:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜzüLme.. iyiyim ben ..
ÇiLeK
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tüm yazıları okudum ve aklıma bu şarkıdan başkası gelmedi...
umarım bu şarkı iyi bir yorum niteliği taşır ve konuya yakışır...

yüreğine mutluluk hilal...

Teşekür ederim mehmet...

"Yine yoksun kapında kölen olurdum inan ama yoksun
paramparça sevgimizden ne kaldı geriye" Şarkının sözleri çok güzel ve harika bir yorum işte....teşekür ederim..

Ömründen maviliklerin hiç eksilmesin...
Ara
ÇiLeK
[ses]http://asi.serseri.42.googlepages.com/ofallahmgeldeskmakafana-terkedilepal.mp3[/ses]

Yoksun.......
Ara
ÇiLeK
Đĵ`qŐĸħλη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEvmek Kim ßen Kimim Sad Elinize SaqLık Ne im Nan ßen Sad

Böyle düşünmeme...sevmekte var sende varsın gökhan...

kalbin var..

Okuyan gözlerine saglık....
Ara
ÇiLeK
angel_from_hell Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cokk guzeldii..tesekkurler

Ben teşekür ederim begendigine sevindim...
Ara
ÇiLeK
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Onur devrilmeden önce,devrildi zaman.Yalnız zaman mıydı devrik olan?Ben de,o da...Aslına bakarsan her şey devrikti. Yerlebirdik.Yer utandı.

Şimdi sana sayfalar dolusu mahcubiyetler getirsem,yersiz. Yüzüne doyamadığımdan, yüzüne bakamadığım yarattım. Ne hüner!

Rüyadanadamlara inanmadın sen hiç. Haklıydın: "inanmasaydım,olmazdı".. Çok sevmiştim onu,bilirdin,sevmek eskide kalsaymış,kalsaymışız. Korkuların başıma geldi sevgilim, üstelik korkmadım, nasıl da pişkindi uslanmaz geçmişim...

Geçmişim...
Her şeyden geçmişim...

Yaldızlı göründü denizkabukları geçmişin, oysa kullanılmayanlar örümcek ağı, parlayanlar örümcek ağıymış,nasıl da kördüm. Gördüm. Daldım deniz diplerine. Cezbetti kabuklar. Kabuklarını yolup anıların, kendime yepyeni yaralar açtım geçmişten.

Yetmedi. Gözüdoymaz canavarlardır hüzünler, yutar seni, yutar da büyür. Kördüm!

Asılmalı şimdi tüm masumiyet şarkıları. Tüm beyazlar gururla toplamalı çarşaflarını utancın, kapanmalı tüm perdeler. İhanete büyük donlar biçenlerdenken ben, kollarında buldum sarhoşluğumu. Topaldı zaman.

"Evvelim sen oldun,ahirim sensin" diyememeli sevdiğim türküler artık. Evvelim saman içinde. Evvelim zehroldu.

Yalnız evvelim mi zehrolan?
Ben de.. Sen de.. Ellerime bıraktığın sabah sürprizi umutların da...
O? Kendi bacağından asıldı...

Rüyadanadamlara inanmadın hiç. Anlatsam, hayal-sersin. Zamanın hainliğinden korksaydın, en eski aşklarını rüyalarına saklardın. Emanet. Hıyanet etmezdi rüyaların. Anlardın. Ben rüyadanadamlara aşkımı soğutmuştum,bak ta o zamandan başlamış ihanet. Kızma bana, birgün sen de rüyadanadam olacaksın. Bir zamanlar da öyleydin.

İşte ne olduysa oldu,rüyadan bir adam belirdi şafak ışıklarıyla, uyurken yanıma almamıştım uyandığımda koynumda. Rüyadır sanırdım. Kanayana dek. O pamuk pamuk ninniler sürdüğün ellerim var ya. Kanıyor artık. Rüyadan bir diken oldu adam. Girdapta sallanıp duran bir tüy,durdurabilir mi akışı? Kanrevan oldum...Yalnız ben mi?Bak her yerden damlıyor zehirli özsuyu bu anın...

Ellerini uzattı adam,elleri sıcaktı...Rüyalar sıcak olur..RÜyalara soğumadan gömülmez aşklar. Morgudur rüyalar eski aşklarımın. Gözbebeklerimin yanına gömülür gözdelerim. Her neyse, sıcaktı elleri. Çekti beni bir kabusun orta yerine. İşte hazin son da burada başlıyor. KEndi kabusunun en tenha yerinde beni yapayalnız bırakıp gitti.

Yerlebir kabus. Yer utandı...-- Bir saniye, neden bahsettiğimi anlamıyorsun...

ALDATTIM SENİ ! Dilim varmıyor. Kül basıp dilime susturmalıyım bu intiharlarımı şimdi.

Asılmalı nefs-i beşer
Asılmalı dünü haketmiş aşklar

Asılmalısın şimdi kulaklarımdan
Asılmalı şimdi bu kul

Asıl, aslımı kaybettim
As beni!

Ve bir de;

Özrü yok, yırtıp at bu yazıyı...!

Teşekkürler Çileğim Buda Benden.

Ben teşekür ederim Melegim sana...
Çok güzel bir eşlik olmuş sagol herşeyim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen MutLu Ol Diye Üzülme Diye Ağlama Diye... DarkLady 2 541 04-13-2022, Saat: 07:51 AM
Son Yorum: wildfang
  İyiyim ben...merak etme..! history 0 361 12-02-2011, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: history
  Üzülme seni yazmaktan vazgeçmedim… history 0 343 01-23-2011, Saat: 04:13 PM
Son Yorum: history
  Beni düşünme sakın...İyiyim ben..!! Hasretiim 1 335 05-14-2010, Saat: 10:02 PM
Son Yorum: riukeen
  İyiyim,Çok İyiyim ____________ Değilim ki ... Yorgun Yürek 1 439 01-14-2009, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:53 PM