:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilmem ki
ѕαкℓı@мѕı@η
Bilmemki hangi yol sana ulaşır
hangi rüzgarlar kokun dolaşır
her gece gözümde gözlerin Işır
aymisin güneşmisin bende bilemedim

ALLAH'a dilenen dilekler gibi
cennette dolanan melekler gibi
sevda dağındaki çiçekler gibi
bir ömür kalayım yamaçlarında

yüce dag başına yağan karlarca
seyrine dolayım senin yıllarca
gönül irmağında coşan sularca
bin huzur bulayım bakışlarında

kalbimin içidir en güzel yerin
tutmasın bir başka eli ellerin
[SIZE=5]gözlerin gözümde bak derin derin [/SIZE]
kaybolup gideyim bakışlarında !...
Ara
duyqushh
kalbimin içidir en güzel yerin
tutmasın bir başka eli ellerin

[SIZE=5]gözlerin gözümde bak derin derin [/SIZE]
kaybolup gideyim bakışlarında !...

yüreğine saqLık canım bnm Smile
Ara
gülay
Yüreğine sağlık canım sevginiz daim olur inşallah...
Ara
asi_ve_mai
çok hoştu.. yüreğine mutluluk...
Ara
€BeRimSin
O tatlı canını seveyim; O tatlı bakışlarını seveyim; Hiç fikrimden gitmezsin, böylece ayan gönlümde durursun. Benim nazik âşıkım Confusedmiley17:
ѕαкℓı@мѕı@η
Tesekkür ederim hepinize ( : begenmenize ve iyi dileklerinize çok sevindim Confusedmiley17:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O tatlı canını seveyim; O tatlı bakışlarını seveyim; Hiç fikrimden gitmezsin, böylece ayan gönlümde durursun. Benim nazik âşıkım Confusedmiley17:

Gelelim sana deli âşık'ın deli âşk'ı .. Confusedmiley17:

Yüregimde ince bir sızı, kapanmak bilmeyen derin bir yara ..
Ve sen gözümün, gönlümün kaldigi ''âşk'' ..
Hayat denen şu fani, yalan dünyada bir sensin bana tek gerçek
Bir sensin âşk'ına yandigim, gözlerine, nefesine tutuldugum..
Beni benden alan yüregi temizim, seni nasil seviyorum [[SIZE=2]hisset]. (:[/SIZE]
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gelelim sana deli âşık'ın deli âşk'ı .. Confusedmiley17:

Yüregimde ince bir sızı, kapanmak bilmeyen derin bir yara ..
Ve sen gözümün, gönlümün kaldigi ''âşk'' ..
Hayat denen şu fani, yalan dünyada bir sensin bana tek gerçek
Bir sensin âşk'ına yandigim, gözlerine, nefesine tutuldugum..
Beni benden alan yüregi temizim, seni nasil seviyorum [[SIZE=2]hisset]. (:[/SIZE]

KALBİNİN BEN İÇİN ATIŞLARINI HİSSEDİYORUM ... BENLİÄžİMİ DELİŞLERİNİ HİSSEDİYORUM ... AMA BEN YALNIZCA SENİ, YALNIZCA SENİ HİSSEDİYORUM ...

Şimdi de sana gelelim deli aşkısının bitanesi .. Confusedmiley17:

Bakışların gönlümde umut olur, aşk olur, O yaralı kalbim kırılmış bir kadeh olur, ... O tatlı gül yanaklarından öpeyim, Sonsuza dek yanlız seni seveyim deli aşkısının bitanesi ...

Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KALBİNİN BEN İÇİN ATIŞLARINI HİSSEDİYORUM ... BENLİÄžİMİ DELİŞLERİNİ HİSSEDİYORUM ... AMA BEN YALNIZCA SENİ, YALNIZCA SENİ HİSSEDİYORUM ...

Şimdi de sana gelelim deli aşkısının bitanesi .. Confusedmiley17:

Bakışların gönlümde umut olur, aşk olur, O yaralı kalbim kırılmış bir kadeh olur, ... O tatlı gül yanaklarından öpeyim, Sonsuza dek yanlız seni seveyim deli aşkısının bitanesi ...

Yüregime, beynime odamin her bir kösesine, gözlerime çizmisim, ''seni'' ve ''ask'ini'', almasin, dokunmasin kimseler bize.. sonsuza dek seveyim, seveyim doymayayim sana (: ..
Bitmek tükenmek bilmez bir duygu içimde akan sel sanadir yâr, bir tek sana..
Sevgi pinarim, ask böcegim, Öpeyim o gözlerinden hasretle, dayanir mi bu yürek sanirsin sensizlige.. Hasretin yakip kavuruyor beni burda hissediyorsun demi sevdam ? Elim kalkmaz oldu sol yanimdan .. hisset diye ''sen'' hisset deli[m] bu ''asik'' sana çok ''asik'' [SIZE=4](:[/SIZE]
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüregime, beynime odamin her bir kösesine, gözlerime çizmisim, ''seni'' ve ''ask'ini'', almasin, dokunmasin kimseler bize.. sonsuza dek seveyim, seveyim doymayayim sana (: ..
Bitmek tükenmek bilmez bir duygu içimde akan sel sanadir yâr, bir tek sana..
Sevgi pinarim, ask böcegim, Öpeyim o gözlerinden hasretle, dayanir mi bu yürek sanirsin sensizlige.. Hasretin yakip kavuruyor beni burda hissediyorsun demi sevdam ? Elim kalkmaz oldu sol yanimdan .. hisset diye ''sen'' hisset deli[m] bu ''asik'' sana çok ''asik'' [SIZE=4](:[/SIZE]

Sensiz geçen bir gün değil bir salise bile düşünemez oldum. Sen benim; benliğim, varlığım, hayatım, geleceğim, çılgınlığım, sevincim, mükemmelim, sevdiceğim kısacası her şeyim her şeyimsin...

Sensiz bir hayatın oksijensiz yaşamdan farkı yoktur. Aldığım nefes içtiğim su yürüdüğüm yol her şeyde sen ve senden izler var.

Seni seviyorum tek gerçeğim , Seni seviyorum sol yanım , Seni seviyorum çiçeğim, Seni seviyorum balım, Seni seviyorum tatlım benim ... (:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  >>Sana Ne Demeliyim Bilmem Ki<< €BeRimSin 7 607 04-03-2022, Saat: 03:26 PM
Son Yorum: wildfang
  NasıL AnlatsaM Bilmem ki.... Yorgun Yürek 0 342 05-18-2008, Saat: 10:28 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:36 AM