:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tekrar Hoşgeldin.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Evet ESRA arkadaşım aramıza tekrar hoşgeldin seni tekrar aramızda görmek çok güzel inan en çok sevinen ben oldum bir daha hiç gitme lütfen tekrar hoşgeldin der saygılar sunarım İnşAllah bir daha hiç gitmezsin.
ıyyyyy nedense bn hiç sevinmedimmm Big Grin
Kardeşim uğraşmasan diyorum.
ayyyyyyy huso hmn konuyuu kapat tmmı Angry
onun kapatmasına gerek yok Big Grin

neyse biz yinede konunun hakkını vereLim hoşqeLdin esra Big Grin
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onun kapatmasına gerek yok Big Grin

neyse biz yinede konunun hakkını vereLim hoşqeLdin esra Big Grin

allahım yhaa şu kızada h.q dionuz yha bişe demiorumm Angry buranın düzenini bozmaktan başka bi işe yaramıooo Angry
Arkadaşlar, sevmediğiniz insanlar olabilir ama inanın davranış şekliniz hiç iyi değil. Forumun düzenini bozan varsa bırakın biz halledelim. Bu şekilde forumu korumuş olmuyorsunuz, aksine bizi kırıyorsunuz ve bu forumda kötü bir izlenim bırakıyorsunuz. Gerçekten güzel insanlarsınız, dikkat etmeniz gereken tek şey burda herkes eşit sizi kişiye hakaretten banlamak istemem.
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar, sevmediğiniz insanlar olabilir ama inanın davranış şekliniz hiç iyi değil. Forumun düzenini bozan varsa bırakın biz halledelim. Bu şekilde forumu korumuş olmuyorsunuz, aksine bizi kırıyorsunuz ve bu forumda kötü bir izlenim bırakıyorsunuz. Gerçekten güzel insanlarsınız, dikkat etmeniz gereken tek şey burda herkes eşit sizi kişiye hakaretten banlamak istemem.

hakLısın ama insan sinirlenince elinde olan bişe değil buu anlıormusunuzz..!!!
Kin beslemenin nesini anlayabilirim ki ?
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kin beslemenin nesini anlayabilirim ki ?

yha kıs qelmişş orda küfür ediooo bn onu sevcekmiyim yada mal mal suscakmıyımmm yha ne kadar anlayışlısınız siz öle....!!!!!!!
Sayfalar: 1 2 3