:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Kuytu Karanlıklardan Gelen Bir Ses Ne Diyor Dinle ;
нüzüηçiçÑ”ği
Sessiz çığlıklar atıyorum yankıları sana geldimi bilmesem de acıma dokunuyorum acıttığın canımın acısı inliyor sessizce uzaklarda.Peşine düştüğüm hayallerimin umuduna sardım sarmaladım kendimi.Bir parça kalan ümidim de solmasın diye.Kanattığın kalbim döküntüler içinde kaldı.Kırık dökük gözü yaşlı arkandan sana ne diller döktü,neler neler söyledide sen duymadın.Kapadın mı bütün yollarımı.Şimdi gittin mi benden tamamen.İnanmak istemediklerim yakamı bırakmıyor.Bir ses bana yarım kalanların devamı olduğunu söylüyor.Yüreğimde adın , sesin, ellerin , gözlerin her şeyin kalmış…Çıkartırsam öleceğim nefes bile alamayacağım.Çok sevdim seni.Yollarına bakmadan bekliyorum seni.Kaybetmediğim umudumsun içimde.Ne olurdu beni böyle bir başıma bırakmasaydın.Sen benim her şeyimdin.Herkesten çok sevdiğimdin.Acılarınla bile yaşamaya alıştırdın beni.Oysa bi gelsen bilsem her şeyi kimbilir her şey ne kadar başka olurdu.Bunlar sadece hayalim.Hayallerimden vazgeçemiyorum .Sen gel yada gelme..
Mutlu olmayı unuttum şimdilerde.Resmine bakıyorum ne güzel günlerdi yaşananlar beraber ve o gülen gözlerle yaşadıklarımız.Şimdi sana bile bakmaya hasret kalan gözlerimde yaş var.Bu acı benden gitmez.Belki bir gün..Seni unutabileceğimi asla düşünmüyorum.İstesem bile yapamadım yapamıyorumda.Elimde değil bu.

Sadece sevdim..sevdim…ve hala seviyorum.Kalbime verdiğin acı kadar derin seviyorum seni..Bir gün pişmanlığa düşersen eğer , bir gün ellerin sıcak bir el ararsa eğer , bir gün yalnızlıktan şikayet edersen eğer ve bir gün gerçek sevginin ne olduğunu anlarsan lütfen bana gel..Sana senden daha çok ihtiyacı olan bir ben var buralarda..Acın ve sevgin rahat vermiyorlar bana.

Siyah beyaz yaşantımı renkli yapan sen , sana diyorum dinle ; hayatım sayende darmadağın , bitiğim..Beni sensiz bırakıp gittin.Hiç sızlamadı mı yüreğin , kıyamadığım dediğine şimdi ne olduda kıydın ?
Her güzel masal bitermiş di mi.Benim masalımda sendin ve bittin öyle mi ? (Peki masal bitmediyse içimde ? Nereye kadar yaşatır bu beni?)

Hüzünçiçeği
ESARET
bizimle paylaştığın için teşekkürkler
Ara
ÇiLeK
mewe6ry1.jpg

Şu kuytu karanlıktan gelen sözleri sesleri öyle iyi duyuyorum ki...söyleyebilecegim hiçbir söz yok,ben bu yazıyı okurken nasıl içim acıdıysa gözlerim nasıl olduysa biliyorum ki senin yüregin dahada sızladı gözlerin dahada bugulandı bilirim ben seni...
Düşmesin o güzel gözlerinden bir damla yaş melegim..

Tek Kelimeyle Mutteşemdi..
Gönlüne saglık..

Seni Seviyorum Ömrüm...(:

[SIZE=4]

[b][SIZE=4][ses]http://www.main-board.net/atesilter/swf/10.swf[/ses][/b][/SIZE]

[/SIZE]
Ara
sıla
çok güzeldi canım yüreğine dert keder uğramasın inşallah

sen gittin içimdeki herşeyi de götürdün giderken
inanmayı, güvenmeyi, sevmeyi, samimiyeti...
sen o kadar gerçekken sana inanmış, güvenmiş sevmişken bana bunu yaptığına göre herkes yapar...

inandırdın
aşık ettin
hayal kurdurdun
ve
çekip gittin...

sanki
hiç sevmemiş
istememiş
hayatımda hiç olmamış gibi...
seninle yaşadıklarımdan tek birşey kaldı geriye

acaba gerçekten sevdi mi ....
benden (alıntı) Wink
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ESARET Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizimle paylaştığın için teşekkürkler

Ben teşekkür ederim ..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Şu kuytu karanlıktan gelen sözleri sesleri öyle iyi duyuyorum ki...söyleyebilecegim hiçbir söz yok,ben bu yazıyı okurken nasıl içim acıdıysa gözlerim nasıl olduysa biliyorum ki senin yüregin dahada sızladı gözlerin dahada bugulandı bilirim ben seni...
Düşmesin o güzel gözlerinden bir damla yaş melegim..

Tek Kelimeyle Mutteşemdi..
Gönlüne saglık..

Seni Seviyorum Ömrüm...(:

Beni benden daha çok iyi bilirsin bilirim hemde çok iyi ..Ve bilirim ki bu hisleri sende nasıl uyandırıyorsam içimdekilerde tıpkı hissettiklerin gibi ortaya çıkıyor ah ah işte insan kendine engel olamıyor bazen.Yazmak istediğim bilki o kadar çok şey var ki ama istemiyorum ağzımdan çıkacak olsa içim acıyor gibi..sen anlarsın beni kalbim benim..

Bu güzel müzik içinde ayrıca teşekkür ediyorum sana .
Şu kalbim seni herşeyden çok seviyor bilesin..
SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM (:
iYİKİ VARSIN..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
çok güzeldi canım yüreğine dert keder uğramasın inşallah

sen gittin içimdeki herşeyi de götürdün giderken
inanmayı, güvenmeyi, sevmeyi, samimiyeti...
sen o kadar gerçekken sana inanmış, güvenmiş sevmişken bana bunu yaptığına göre herkes yapar...

inandırdın
aşık ettin
hayal kurdurdun
ve
çekip gittin...

sanki
hiç sevmemiş
istememiş
hayatımda hiç olmamış gibi...
seninle yaşadıklarımdan tek birşey kaldı geriye

acaba gerçekten sevdi mi ....

benden (alıntı) Wink

Çok anlamlı gerçektende hep bir gidiş acısı saplanmış yüreklere..

Teşekkür ederim canım sende sağolasın..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
image-736E_494D3517.jpg
Ara
ufuk_can
Paylaşım için saol...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Sende sağol teşekkür ederim (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular