olurda, bir kibrit çöpü yeter dedi her şeyi bir anda yakıp yıkmaya..samanlığın seyranlığı kısa sürer usta..
Aklıma sen geldin birden….hatırlar mısın ne samanlıklar yaktık seninle..? samanlıklarda yandığımızda oldu bazı günlerde..ama en nihayetinde; anladık ki sevgi yetmiyor her şeye..

teşekkürler çokkkkkkkkk güzeldiSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bazen olmuyor işte...=) oguz19 6 906 03-30-2009, Saat: 08:28 PM
Son Yorum: fElAkEt
  Bazen Rüyalar Gercek Olur :( df1984 13 1,053 05-10-2007, Saat: 05:05 PM
Son Yorum: df1984
  Bazen Rüyalar Gerçek Olur d€n!z kısı 8 825 04-17-2007, Saat: 03:10 PM
Son Yorum: d€n!z kısı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi