:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ewt A?liyorum....
>As!_M€L€q<
GÖrmedİĞİm , Ellerİnİ Tutup GÖzlerİne BakmadiĞim, KarŞisina GeÇİp Senİ Sevİyorumm DİyemedİĞİM Bİrİ İÇİn AĞliyorum....
AdAmIn1i
Sanal Bi A?km? Yoksa Smile
Ara
>As!_M€L€q<
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanal Bi A?km? Yoksa Smile
?LEYD??...
AdAmIn1i
eee Sonras? ?
Ara
>As!_M€L€q<
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee Sonras? ?
KISAYMI?.. YALANMI? ....
NE OLDUNU B?LMEDEN HAYATIMDAN G?TT
AdAmIn1i
Sanal ??te MEsafeler Bitirio Her?eyi
Ara
>As!_M€L€q<
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanal ??te MEsafeler Bitirio Her?eyi
?LE SAOL
....................................................
blackberry28
"hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez,ağLamaya değen insan zaten ağlatmaz...ağlarken başını dik tut ki gözyaşların ağlatan kadar alçalmasınn".... ağlayanlaraa genelde bu anLamlı ama ağlayan için anlamsız gelen bu sözü söylerler....ama içinden gelenii yap...ağLamak sana bişi kaybettirmess..Wink
Ara
>As!_M€L€q<
blackberry28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "hayatta hi? kimse i?in a?lamaya de?mez,a?Lamaya de?en insan zaten a?latmaz...a?larken ba??n? dik tut ki g?zya?lar?n a?latan kadar al?almas?nn".... a?layanlaraa genelde bu anLaml? ama a?layan i?in anlams?z gelen bu s?z? s?ylerler....ama i?inden gelenii yap...a?Lamak sana bi?i kaybettirmess..Wink
SAOL ARKADA?IIMM AMA SU? BENDEYM??
NE OLDU?UNU S?LEMEDEN G?TT?????...................
blackberry28
yaff ölelerine sinir olurumm...gidijeksin,üzüceksinn...gidiyorum de bari... bırak yaa! sıkmaa tatlı canını....gidenee gözyaşı dökmek bile fayda etmes. çünküm seni düşünmeden gitmişş,sen onda bitmişsin... düşünsene sana tekrar döndüğünü,her şey eskisi gibi olur mu?? nesse ağlamaaa..bende chok ağladımm amaa ne dönen war ne de anlayann!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:38 AM