:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Kuytu Karanlıklardan Gelen Bir Ses Ne Diyor Dinle ;
My_LiFe
eLLerine sagLık $imdi,

Gerçekden Nick'in Gibi oLdugunu anLadım x)
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkür ederim hep böyleyim işte (:
Ara
ÇiLeK
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni benden daha çok iyi bilirsin bilirim hemde çok iyi ..Ve bilirim ki bu hisleri sende nasıl uyandırıyorsam içimdekilerde tıpkı hissettiklerin gibi ortaya çıkıyor ah ah işte insan kendine engel olamıyor bazen.Yazmak istediğim bilki o kadar çok şey var ki ama istemiyorum ağzımdan çıkacak olsa içim acıyor gibi..sen anlarsın beni kalbim benim..

Bu güzel müzik içinde ayrıca teşekkür ediyorum sana .
Şu kalbim seni herşeyden çok seviyor bilesin..
SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM (:
iYİKİ VARSIN..

adfk151006pl3fc9.gif

Bilirim çicegim bilirim melegim ..
Haklısın insan içinden geçenlere engel olamıyor dışarı çıkarsa biraz daha yanıyor içinden kalsa kocaman bir yıgın olup bastırıyor yüregini bilirim o yüregini senin sussuşundan bakıştan anlarım senin için yanıyorsa benim yüregimde yanar ömrüm..

O kalbin beni nasıl sevdigi iyi biliyorum...sen şu hayatta başıma engel en güzel şeysin rabbim'e binlerce kez şükürler olsun ömrümsün benim herşeyimsin..Şunu unutma melegim sonsuza kadar sendeyim ve seni herşeyden çok seviyorum..

İyi ki varsın melegim
İyi ki varsın Ömrüm..
İyi ki varsın HERŞEYİM..(:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adfk151006pl3fc9.gif

Bilirim çicegim bilirim melegim ..
Haklısın insan içinden geçenlere engel olamıyor dışarı çıkarsa biraz daha yanıyor içinden kalsa kocaman bir yıgın olup bastırıyor yüregini bilirim o yüregini senin sussuşundan bakıştan anlarım senin için yanıyorsa benim yüregimde yanar ömrüm..

O kalbin beni nasıl sevdigi iyi biliyorum...sen şu hayatta başıma engel en güzel şeysin rabbim'e binlerce kez şükürler olsun ömrümsün benim herşeyimsin..Şunu unutma melegim sonsuza kadar sendeyim ve seni herşeyden çok seviyorum..

İyi ki varsın melegim
İyi ki varsın Ömrüm..
İyi ki varsın HERŞEYİM..(:

Bana deselerdiki senin gibi birini tanıyacağım çok önceden yakalardım düşerdim peşine senin ..Olsun yinede şükrediyorum sonradan bile olsa seni tanıdım ve iyiki tanımışım (:

Bilirim anlarsın tanıyorsun beni.Derin yaralar işte Çileğim.Bazen üç noktalar var bazende noktalarım işte yazdıklarımda bunlardan bir parça kesit ..

Bende seni en en en en en en çooooooooook seviyorum sende iyiki varsın canım benim (:
Ara
ÇiLeK
seniseviyorum4ki4.jpg

Biliyorum..içindekileri ve keşke o içindekileri birazda olsa dindirebilseydim çicegim..dayanamam sana ben..
Şu dünya bir daha gelsem ilk önce seni tanımak isterdim,bundan ikimiz varız hiçbirşey bizi yıkamaz hiçbirşey...SENİ SEVİYORUM SONSUZA KADARDA BU BÖYLE OLACAK..
(konuyu daha fazla dagıtmayacagım melegim)
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://img118.imageshack.us/img118/4136/s4nf1.png][/url]

Biliyorum..içindekileri ve keşke o içindekileri birazda olsa dindirebilseydim çicegim..dayanamam sana ben..
Şu dünya bir daha gelsem ilk önce seni tanımak isterdim,bundan ikimiz varız hiçbirşey bizi yıkamaz hiçbirşey...SENİ SEVİYORUM SONSUZA KADARDA BU BÖYLE OLACAK..
(konuyu daha fazla dagıtmayacagım melegim)

Dağıtmak ne demek canım duymamış olayım hep böyle dağıt (:
Yaşananlar kalan izlerle devam ediyor napalım çileğim ..
Ara
duyqushh
yüreğine sağlık.........................
Ara
10un100unden
yüreğin dert gormesın
Ara
ÐŽeşaren
Biraz karanlık, biraz hüzün serpilmiş bir yazı. Bi o kadarda güzel olmuş

Yüreğine, kalemine kuvvet Meleğim.
Her zaman sabret unutma, sabır acıdır lakin meyveside tatlıdır ..

Herşey güzelim gönlünce olsun emi
Teşekkürler Hüzüηçiçєği'm .

Bende seviyorum seni ama (:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık.........................

Teşekkür ederim canım (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  *geç Gelen Aşk* sevsen 5 989 10-21-2015, Saat: 04:45 PM
Son Yorum: Beyaz
  Yine çekildim en kuytu köşeme… acemhe 2 721 03-13-2010, Saat: 07:17 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  bir Kez beni Dinle !! PeRim$si !! 3 698 02-18-2010, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: emre-altan
  Yağmurla Gelen Aşk €BeRimSin 11 1,328 12-14-2009, Saat: 06:05 PM
Son Yorum: €BeRimSin