:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çokk mutsuzum
***hüzün***
arkadaşlar yorumlarınız için çokkk tşk.ederim.çokk ama çokkk haklısınız ben şimdiye kadar hep kendimle savaştım eet elle tutulur gözle görülür pek bişey yaşamadım ama bütün kalbimle diyebilirimki gerçekten sevdim.şimdi sorarsanız nefret etmiyorum eskisi gibi sevmiyorumda.artık anladım insan gerçekten bazen çok geç anlıyo.ben hep ya böyle oldu şöyle oldu sonuç niye böyle değil derdim kızardım hep kendime ona.ama anladımki nedenine niçinine değil herzaman sonucuna bakıcakmışsın...bu arada şiir de yazıyodum ama hep onunlailgili. yaklaşık 3aydır şiir yazmıyorum.artık öyle birisi omicak benim için.zaten arkadaşıma karşıda değişmiş değilim onların durumunu öğrendiğim zamanlarda bile konuşuyodum o varken.benim onu taktımı aartık düşündüğünü zannetmiyorum.size bikezdaha çok teşekkür ediyorum herbi yorum beni biraz daha kendime getiriyo.
Ara
nesil!
cnm bnm en doğru kararı vermişsn erkekleri gerçekten anlayamassın ... o sni kaybetti emin ol... en doğru kararı yapmşsn tebrk ediorm...
Ara
beyzarda.38
Bence unutman lazım onu ne kadr unutamam desende oluyor gerçekten oluyor denemeye çalış inan sana değmez elini sallasan ellisi boşverBig Grin
Ara
***hüzün***
merhaba arkadaşlar buraya girmeyeli uzun zaman oldu.ya ben ne kadar olaylardan kaçmaya çalışsam içine giriyorum.ben onu tam unutmaya başlamıştımki sanki yeniden sevdim.arkadaşımın onu sevmediğini öğrendim başkasını seviyomuş ve onu unutmak için onunla çıkıyomuSadSadSadbunu bana arkadaşım kendisi söledi bende senin sevmediğin kişi benim sevdiğim kişi dedim.
sizce ne yapmalıyım unutamıyorummmSadSadSad
Ara
_AL0n3_
ya bahane ne oLursa oLsun arkadasın onunLa cıkmıs
yaptığı acıkLama kadar sacma bisey yok..
hem o kadar bakısmadan sonra seni istio olsaydı o cocuk gelirdi zaten sana.hala gelmediyse napabilrsinki..
sadece kendini oyaLar durursun dahada üzüLürsün
ne olursa olsun en kısa zamanda ondan uzaklasmalı ve yeni bi hayat kurmalısın kendine
Ara
deli-kı@z
bencede unut gıtsın senın duygularının karşılıgı yok çünkü o çoçukta.......
Ara
***hüzün***
çok haklısınız bende sizin qbi düşünüyorum ama düşünmekle olmuyoki.
elimde deqil belki herqün qörmesem unuturum
Ara
deli-kı@z
kendını yıpratma canım boşver....arkadaşınla cıktıgını aklına getır bı süre sonra sevgın nefret olur........merak etme.......
Ara
kı@ymı@k=)
çok sevgilii hüzünn;
benim dediklerimii kaale alırsan sen karlı çıkarsınnBig Grin
unut bilmem ne demicem sana boşver kafana takma vs. de demicemm .. o kaybetti gibi saçmalıklarada girmicemm..
işin özü şuuu hiiiç aklından çıkarmaa.. süreklii düşünnn ama hep güzel yönünü değill her yaptığını düşünnn durmaa her an düşünn ağlaa bunall kendini kahrett.. için daralsın hastaneeyee kaldırsınlar seniii ellerin titresinn uyuşsunn.. başın dönsün süreklii nefessin daralsın oksijen versinler sakinleştirici felan.. gözlerin şişsin ağlamaktann.. aynaya bakamaz hale gell kendinle hiç ilgilenmee kıyafetlerinn saçma sapan olsunn.. saçın başın dağınıkk hatta yemekte yemee aç kal.. ayıl bayıll..uyuma bilee.. artıkk öyle bişey olsunkii ayağa kalkamaz hale gell.. hiç bişey yapamazsannn unutamıyorumm ulen seni dee atla bi köprüden yadaa koy kafana silahı vur kendini.. hayatt b..ktan zatenn değermiii yaşamayaa Smile ne gerek varr milleti dinlicenn unutmaya zorlican kendiniii.. hiç yaa kasma bu kadarrr.. denee faydasını gör hadi bakalım kolay gelsin Smile

Not:Bu dünyaa birileri içinnn yaşamın zehrolduğu yersee yap bu dediklerimii.. gerçektenn kendinii üzecek kadar değerliyse bu insannn göze al herşeyii.. dünyaa sonsuuz yaa geçici değill yaşanan herşeyy sende ölümsüzsün zatenn.. hadi o zamann bitmeyen ömrünüüü bu şekilde yaşamaya devam ett..Smile bi tarafın yiyosaa Smile
Ara
_AL0n3_
git intihar et dio merveCan kısaca Big GrinBig GrinBig Grin
( tabi bi tarafın yiyosa ) Big Grin

hayat bu kadar bastmi ya ?
bi insan için cevrendeki herseyden seni sevenlerden senin sevdiklerinden hatta kendinden vazgecebiLmek ...
ne kadar küçük bi gözle bakıosunuz hayata..
umut ediorum ki bunca konusmadan sonra kendine gelirsin Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mutsuzum mutsuzum mutsuzm PeriKIZI35 8 1,008 04-09-2022, Saat: 10:56 AM
Son Yorum: wildfang
  çok özlüyorum ve çok mutsuzum İLKNURUM 3 753 07-22-2010, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  cok mutsuzum loveı@s... 7 803 10-10-2008, Saat: 10:16 PM
Son Yorum: sevsen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi