:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ewt A?liyorum....
>As!_M€L€q<
blackberry28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaff ?lelerine sinir olurumm...gidijeksin,?z?ceksinn...gidiyorum de bari... b?rak yaa! s?kmaa tatl? can?n?....gidenee g?zya?? d?kmek bile fayda etmes. ??nk?m seni d???nmeden gitmi??,sen onda bitmi?sin... d???nsene sana tekrar d?nd???n?,her ?ey eskisi gibi olur mu?? nesse a?lamaaa..bende chok a?lad?mm amaa ne d?nen war ne de anlayann!!
B? SU?UM OLSA B? NEDEN? OLSA H?? ?S?LMEM CANIM ACIO YAAA G?Z YA?LARIM ?Z?NS?Z AKIOO BEN BUNU HAKETMED?MMM BU ARDA SAOL ARKADA?IMMMM
EYVALLAH
ufff bac?m orda olsayd?m omzuma yaslan?p doya doya agla demesdim ??nk? biliyonki erkekler i?in a?lamaya degmesss onlar hi? bi?ei haketmioo sen daha iilerine lay?ks?n........
Ara
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ufff bac?m orda olsayd?m omzuma yaslan?p doya doya agla demesdim ??nk? biliyonki erkekler i?in a?lamaya degmesss onlar hi? bi?ei haketmioo sen daha iilerine lay?ks?n........
saol k???k bac?m benimm ama bu sefer de?ecek ki?iyi buldummmm
2ba
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?rmed???m , Eller?n? Tutup G?zler?ne Bakmadi?im, Kar?isina Ge??p Sen? Sev?yorumm D?yemed???M B?r? ???n A?liyorum....

ayn? ?eyi ?ende yap?orum ama art?k faydas? yok ?unu da ?iliorum
anl?can net har?iden yaLan ..
ve d???n?osun yerLi yersiz ?en ?urda onun i?in a?Larken o nap?o aca?a die
ve ?u soruLar s?rekLi ?eyni t?rmal?o ?irikimindede kavgaLar ?o?al?o
?i ?ak?osun ayr?Lm??s?n s?lemsi ?ana ?ile koLay geLio beLki ama insan aynen ??le ?unal?m oluo

?s?Lme tek tavsiyem kendine u?ra?Lar ?ulmaya ?aL?? faydaL? ?eLer yap?nca iyi hissediceksin..
ve kendinLe asLa ?a??a?a kaLma...(en ?nemLiside ?u!!!)
Ara
SizofreN
Gidene dur demek yersizdir kanaatimce...
Giden kaybetmemi? olsa bile asl?nda bir?eyleri,terkedilenin g?z?nden bak?nca terkedileni kaybetmi?tir...
A?lamak...
G?zel ?eydir a?lamak ablas?...
Yaln?zken a?lamak daha bi iyi oluyor.Merak etme al?alm?yorsun a?lay?nca.Bu senin insanlara ne kadar de?er verdi?ini g?steriyor.Senin g?zya?lar?n? hakedebilecek kadar u?ra?abiliyorsa bi insan san?r?m haketti?ini alacak ilerideki ya?am?nda.
A?layarakta mutlu olunabilir megaloman...
?nemli olan g?zya?lar?n? ta??yabilmek...
Ara
deli22
Confusedmiley21: ya bence sen bu kafayla ?ooooooooooooooooook aglars?n daha:p
Ara
Nuray86
p?smanl?k duyma soyle
Sevmesse b?le soylek?
kend? kend?ne demess?nk? soyleseyd?mm belk? olurdu.
B?l?yorsa eger Kavusam?yorsan eger k?smetd?r beee guzel?mm sab?rl? ol hersey gonlunce olur ?nsallah
Ara
CaRL_CoX
ya sanal deyıp ısım koymayınn bazen oyle bır an gelırkı gercek hayatta bulamdıgın askı sevgıyı durustlugu su kucuk kutuda bulur ınsan bende yasadım ve yemın ederım yasadıgım ask gercek hayatta basıma gelmedı yanı realde burası hayatın obur yuzu 1000 1 sansın var kullana bıle tabıkı ben kullanamadım Sad
Ara
Ba?BeLaS?
deli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley21: ya bence sen bu kafayla ?ooooooooooooooooook aglars?n daha:p

En az?ndan a?layacak bir kafas? var ne kadar ?ansl?....
Ara
Nuray86
askıı nerde bulacagın yada nerde yasıcagın bellı degıl ama dıkkat et kendıne cunku cogu ınsan sahtee fazla guvenmee

hayırlısı.......................
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:27 AM