:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tek yanlış tüm doğruları götürürse!!!!
sıla
Hani insan hayatında yaptığı hatalardan ders almalı derler ya aslında insanın kendine verdiği en büyük cezadır o. Tekrar aynı hata yapılmamalıdır çünkü… Biliyordur ki ailesi olsun arkadaşları olsun etrafındaki herkes aynı şeyi söyleyecektir….
Hala akıllanmadın mı
Ah canım be bir daha aynı yanlışa düşülür mü
Niye daha iyi düşünmedin
……………………
Uzar durur bu liste
İşte bu sözleri işitmemek için yaşamak istediklerini rahatça yaşayamaz kapatır tüm kapılarını dünyadan soyutlar kendini.
Hayatımız boyunca girdiğimiz tüm sınavlardan öğrendiğimiz 3 yanlış 1 doğruyu götürürdü.
Ama söz konusu kendi hayatınızsa yaptığınız tek yanlış bütün doğrularınızı siler ve insanların gözünde hep hata yapmaya meyli olan bir kişi olursunuz.
Yine de yaptığınız hataların arkasında durmayın, saklanmayın, tekrar hata yapmaktan korkmayın hata olduğunu kabul edin ama asla pes etmeyin…
Unutmayın ki önce siz kendinize güveneceksiniz siz güvenmezseniz kimse güvenmez....

20.11.2008
23.55
Ara
CaNaT
Benimde bi lafım vardı '' Bilirsin üç yanlış bir doğruyu götürür. Bana kalırsa sen bir gün o yanlışları götürecek bir tek doğru bile bulamayacaksın ,, diye aklıma geldi bende onu yazayım dedim....
Çok güzel bir haykırışta bulunmuşsun. Yaşadığımız dünya üzerinde hata yapmadan yaşamak zaten mümkün değil. Hata yapmamak için kendimizi kasmak ise hep daha fazla hata yapmamıza sebep oluyor yada en azından benim için öyle oldu diyebilirim. Hata da yapsam yanlışta yapsam o benim hatam o benim yanlışım. Ben bunu bilirim en azından aynı hatayı tekrarlamamak için uğraşırım onuda ne kadar becerebilirsem artık..
Güzel konu için tekrar teşekkürler Smile
Ara
flame
tabiki öyledir ama insan yanlış yapmadan dogrulara ulaşamazki önemli olan büyük zararlar vermemesidir..
Ara
sıla
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benimde bi lafım vardı '' Bilirsin üç yanlış bir doğruyu götürür. Bana kalırsa sen bir gün o yanlışları götürecek bir tek doğru bile bulamayacaksın ,, diye aklıma geldi bende onu yazayım dedim....
Çok güzel bir haykırışta bulunmuşsun. Yaşadığımız dünya üzerinde hata yapmadan yaşamak zaten mümkün değil. Hata yapmamak için kendimizi kasmak ise hep daha fazla hata yapmamıza sebep oluyor yada en azından benim için öyle oldu diyebilirim. Hata da yapsam yanlışta yapsam o benim hatam o benim yanlışım. Ben bunu bilirim en azından aynı hatayı tekrarlamamak için uğraşırım onuda ne kadar becerebilirsem artık..
Güzel konu için tekrar teşekkürler Smile

teşekkür ederim canım benim ben de şöyle bir söz duymuştum
"başkalarının hatalarından da kendimize ders çıkarmalıyız tüm doğruları hata yaparak öğrencek kadar zamanımız olmayabilir" yani bunun gibi bişeydi Smile

güzel yorumun için de saol Smile
Ara
sıla
flame Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabiki öyledir ama insan yanlış yapmadan dogrulara ulaşamazki önemli olan büyük zararlar vermemesidir..

canım benim yorumda yaparmış Big Grin
muccckkkkkkkkkkk saol bitanem Smile
Ara
ufuk_can
Çok güzel paylaşımdı teşekkürler....
Ara
chatlaq
Ama söz konusu kendi hayatınızsa yaptığınız tek yanlış bütün doğrularınızı siler ve insanların gözünde hep hata yapmaya meyli olan bir kişi olursunuz.

Haklısın .. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dogrumu Yanlis Mi? BiRiciGim 25 906 06-13-2008, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:34 AM