:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ölüyorum!!!!!!!!!
dj_FoRzA
ArKAdasLAr BEn Bu qüNLErde HErKEse ÖlüCEm HAKKınI HELAl et DEmeye BAsLAdıM Sad Sad NİE diOm BEnde biLmiYorum... EÄžEr OLURDa ÖLÜrsem HEpiNİz HAKKıNIzı HELAL Edin Sad
Ara
€BeRimSin
Hayırdır Uğur, Bir sorun Felan yok demi ...
dj_FoRzA
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayırdır Uğur, Bir sorun Felan yok demi ...

BiLmiYorum ki Sad 2-3 qündür BÖLe YAaa Kİmi GÖrsem BEn ÖLüCem HAkkInı HELal et diOrum Sad Sad
Ara
€BeRimSin
İçine sıkıntı girmiştir. İnsan, maruz kaldığı sıkıntılı takdirlere nefsinin isyan etmeyip itaat etmesi için duâ etmeli, hakkında hayırlısını dilemelidir. Peygamberimiz (sav) böyle sıkıntı içinde kalan kimseye duâ tavsiye buyurmuştur. Onu okumalı, Allah'a teslim olmalıyız.

Duâ şöyledir:

"Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu."

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum. Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim. Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla."

Hemen Kötümserlik yapma kardeşim Smile
dj_FoRzA
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İçine sıkıntı girmiştir. İnsan, maruz kaldığı sıkıntılı takdirlere nefsinin isyan etmeyip itaat etmesi için duâ etmeli, hakkında hayırlısını dilemelidir. Peygamberimiz (sav) böyle sıkıntı içinde kalan kimseye duâ tavsiye buyurmuştur. Onu okumalı, Allah'a teslim olmalıyız.

Duâ şöyledir:

"Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu."

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum. Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim. Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla."

Hemen Kötümserlik yapma kardeşim Smile

ALLAh RAzı OLSUn HASAnım AbiciM Ya WALLA saOL AMa GEnEdE HAKKını HELAl Et SEN Sad
Ara
€BeRimSin
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAh RAzı OLSUn HASAnım AbiciM Ya WALLA saOL AMa GEnEdE HAKKını HELAl Et SEN Sad

Abicim, noluyor Şiştt. Kendini Böyle Sıkıntıya Sokma ..

Elbet ki bir zaman bizde öleceğiz, ama sakin ol lütfen ... Git elin yüzünü yıka da gel .. İçinde ki sıkıntıdan da kurtul ..

Yok öyle ölmek felan Smile Sen bize lazımsın ..
duyqushh
yhaaaaaaaaaaaaaa Angry bn sana hakkımı şimdi bi healal ederim varya Angry uyus uyus konuşma Sad Sad uğur noLur böLe konuşmamanı söLemiştim dimi sana Sad
Ara
dj_FoRzA
YA İSTEyerek KOnUsmuYoruM SATEn BEn BunLArı dediğiMi BİLE HAtırlamıYOruM ama Off NE BiliM yaaaaa Sad Sad
Ara
duyqushh
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA İSTEyerek KOnUsmuYoruM SATEn BEn BunLArı dediğiMi BİLE HAtırlamıYOruM ama Off NE BiliM yaaaaa Sad Sad

bak canımın içi kesin bugün kendini kötü hissediosun ondandır yoksa böle konuşman iiçin başka bi sebep olcana inanmıorum Sad Sad
Ara
dj_FoRzA
BİŞEy demiYOruM İkİZde saÄž OLUn AMa inS DEdiğiMiz GiBidir...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dayı Oluyorum Dayııııı blue_belial 7 499 05-07-2009, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: xXjelib10Xx
  Adminlerin Davranişlarindan Gicik Oluyorum!!!! aLy™ 14 759 08-08-2007, Saat: 07:35 PM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:32 PM