:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilmem ki
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sensiz geçen bir gün değil bir salise bile düşünemez oldum. Sen benim; benliğim, varlığım, hayatım, geleceğim, çılgınlığım, sevincim, mükemmelim, sevdiceğim kısacası her şeyim her şeyimsin...

Sensiz bir hayatın oksijensiz yaşamdan farkı yoktur. Aldığım nefes içtiğim su yürüdüğüm yol her şeyde sen ve senden izler var.

Seni seviyorum tek gerçeğim , Seni seviyorum sol yanım , Seni seviyorum çiçeğim, Seni seviyorum balım, Seni seviyorum tatlım benim ... (:

Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

Oy benim sevdasina kurban oldugum yâr'im..
Yüregime su serpen tek gerçegim, hiç dokunamadan, öpemeden, sevemeden hasretle bekledigim tek sevdam..
Aylar'im günler'im geçer sensiz ama her an aklimda olan.. Gizlim saklim, benim tek gercegim.. Varligini bilmektir nefes almak, Askini ta içimde hissetmektir gülmek.. Hiç gitmeyesin ha bu yürekten bilirsin dayanamaz sensizlige..
Özlerim seni tek gerçegim çok özlerim.
Hasretinin cana yettigi an'da kaparim gözlerimi elim sol yanimda, hisset diye nasil özlendigini, Sevilip Bekledigimi Hisset gözbebegim hisset ' Seni çok seviyorum ..
Ara
Dostcu
yüreğine sağlık teşekkürler...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık teşekkürler...

Ricalar .. ( :
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oy benim sevdasina kurban oldugum yâr'im..
Yüregime su serpen tek gerçegim, hiç dokunamadan, öpemeden, sevemeden hasretle bekledigim tek sevdam..
Aylar'im günler'im geçer sensiz ama her an aklimda olan.. Gizlim saklim, benim tek gercegim.. Varligini bilmektir nefes almak, Askini ta içimde hissetmektir gülmek.. Hiç gitmeyesin ha bu yürekten bilirsin dayanamaz sensizlige..
Özlerim seni tek gerçegim çok özlerim.
Hasretinin cana yettigi an'da kaparim gözlerimi elim sol yanimda, hisset diye nasil özlendigini, Sevilip Bekledigimi Hisset gözbebegim hisset ' Seni çok seviyorum ..

Hissediyorum sevdiğim, seni çok hissediyorum. Hatta kendimi bugünlerde daha bi mutlu hissediyorum ... İnsan sevildiğini hissedince daha bir mutluluğu kat ve kat artıyor. Canımdasın yarim sol yanımdasın, öyle içime çektim ki seni his'im, kolum kanadımsın ..

Seni çok seviyorum ...

Ve herkesin duyabileceği gibi haykırmak istiyorum sevgimi, bağırmak istiyorum. Varsın gören "deli" desin varsınlar beni "mecnun" bilsinler, olsun zaten senin deli'n değil mi bu aşkın Smile Zaten senin manyağın değil mi bu sevdalın ...

Tu me m'anques .. :k:
10un100unden
yüreğine saglık canım
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Yuregin kadar mukemmel , Kalbin kadar tertemiz bir siir cok guzel cok saf duygularla yazilmis bir siir
emegine saglik saklim (:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hissediyorum sevdiğim, seni çok hissediyorum. Hatta kendimi bugünlerde daha bi mutlu hissediyorum ... İnsan sevildiğini hissedince daha bir mutluluğu kat ve kat artıyor. Canımdasın yarim sol yanımdasın, öyle içime çektim ki seni his'im, kolum kanadımsın ..

Seni çok seviyorum ...

Ve herkesin duyabileceği gibi haykırmak istiyorum sevgimi, bağırmak istiyorum. Varsın gören "deli" desin varsınlar beni "mecnun" bilsinler, olsun zaten senin deli'n değil mi bu aşkın Smile Zaten senin manyağın değil mi bu sevdalın ...

Tu me m'anques .. :k:

Canim benim, öyle mutluyum ki söylüyorum ya hep sana da nasil mutlu oldugumu.. Ahh yâr'im bilsen bir sesini duymanin beni nasil mutlu edip buralardan alipta gökyüzüne uçarcasina cikardigini ( :

[SIZE=2]Mutluluguma tek sebep sensin birtanem.. Sen varsan gülüyorum, sevgini hissettigimde sol yanimda mutlu oluyorum.. Bir tek seni sevip özlemle tek seni bekliyorum.. Seni çok özlüyorum herseyim..[/SIZE]

Haykirmak geliyor benimde içimden seni nasil sevdigimi, öyle haykirayim bagirip çagirayim ki ta sen duy sesimi oralardan diyorum.. ama içimden sessizce söylüyorum herdefasinda seni nasil sevdigimi Biliyorum ki elim sol yanimdayken, gözlerimi kapayip seni nasil sevdigimi söylersem hissedersin ( :
Ara
canı@sı@52
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sensiz geçen bir gün değil bir salise bile düşünemez oldum. Sen benim; benliğim, varlığım, hayatım, geleceğim, çılgınlığım, sevincim, mükemmelim, sevdiceğim kısacası her şeyim her şeyimsin...

Sensiz bir hayatın oksijensiz yaşamdan farkı yoktur. Aldığım nefes içtiğim su yürüdüğüm yol her şeyde sen ve senden izler var.

Seni seviyorum tek gerçeğim , Seni seviyorum sol yanım , Seni seviyorum çiçeğim, Seni seviyorum balım, Seni seviyorum tatlım benim ... (:

Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

- Hayallarimi Arıyorum...

mektup_yd2.jpg
Hayal kurmak güzeldir...
Çünkü;
Hayal kurmak, ruhla bedenin buluşmasıdır.
Hayal kurmak, aşkın insanlığa en güzel armağınıdır.
Hayal kurmak, bazen bize acı verse de, gerçekler hep acıdır.
Hayal kurmak, gerçekleri gerçek yapandır.
Hayal kurmak, bizi BİZ yapandır.
Hayal kurmak, ikinci bir şanstır.
Hayal kurmak, başka bir hayattır.
Hayal kurmak, Sana daha çok bağlanmaktır.
Hayal kurmak, Sen olmaktır.
Hayal kurmak, Senden gayrısını yok saymaktır.

Şimdi söyle bana...
Hayal kurmak nasıl acı olsun ?
Hayal kurmak nasıl kötü olsun ?
Hayal kurmak nasıl yok olsun ?
Ve neden hayal kurmaktan korkulsun ?

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
10un100unden Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine saglık canım

Tesekkürler ( :
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yuregin kadar mukemmel , Kalbin kadar tertemiz bir siir cok guzel cok saf duygularla yazilmis bir siir
emegine saglik saklim (:

Canimin içi tesekkür ederim ( :
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  >>Sana Ne Demeliyim Bilmem Ki<< €BeRimSin 7 607 04-03-2022, Saat: 03:26 PM
Son Yorum: wildfang
  NasıL AnlatsaM Bilmem ki.... Yorgun Yürek 0 345 05-18-2008, Saat: 10:28 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:38 PM