:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çokk mutsuzum
***hüzün***
merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum sizlerle paylaşmak istiyorum.
bundan 1 sene önce ben farkında deildim ama etrafımda bikaç kişi benle ilgilendiğini sürekli baktığını söylüyolardı.aldırmadım ama arada bakıyodum gerçekten öle mi diye.daha sonra bir gün bi bakışını yakaladım o an olan oldu zaten.1sene boyunca bende farkettikten sonra bakışmalarla gülümsemelerle 1 sene geçti.artık emin olmuştum bana karşı gerçekten boş deildi.ben bunları yaşarken benim çok sevdiğim bi arkadaşım kankam oda hep yanımdaydı her ana şahit oldu.benle beraber herşeyi oda görüyodu.umutsuz oldum anlarda seviyo diyodu.okadar çok şey olduki burda hepsini anlatmak mümkün deil.şunu söyleyebilirimki hiçç konuşmadan tek kelime etmeden bakışmalarla gülümsemelerle koskoca 1 sene geçti.zaten sevdimi sevmedimi bilmiyorum ama sevseydide bana açılma olanağı nerdeyse hiçç yoktu.3ay önce onun çalıştığı işyerine benim bi arkadaşım girdi.başlarda kız tek taraflı seviyodu ama sonra çıktıklarını öğrendim.o arkadaşımlada görüşüyorum sürekli msjlar gönderiyorum msjların gideceği yeri bildiğim halde.aynı zamanda 1 hafta önce o kişinin telf.numarasını buldum bi şekilde.yaklaşık 2 aydır görmüyor beni, ben görüyorum sürekli.dayanamıyorum.içimdeki bu sevgi bitsin kurtulim istiyorum bitmiyo.unutmak için çok nedenim olduğu halde.napmalıyım sizce???nolur yardım edin.çokkk mutsuzum.
Ara
sevda çiçeği
şimdi bu çocuk senin başka bi arkadasınla mı cıkıo???
Ara
***hüzün***
eet.çıktığı arkadaşımla çok samimi değilim ama konuşuyorum yinede.msjfelan atıyorum
Ara
***hüzün***
çokk mutsuzz ve umutsuzummmm
Ara
***hüzün***
lütfenn bişeyler söyleyin lütfenn.buna çokkk ihtiyacım varrr
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Ben sana tek kelime söyleyebilirim Boşver hepsi bu kadar ..O seni isteseydi onun değil senin yanında olurdu görmezden gelme bunları derim.
Ara
Aşksı@z
Bak ne dicem arkadaşım kardeşim.
Şunu unutmamanı isterim
Hiç bir zaman arayan kişi sen olma aranan kişi ol eğer sen arayan kişi olursan sonunda hüsran yaşayan kişide sen olursun.
Bırak gitsin hayat bir kişiden ibaretmi sonra sen bununla dolu dolu aşkta yaşamamışsın.
anlamadığım seni neden bu kadar üzdü mutsuz etti.
gidenin peşinden gidilmez unutma. gidersen yine kaybeden sen olacaksın dediğimi iyi düşün abisi. bu bir tavsiye uyarsın uymazsın karar senin.
Ara
Dostcu
Sanınır bu kişi sende takıntı haline gelmiş...sen seviyom diyorsun ama birde hislerini tekrar gözden geçir sakın elde edememe duygusu yaşıyor olmayasın...benim fikrimi söyliyeyim:bence seni sevseydi,senden hoşlansaydı...sana gelirdi arkadaşınla çıkmazdı...mutluluğun en kolay yolu elinden geldiğince unutmaya çalışmaktır ilgini alakanı başka yerlere ver bence şiir yaz, yazı yaz kitap oku, yada nebilim hoşlandığın başka şeyleri yap..unutma ki GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİÄžİ GÜN BİTMİŞTİN SEN GİDENİ DEÄžİL GİDEN SENİ KAYBETMİŞTİR ....bu sözü çok beyeniyom senle paylaşmak istedim...
Ara
Hasretiim
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanınır bu kişi sende takıntı haline gelmiş...sen seviyom diyorsun ama birde hislerini tekrar gözden geçir sakın elde edememe duygusu yaşıyor olmayasın...benim fikrimi söyliyeyim:bence seni sevseydi,senden hoşlansaydı...sana gelirdi arkadaşınla çıkmazdı...mutluluğun en kolay yolu elinden geldiğince unutmaya çalışmaktır ilgini alakanı başka yerlere ver bence şiir yaz, yazı yaz kitap oku, yada nebilim hoşlandığın başka şeyleri yap..unutma ki GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİÄžİ GÜN BİTMİŞTİN SEN GİDENİ DEÄžİL GİDEN SENİ KAYBETMİŞTİR ....bu sözü çok beyeniyom senle paylaşmak istedim...

Aynen Katiliyorum...
Ara
_AL0n3_
ya acıkcası ben olsam diyerek acıklama yapıcam sadece 1 fikir Big Grin
cünkü bu konularda benim kadar dayanıklı olamayabilirsn Smile
ben olsam hiçbi sekilde aramızda bisey yokmus gibi yapar onun gözünün önünde arkadasımla konusurdum.amaç onu takmadıgını gösterceksin.bakısırken falan senden de olumlu tepki almasından dolayı iyice kendini dünyanın merkezi gibi görüp seni sadece eglence olarak görüyo olabilir.fakat senden takmama gibi bi hareket görünce bu ona koyar.belki farketmedigi seyleri o an anlar.
acıkcası ben olsam böyle davranırdım.ama su bi kesin her türlü de artık onu takmamalısın.soncta mazosist degilsin Smile
kim kendine bile bile acı cektirmek ister ki.
sadece kendini ön planda tut.o olmadanda hayat devam eder (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mutsuzum mutsuzum mutsuzm PeriKIZI35 8 1,008 04-09-2022, Saat: 10:56 AM
Son Yorum: wildfang
  çok özlüyorum ve çok mutsuzum İLKNURUM 3 753 07-22-2010, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  cok mutsuzum loveı@s... 7 803 10-10-2008, Saat: 10:16 PM
Son Yorum: sevsen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi