:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ölüyorum!!!!!!!!!
duyqushh
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BİŞEy demiYOruM İkİZde saÄž OLUn AMa inS DEdiğiMiz GiBidir...

öLe öLeeeee Big Grin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
deme böyle ya insanın içi bazen doluyor hani hep derler ya sıkıntı girmiştir diye böyle düşünme geçer Smile
Ara
çilekli cuklat
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ArKAdasLAr BEn Bu qüNLErde HErKEse ÖlüCEm HAKKınI HELAl et DEmeye BAsLAdıM Sad Sad NİE diOm BEnde biLmiYorum... EÄžEr OLURDa ÖLÜrsem HEpiNİz HAKKıNIzı HELAL Edin Sad

ugurumm sacmalama yaaaaaa Sad kıyamam sana bennnn hemmm daaa cvp vermedın bna olemessın valla (: ugurummm ole seyler dusunme olarmııı bebeqımmm :$ :$
Ara
*Asİ-yÜrEk*
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İçine sıkıntı girmiştir. İnsan, maruz kaldığı sıkıntılı takdirlere nefsinin isyan etmeyip itaat etmesi için duâ etmeli, hakkında hayırlısını dilemelidir. Peygamberimiz (sav) böyle sıkıntı içinde kalan kimseye duâ tavsiye buyurmuştur. Onu okumalı, Allah'a teslim olmalıyız.

Duâ şöyledir:

"Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu."

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum. Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim. Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla."

Hemen Kötümserlik yapma kardeşim Smile

HASAn abinin dediğine katılıyorum..

Töbe Estsğfurullah.

Sen olmazsan forumun tadı kalmaz yani Allah uzun ve hayırlı ömürler Versin.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dayı Oluyorum Dayııııı blue_belial 7 497 05-07-2009, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: xXjelib10Xx
  Adminlerin Davranişlarindan Gicik Oluyorum!!!! aLy™ 14 759 08-08-2007, Saat: 07:35 PM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:08 PM