:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çokk mutsuzum
***hüzün***
etrafımda zaten beni bekleyen kişiler var yönelseydim çoktan yönelirdim...ben başkasını severken beni sevevn 3kişi olduğunu biliyorum.asla öyle bişey yapmam saçmalık buuu.zaten benim arkadaşımda aynısını yapıyo benim sevdiğim çocukla başkasını unutmak için çıkıyo söyledim sizeee....
aşk çokkk başka bişey benle aynı durumda olsanız daha ii anlarsınız beniii...dilerimki başınıza böyle bişey gelmesin qerçekten çok zor....
Ara
blue_belial
Basımdan bı kac kez gectı ama. kımse kımsenın nefesı degıl.
herkes herkes ıcın bıter bı gun..
Ara
deli-kı@z
***hüzün*** Adlı Kullanıcıdan Alıntı:etrafımda zaten beni bekleyen kişiler var yönelseydim çoktan yönelirdim...ben başkasını severken beni sevevn 3kişi olduğunu biliyorum.asla öyle bişey yapmam saçmalık buuu.zaten benim arkadaşımda aynısını yapıyo benim sevdiğim çocukla başkasını unutmak için çıkıyo söyledim sizeee....
aşk çokkk başka bişey benle aynı durumda olsanız daha ii anlarsınız beniii...dilerimki başınıza böyle bişey gelmesin qerçekten çok zor....
canım arkadaşın o çocugu sevdigini bilmiyor dimi gercekten işin cok zor ya.Sad
Ara
***hüzün***
kimse kimsenin nefesi değil ama herkes aynıda değil....

yok cnm bilmiyo bilse sorun çözülücek zatende söyleyemem
Ara
HIÇKIRIK
mektup yazda ver ozaman cnm nebiLim sonra çok pişman oLursun benim gibi
söyLemesi benden
Ara
***hüzün***
cnm yazmasına yazarım sorun vermekte.ben numarasınıda buldum ama aramıyorum...
qaliba en iyisi unutmaya çalışmak olucak.unutamicamı biliyorum herqün görerek unutmak zor..
Ara
***hüzün***
deli-kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım arkadaşın o çocugu sevdigini bilmiyor dimi gercekten işin cok zor ya.Sad
cnm ben dediqini yaknış anlamışım.arkadaşım bana sevmiyorum diyince bende onu sevdiğimi söledim arkadaşıma arkadaşım sevdiğimi bilmiyo.haberi olmayan kendisi.o bilse zaten herşey çözülücek ama
Ara
deli-kı@z
***hüzün*** Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm ben dediqini yaknış anlamışım.arkadaşım bana sevmiyorum diyince bende onu sevdiğimi söledim arkadaşıma arkadaşım sevdiğimi biliyo.haberi olmayan kendisi.o bilse zaten herşey çözülücek ama
arkadaşına söylemişsin arkadaşın için problem olmamış bak .....daha neyı belklıyosun canım söyle duygularını belkı ondada sana aıt bişeyler var belkı arkadasınla cıktıgı için söyleyemıyor bı ılk adım at her zaman herseyi erkeklerden beklememek lazım aşkta gurur olmaz ok canım.Smile BOL ŞANSLAR.Smile
Ara
***hüzün***
bi kızın ona bişi demesi hoşuna gitmiyo bunu biliyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mutsuzum mutsuzum mutsuzm PeriKIZI35 8 1,008 04-09-2022, Saat: 10:56 AM
Son Yorum: wildfang
  çok özlüyorum ve çok mutsuzum İLKNURUM 3 753 07-22-2010, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  cok mutsuzum loveı@s... 7 803 10-10-2008, Saat: 10:16 PM
Son Yorum: sevsen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:51 AM