:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eğer!!!
Aşksı@z
eğer !!!

Eğer çıkıp gideceksen günün birinde hayatımdan hemen şimdi çık git.
Yüreğime silinmez izler bırakmadan, ben hayata bir kez daha küskün bırakmadan çık hayatımdan..
Kalacak kadar yürekli değilsen eğer durma.
Anlıyor musun beni ya hep yanımda ol yada hiç..
Varsan eğer o varlığı bana öyle hissettir ki aldığım her nefesin yarısında sen ol, diğer yarısında ben…
Öyle değer ver ki bana, aldığın nefesi, soluduğun havayı ben içimde hissedeyim. Öyle büyüle ki beni gözlerinle, o gözlerin varlığını üzerimde hissetmediğim gün benim gözlerimin de son günü olsun.
Ve..
Ve öyle sev ki beni…
Bensiz geçen her anında üşü ve her üşüdüğünde benim varlığımı hissederek yine benle ısın..
Eğer çıkıp gideceksen günün birinde hayatımdan beni öyle bir unut ki, unutamayan ve unutulmayan ne varsa ibret olsun onlara.
Günün birinde gitmeyi düşünüyorsan kalbimde daha fazla yer kaplamadan çek git hayatımdan.
Gitmeyeceksen eğer beni yürekli ve adamakıllı öyle bir sev ki yüreği olmayan yüreksizler sonsuz sevgin karşısında diz çöksün..
sevgin sevgiyi anlamayan insanlara ibret olsun

Hasretiim
Gitmeyeceksen eğer beni yürekli ve adamakıllı öyle bir sev ki yüreği olmayan yüreksizler sonsuz sevgin karşısında diz çöksün..

Cok Cok Güzel Daldim Resmen Yüregine Emegine Saglik...
Ara
Dostcu
Eğer çıkıp gideceksen günün birinde hayatımdan beni öyle bir unut ki, unutamayan ve unutulmayan ne varsa ibret olsun onlara.
Günün birinde gitmeyi düşünüyorsan kalbimde daha fazla yer kaplamadan çek git hayatımdan.

mükemmeldi ya teşekkür ederim Aşksız yüreğine sağlıkSmile)Smile)
Ara
Aşksı@z
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gitmeyeceksen eğer beni yürekli ve adamakıllı öyle bir sev ki yüreği olmayan yüreksizler sonsuz sevgin karşısında diz çöksün..

Cok Cok Güzel Daldim Resmen Yüregine Emegine Saglik...

Ben çok teşekkür ediyorum okuyup yorum yaptığın ve beğendiğin için bazen insana bir ilham geldimi yazılıyor işteBig Grin
Seninde Yüreğine sağlık Hasretimm.
Ara
Aşksı@z
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğer çıkıp gideceksen günün birinde hayatımdan beni öyle bir unut ki, unutamayan ve unutulmayan ne varsa ibret olsun onlara.

mükemmeldi ya teşekkür ederim Aşksız yüreğine sağlıkSmile)Smile)

Demek çok beğendin güzel olan senin kalbin Dostcu yazımda kendine bişiler bula bildiysen eğer. Sende seviyorsun demekBig Grin
Güzel yorumun için teşekkür ederim iyiki varsınız yoksa yazılarımı kimlerle böyle paylaşırdımBig Grin
Ara
eaqle qirl
Eğer çıkıp gideceksen günün birinde hayatımdan hemen şimdi çık git.
Yüreğime silinmez izler bırakmadan, ben hayata bir kez daha küskün bırakmadan çık hayatımdan..

gercekten süpersinin yhaa insan içindekLeri söyLeyemez yha omisaL BU cümLeLer tam beni anlatıo daha doqrusu anLatmak istedikLerimi..............onun için cok tesekkür edrim canım herşey gönLünce oLsun...

EaqLe qirL
Ara
Aşksı@z
eaqle qirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğer çıkıp gideceksen günün birinde hayatımdan hemen şimdi çık git.

gercekten süpersinin yhaa insan içindekLeri söyLeyemez yha omisaL BU cümLeLer tam beni anlatıo daha doqrusu anLatmak istedikLerimi..............onun için cok tesekkür edrim canım herşey gönLünce oLsun...

EaqLe qirL

Bu güzel yorumunla beni onure ettin çok teşekkür ederim sen benim bu yazımda kendini bula bildiysen buda beni memnun etti inan senin anlatmak istediklerini sende yaz senin duygularınıda paylaşalım eaqle girl
Ara
asi_ve_mai
yüreğine sağlık faruk hoş paylaşımdı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevildiysek Eger!! ÇiLeK 1 314 04-11-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Eğer Gidebiliyorsan Tam Git, mscxcs 4 301 04-08-2022, Saat: 09:43 PM
Son Yorum: wildfang
  Anne Olmasaydım Eğer... YasSmin 2 434 04-12-2011, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: YasSmin
  Eğer MaSaL 0 381 09-24-2010, Saat: 05:01 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hiç sevmedin ki sen beni.. Sevseydin eğer, bilirdin çaresizlikten kıvrandığımı... acemhe 0 642 09-23-2010, Saat: 11:34 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 07:04 PM