:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sana "YaR" diyorum,"YAR"alar?m kan?yor!!!!
tatlı_cadı
Bitti sanm??t?m, unuttum demi?tim, ?mr?m?n geri kalan?n? sensiz ge?irebilece?im fikrine bile kendimi inand?rm??t?m!... En b?y?k yalan, insan?n kendine s?yledi?i yalanm?? ge? anlad?m. Kaleminden ??kan birka? c?mleyle g?zlerimin kar??la?mas?, y?re?imin seni yeniden hissetmesi, beynimin i?ine kaz?nan kare kare resimlerin ve kalabal?klar aras?nda ya?ad???m ba??bo? dal?p gitmelerim!...

Seninle ya?ad??? bir g?n?, t?m ge?mi?ine ve gelece?ine denk tutan bir ruhu, mah?ere kadar ta??mak zor gelecek biliyor musun?...

?yle ya bir ya?mur da, bir g?l kenar?nda, g?zlerinden i?tim ya?mur ve gece kadar yo?un ?arab? ben!... Gece senin derinli?indir ben de, ya?mur benim y?re?imin sa?anaklar?...

Akl?ma d??meye g?r, en f?rt?nal? denizde yolunu kaybeden en ac?mas?z dalga olur bak??lar?m... Dalgalar?m?n kayal?klarla bulu?tu?u an ??kan sesleri duyman? hi? istemem! Can? ?ok ac?yan bir deniz a?l?yor dersin eminim... Seni ?zledim, anl?yor musun, ?zledim!!!

G?rd???m her ku?un kanad?na g?zlerimi koyuyorum, bulundu?un diyarlara gelirler de seni g?r?r?m diye...

Sana " yar" diyorum, " yaralar?m" kan?yor...
Sana "yara" diyorum, t?m s?zlerimin ?znesi oluyor
" yar' a"...

Yara giden yolda kocaman bir yaram var!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 07:28 PM