:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ağacı Erotik Buldular Kesiliyor
ÐŽeşaren
73361283xm2.jpg

İran bu ağaca kağayı taktı! Çevre halkı ağacın cinsel ilişki anını temsil ettiğine inanıyor, mum yakanlar bile var!
İran'da yayınlanan İtimat gazetesinin haberine göre Rezvanşahr bölgesinde erkek ve kadın cinsel organına benzetilen 200 yıllık ağaçlar “İslama aykırı” olduğu gerekçesiyle kesiliyor.

Hazar denizi kıyısında bulunan kentteki yerel hükümet uygunsuz pozisyonda büyüyen dut ağaçlarının kesilmesi kararını aldı. Ağaçların bulunduğu arazinin sahibi olan Eşkavari isimli adam, “Son dönemde ağaçlara gelip mum yakmaya başladılar kesilmesi en doğrusu olacak” diye konuştu.
Ara
..AntipatiK..
yuh yaa...
Smile
Ara
ÐŽeşaren
..AntipatiK.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuh yaa...
Smile

Dimi .. Smile
Ara
..AntipatiK..
Di... Smile
Ara
ÐŽeşaren
Smile .
Ara
My_LiFe
Hârbi'den Yuuh Smile
Ara
ÐŽeşaren
Daha neler görecegiz, Allah bilir Smile
Ara
iLLeth.!
olaya bak da bn pozisyonu çözemedim.. :yikildim:
Ara
rocker_nergiz
İşte müslümanlığı dünyaya rezil eden en güzel nedenlerimizden biri nedenmiş müslümanlığa hayrıymış başlarım sizin müslüman anlayışınıza ben ya nerde geri zekalı varsa müslümanlardan çıkar hiç akıllı bir yaratık çıkmazmı merak ediyorum..?! dünya binbir türlü dertle uğraşırken adamların taktığı olaya bak müslümanlığa hayrkırıymış bak sen Kuran'ı kerimdemi yazıyormuymuş bu... yoksa dünyada yazılı olmayan aptal insanların koyduğu kural mı buda şimdi söle bakiyim bana bunu söyleyen geri zekalı müslüman evladı En büyük günahı senin allahın yaratığı ağacı kesmekle zaten işliyorsun ha mantıksız insanlar çok yazık
bir ağactan bile bu tür şeyler çıkarta bilen insalara helal olsun mumla arasak bulamayız sizi mumla...
Ara
emsal
ay çok komikSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiç domates ağacı gördünüzmü? CaNaT 9 545 08-26-2009, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: nazarboncuqu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:49 AM