:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ağacı Erotik Buldular Kesiliyor
σfflαчи
insanları dinden soğutmak için güzel bi olay valla Tongue
Ara
~uqqaLa~
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte müslümanlığı dünyaya rezil eden en güzel nedenlerimizden biri nedenmiş müslümanlığa hayrıymış başlarım sizin müslüman anlayışınıza ben ya nerde geri zekalı varsa müslümanlardan çıkar hiç akıllı bir yaratık çıkmazmı merak ediyorum..?! dünya binbir türlü dertle uğraşırken adamların taktığı olaya bak müslümanlığa hayrkırıymış bak sen Kuran'ı kerimdemi yazıyormuymuş bu... yoksa dünyada yazılı olmayan aptal insanların koyduğu kural mı buda şimdi söle bakiyim bana bunu söyleyen geri zekalı müslüman evladı En büyük günahı senin allahın yaratığı ağacı kesmekle zaten işliyorsun ha mantıksız insanlar çok yazık
bir ağactan bile bu tür şeyler çıkarta bilen insalara helal olsun mumla arasak bulamayız sizi mumla...

Ya o kadar doğru konuştun ki...Tüm düşüncelerimi açıkladın yani, harikasın! =)
Ara
generals_34
yöh bea kardeşim bunlarda abartmış iice islamı ALLA`hın yarattığı çok değerli ve şekilli bir ağaç müzeye kaldırmaları gerekirken kesıyolar yöh Smile
Ara
sec_o_35
quselll bı pozısyonnn Big GrinBig GrinTongue
Ara
Qetesh
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte müslümanlığı dünyaya rezil eden en güzel nedenlerimizden biri nedenmiş müslümanlığa hayrıymış başlarım sizin müslüman anlayışınıza ben ya nerde geri zekalı varsa müslümanlardan çıkar hiç akıllı bir yaratık çıkmazmı merak ediyorum..?!

Burası çok yanlış.
Bu işi yapanlar kadar günaha girdin sende... Bunun gibi milyonlarca olay olsun yinede dinimizi veya bizi dünyaya rezil edemez. İnanmak için o kadar çok sebebimiz varki bizim onlar rezil olurlar bizim karşımızda..
Ara
PiNk_AnGeL
bende daha nasıl bişi düşündükleirni anlamadım ama yazık walla...
körpe beyinlere böle muzuzrluk sokanlara , insanlığı utandıranlara..
aklı fikri orda olup ayıp bunlar kesin ağacı diyen 2 yüzlülere..
yazıklar olsun...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiç domates ağacı gördünüzmü? CaNaT 9 545 08-26-2009, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: nazarboncuqu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:40 PM