:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekrar Hoşgeldin.
dj_FoRzA
TAmam uzatMAyın Herkes dediğinden YAqtıqındna UTAnsıN O her Kİmse TerbİYe alamadIYSa SoruN Sizde Değİl BIraKIn KONussUn ama ULu oRta Kavqa Edip SeviYEniZi düşÜrmeyin SATEn ZAManla KİMiN seviYEsi KüçüKÇe o BeLLi OLur..
Ara
duyqushh
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TAmam uzatMAyın Herkes dediğinden YAqtıqındna UTAnsıN O her Kİmse TerbİYe alamadIYSa SoruN Sizde Değİl BIraKIn KONussUn ama ULu oRta Kavqa Edip SeviYEniZi düşÜrmeyin SATEn ZAManla KİMiN seviYEsi KüçüKÇe o BeLLi OLur..

yaaa ugur hiç kusura bakma ama kim bana öle çirkin laf sölerse bnde sanal manal anlamam ve oo kişin ettiği lafın altında kalmam canım bilmem anlatabildimmii ...! bnce bu seviyesizlik değildirrr askine kendinii ezdirmemiş oluosun bana göreee....!
Ara
dj_FoRzA
SEnde HaKLIsıN amA Eden UTAnsın BOŞFEr Wink
Ara
MorciveT
Duygu, burası şahsa başka birisi tarafından açılmış, hoşgeldin konusudur. Senin bu kişiden nefret etmen, buraya gelip hakaret edebilirsin anlamına gelmiyor.
Ara
duyqushh
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Duygu, burası şahsa başka birisi tarafından açılmış, hoşgeldin konusudur. Senin bu kişiden nefret etmen, buraya gelip hakaret edebilirsin anlamına gelmiyor.

tamam o zaman Morcivett bn qideyim o zamann forum daha iyi olur bensizzzz ..!!!!!!!!!
Ara
dj_FoRzA
YHA saçMAlaMAYIn Bİ EsRA MaHVetti formU Yhaaa BUna iziN WermEYin Herkes KAlıo BURda duyqu Bİ YEre gitmİosUn....
Ara
MorciveT
Burda kuralları tanımayan herkesin gideceği yer zaten dışarısıdır. Sana kuralları hatırlatmak burdan git demek anlamına gelmiyor. Neyi nasıl anlıyorsun bilmiyorum. Bu kadar agresifliğin de bir anlamı yok. Forum üyelerine karşı bu şekilde davranışlara devam eden herkese aynı şekilde davranılacaktır. Burda herkes eşit... Kimine göre iyisi kimine göre kötüsü... Forum adına rahatsızlık varsa, gereken yapılır...
Ara
duyqushh
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burda kuralları tanımayan herkesin gideceği yer zaten dışarısıdır. Sana kuralları hatırlatmak burdan git demek anlamına gelmiyor. Neyi nasıl anlıyorsun bilmiyorum. Bu kadar agresifliğin de bir anlamı yok. Forum üyelerine karşı bu şekilde davranışlara devam eden herkese aynı şekilde davranılacaktır. Burda herkes eşit... Kimine göre iyisi kimine göre kötüsü... Forum adına rahatsızlık varsa, gereken yapılır...

eee tamam iştee bnde rahatsızlık verdim qaliba sizin deyişinizleee ama bnce eşit taraflı davranmıosuzz oo kız daha önce banlandı ztn nie banını açıosunuz bunu anlamıorummm :S oo şahıs qelene kadarrr herşey çok qüsell qidioduuu :S inan böle yapınca insanı siteden soğutuosunuzz yha :S
Ara
dj_FoRzA
MorciVet TAmam Bi İNsanı Bu KAdar KOLLamaNın Bi Amacı Yok Eğer RAhatsızLIL weriOSak BANlayın Bizi
Ara
günahkeçisi
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MorciVet TAmam Bi İNsanı Bu KAdar KOLLamaNın Bi Amacı Yok Eğer RAhatsızLIL weriOSak BANlayın Bizi

sonuna kadar arkandayım kardeşim Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  şşşşşşşşşşş :) tekrar ben... €stapitipiti 39 1,157 04-12-2022, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: wildfang
  ben geldiii!!hosgeldin yuk mu? blue 36 1,428 04-01-2022, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Bana hosgeldin diyecek var mı ? :) anarshe 11 1,383 02-17-2012, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: history
  uzun bir aradan sonra bende geldim tekrar düzceli aşık 9 956 12-27-2010, Saat: 12:50 PM
Son Yorum: sıla
  Bana da Hoşgeldin Diyiverin :) CaNaT 102 4,188 07-05-2009, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: wazqecilmezim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:53 AM