:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜzüLme.. iyiyim ben ..
ÇiLeK

Joies_V_by_Encant_imperfecciO.jpg

susuyorsamvirgs.gifhiç konuşmuyorsam ve söylediklerine boş gözle bakıyorsam;üzülme…
iyiyim ben.!

saçlarıma takılıyorsa hayallerimvirgs.gifruhum derin bir çöküntü yaşıyorsa bile geçer…
meraklanma sen.!

geceleri uyuyamıyorsamvirgs.gifher yıldız kor gibi düşüyorsa eteklerime;endişelenme…
zamanı gelir uyurum ben.!

içime akan öfkeyle saldırıyorsam sağa solavirgs.gifkırıp döküyorsam içindekileri geçer…
sakinleşirim ben.!

yeni bir başlangıç yapayım derkenvirgs.gifbir yanım kederden azalıyorsa ve görmek acı veriyorsa sana;acele etme sakın…
bütünlenirim ben.!

aynı şeyleri konuşupvirgs.giffarklı anlamlar çıkarıyorsak ve o anlamlarla kararıyorsak;üzülme…
aynı dili öğrenirim ben.!

gecenin ayazını sen sanıyorsam ve yüzüme çarptıkça derin kesikler oluşuyorsa;vazgeçme…
biraz daha uğraşırsan parçalanırım ben.!!!

sen öyle tepkisizvirgs.gifsen öyle hareketsiz bekle…mükemmel bir egoyla yaşa ve düşünme…
çırpınır çabalar hallederim ben.!

ben gülümsemeye çalışırkenvirgs.gifkırılan yanlarımızı onarırken;sen öylece geç karşıma ve sus…
tepkisiz kal …

kendi vicdanını rahatlatmak için yalanlar söyle kendine…
olgunlukla karşıla yaşananları…
gül geç içindeki acıya…
nasil olsa iyilesirsin sen..

sadece söylemek istedim…
beni düşünme sakın…
”…iyiyim…”
Ara
ÇiLeK
bademsenaglamajl2gd7uh2.jpg

Ağlama! '' GÜLÜM '' ağlama derdin bana virgs.gif
derdin ama en çok ta sen ağlattın benivirgs.gif
kıyamam derdin güzel gözlerinevirgs.gif
derdin de bende inanırdım gözlerimin güzelliğinevirgs.gif
bir başka bakardı gözlerim sen güzel deyincevirgs.gifgözlerine…
Sensiz yaşayamam derdin bana sarılıncavirgs.gif
bende bir başka sarılırdım inanırdımvirgs.gifbensiz olamayacağına
virgs.gifinanmak ne zor şimdi kollarının başkalarını sardığına…
Nasıl seveceğini bilirdin benivirgs.gifben söylemeden bilirdin neleri sevdiğimivirgs.gif
kızdığımda gülerdin hemenvirgs.giftürlü oyunlar yapardın beni güldürmek içinvirgs.gifbir dakika bile küsemezdim sanavirgs.gif
küs kalmayı bile beceremezdim yüzüne bakınca…
GÜL' düm ben senin dilindevirgs.gifGÜL kokuyorum sanırdım'' GÜLÜM'' diyerek saçlarımı kokladığın da!
Yalnız benim için bak yeşil yeşil şarkısını söylerdin birkaç kadeh içtiğin de
Ben de yalnız sana bakardım hep yeşil yeşil gözlerimle…
Ağlamaları yakıştıramamıştın gözlerimevirgs.gifgülmemi isterdinvirgs.gif gülünce gözlerinin içi gülüyor derdinvirgs.gif
sonra ölmek istemezdinvirgs.gifölümden korkardınvirgs.gifölüp de seni bir
başkasına yar etmem der kızardın da! ben senden sonra kimseye GÜL demem derdinvirgs.gifben kimseye yar olmadımvirgs.gif senden başkasına GÜL olup kokmadım…
Sen başka bir yar buldun virgs.gifGÜL sanıp başka tenler kokladın.Ben sana hep inandım
Senden sonra kimseye yar olmadımvirgs.gifsenin sözlerin hep yalanmış çoktan anladımvirgs.gif sen söz verip hiçbir sözün eri olmadın virgs.gifdeğmezdi sana biliyorum virgs.gifben seni de ben gibi doğru sandım
Yanılmış olsam da! Merak etme yıkılmadım doğrular sarsılsa da yıkılmazmışvirgs.gifsen gittiğin de bunu çok iyi anladım ben yıkılmadım
Ara
ÇiLeK
....

Uyandımvirgs.gif
gözlerimi yine senin geleceğini düşünerek açtım.
Ne acı ki yine yoksun.
Yine yoksunvirgs.gif martıları bırakamadın bugünde dimivirgs.gif yoksa hasta mı oldunvirgs.gif sanırım bugün baban evdeydi ondan çıkıp gelemedinvirgs.gif bugün pazar…
Her gün hep kendimi kandırdım gelmemenin sebebinin ben değil de başka şeyler olduğunu düşünerek…
Hep kendimi kandırma oyunları oynadım çocuklar gibi gülerek şehrimizde…
Hayat benle dalga geçer oldu sen bunu göz göre göre benimle oyunlar oynamasına izin verdin…
Gün devam ediyor sensizvirgs.gif
öğlen olmuş ben yeni kahvaltı ediyorum.
Baksana günün zamanları bile sen yokken değişti benim için.

Sen yokken çok şey değişti aslındavirgs.gif hiçbir şey eskisi kadar huzur vermiyor kalbimevirgs.gif yürüyen bir beden var sadece. Hayat vurdumduymaz olmuş banavirgs.gif her yeni bir günde daha da acımasız oluyor…
Ne yaptım ben bu kadar acı çekecek diye sormadan da edemiyorum sanavirgs.gif hayata? Bildiğim ama bilmekten korktuğum o kadar çok cevaplanmamış soru var ki beynimin havuzundavirgs.gif korkuyorum…

Ağlamak bile sıradan bir şey oldu benim için.

Her şey beni sensizlikle baş başa bırakmak için uğraşıyorvirgs.gif ben savaşmaya devam etsem de yavaş yavaş yenik düşüyorum aşk meydanında…

Gücüm tükeniyor imkânsız olan seni yaşarken…
Dibe vurmuş gibi hissediyorum benliğimivirgs.gif çıkarmak o kadar zor ki enkaz yığınım çok büyük çünkü… Öyle bir enkaz kivirgs.gif bütün anılar parçalar halinde etrafa saçılmış. Yalanlarvirgs.gif gerçeklervirgs.gif duygularvirgs.gif kavramlar denizinde yüzüyorum sanki.

Bir yanda geleceğin hayallerivirgs.gif bir yanda geçmişin anıları… Ne zaman nefes almak için su üstüne çıkmak istesem gelecekte boğuluyorum.
Savaşmayıvirgs.gif yüzmeyi denesem yoruluyorum.
Ya nefes al artıkvirgs.gif ya da öl…
Ara
ÇiLeK
zaspana_by_dixyxib.jpg

Tükenmeye başladı herşey...

Cümlelerim daha cok devrilmeye basladı son zamanlarda.. .

Daha hizli cöker olduvirgs.gifkaranlik tozlu...Aksamlarina ...
Ve daha cabuk tükenmeye basladi hersey..

Daha bir donuklasti bakislarim..
Daha agir ilerliyor artik Sensiz her saat...

Sonsuz her dakika...

Ve birakmak vazgecemediklerimi. ..
Daha derinlere inebiliyorum. .

Artik nefesimi daha uzun tutarkenvirgs.gif
Ve daha sert vuruyorum dibe..

Cigliklarimi daha az yutarken...
Daha da sessizlesiyorum gecen her günde...

Daha da hissizlesiyorum. .

Her daha cok Sensizlestigimi fark ettigimde...
Ve gecen her gün biraz daha az Sen kokuyorum....

Artik yasamak daha zorvirgs.gifbiraz daha kutsanmis

Her geceyi ve ölüm biraz daha yakin..

Bulamadikca aynalardavirgs.gifSende kalan beni...

Söküp atamadikca icimden bende biraktigin Seni...

Artik bilerek bekliyorum her henüz gelmeyisini ....

Ve daha acik secik görüyorum daha fazla gecikisini.. .
Ve daha cok seviyorum Senivirgs.gif Seni sevmeyivirgs.gif

Seni cok sevmeyivirgs.gif Seni daha cok sevmeyi.....

Artik daha cok korkuyorum hirpalamaya baska duraklarda buldugum gölgeni....
Ve sonunda yastigima dagitip rüyalarima hapsettim Seni.....
Hayalin daha canli simdi ve gözlerin daha nemli.....
Daha dayanilmaz artik Seni Sensiz sevmek....
Ve daha imkânsiz cebimde kalan son Seni birakmak ve tekrar tekrar susmak...

Kokunu her uyanınca unutmak...

Ve ben artik daha pervasiz ve Sen daha insafsiz...
Ve ben daha yalniz... Sen daha duyarsiz.
Ve ben daha umarsiz... Daha savunmasiz.. . Daha dermansiz....
Ve Sensiz her sey daha tuzsuz tatsiz ve her yer daha issiz daha bucaksiz....
Ara
Resimler&Hayaller
sevmek herşeyden önce onun mutlu olmasını istemek kendi mutsuzluğumuzu göze alarak...yüregıne saglık Smile
Ara
ÇiLeK
Evet...
Sevmek sevdigin insanı mutlu görmek adına kendini mutsuzluga mahkum etmek..

Gözlerine saglık...
Ara
asi_ve_mai
[SES]http://asi.serseri.42.googlepages.com/ofallahmgeldeskmakafana-terkedilepal.mp3[/SES]

tüm yazıları okudum ve aklıma bu şarkıdan başkası gelmedi...
umarım bu şarkı iyi bir yorum niteliği taşır ve konuya yakışır...

yüreğine mutluluk hilal...
Ara
Son Noktam
SEvmek Kim ßen Kimim Sad Elinize SaqLık Ne im Nan ßen Sad
Ara
angel_from_hell
cokk guzeldii..tesekkurler
нüzüηçiçÑ”ği
Onur devrilmeden önce,devrildi zaman.Yalnız zaman mıydı devrik olan?Ben de,o da...Aslına bakarsan her şey devrikti. Yerlebirdik.Yer utandı.

Şimdi sana sayfalar dolusu mahcubiyetler getirsem,yersiz. Yüzüne doyamadığımdan, yüzüne bakamadığım yarattım. Ne hüner!

Rüyadanadamlara inanmadın sen hiç. Haklıydın: "inanmasaydım,olmazdı".. Çok sevmiştim onu,bilirdin,sevmek eskide kalsaymış,kalsaymışız. Korkuların başıma geldi sevgilim, üstelik korkmadım, nasıl da pişkindi uslanmaz geçmişim...

Geçmişim...
Her şeyden geçmişim...

Yaldızlı göründü denizkabukları geçmişin, oysa kullanılmayanlar örümcek ağı, parlayanlar örümcek ağıymış,nasıl da kördüm. Gördüm. Daldım deniz diplerine. Cezbetti kabuklar. Kabuklarını yolup anıların, kendime yepyeni yaralar açtım geçmişten.

Yetmedi. Gözüdoymaz canavarlardır hüzünler, yutar seni, yutar da büyür. Kördüm!

Asılmalı şimdi tüm masumiyet şarkıları. Tüm beyazlar gururla toplamalı çarşaflarını utancın, kapanmalı tüm perdeler. İhanete büyük donlar biçenlerdenken ben, kollarında buldum sarhoşluğumu. Topaldı zaman.

"Evvelim sen oldun,ahirim sensin" diyememeli sevdiğim türküler artık. Evvelim saman içinde. Evvelim zehroldu.

Yalnız evvelim mi zehrolan?
Ben de.. Sen de.. Ellerime bıraktığın sabah sürprizi umutların da...
O? Kendi bacağından asıldı...

Rüyadanadamlara inanmadın hiç. Anlatsam, hayal-sersin. Zamanın hainliğinden korksaydın, en eski aşklarını rüyalarına saklardın. Emanet. Hıyanet etmezdi rüyaların. Anlardın. Ben rüyadanadamlara aşkımı soğutmuştum,bak ta o zamandan başlamış ihanet. Kızma bana, birgün sen de rüyadanadam olacaksın. Bir zamanlar da öyleydin.

İşte ne olduysa oldu,rüyadan bir adam belirdi şafak ışıklarıyla, uyurken yanıma almamıştım uyandığımda koynumda. Rüyadır sanırdım. Kanayana dek. O pamuk pamuk ninniler sürdüğün ellerim var ya. Kanıyor artık. Rüyadan bir diken oldu adam. Girdapta sallanıp duran bir tüy,durdurabilir mi akışı? Kanrevan oldum...Yalnız ben mi?Bak her yerden damlıyor zehirli özsuyu bu anın...

Ellerini uzattı adam,elleri sıcaktı...Rüyalar sıcak olur..RÜyalara soğumadan gömülmez aşklar. Morgudur rüyalar eski aşklarımın. Gözbebeklerimin yanına gömülür gözdelerim. Her neyse, sıcaktı elleri. Çekti beni bir kabusun orta yerine. İşte hazin son da burada başlıyor. KEndi kabusunun en tenha yerinde beni yapayalnız bırakıp gitti.

Yerlebir kabus. Yer utandı...-- Bir saniye, neden bahsettiğimi anlamıyorsun...

ALDATTIM SENİ ! Dilim varmıyor. Kül basıp dilime susturmalıyım bu intiharlarımı şimdi.

Asılmalı nefs-i beşer
Asılmalı dünü haketmiş aşklar

Asılmalısın şimdi kulaklarımdan
Asılmalı şimdi bu kul

Asıl, aslımı kaybettim
As beni!

Ve bir de;

Özrü yok, yırtıp at bu yazıyı...!

Teşekkürler Çileğim Buda Benden.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen MutLu Ol Diye Üzülme Diye Ağlama Diye... DarkLady 2 541 04-13-2022, Saat: 07:51 AM
Son Yorum: wildfang
  İyiyim ben...merak etme..! history 0 361 12-02-2011, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: history
  Üzülme seni yazmaktan vazgeçmedim… history 0 343 01-23-2011, Saat: 04:13 PM
Son Yorum: history
  Beni düşünme sakın...İyiyim ben..!! Hasretiim 1 335 05-14-2010, Saat: 10:02 PM
Son Yorum: riukeen
  İyiyim,Çok İyiyim ____________ Değilim ki ... Yorgun Yürek 1 439 01-14-2009, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 11:57 AM