:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbullu Dünya Güzeli.
günahkeçisi
muhalefet Big Grin bu konuyu okuyunca hayal ettimde seni gözlerim kamastı Big Grin
kardeşliginiz hiç bitmez inş Smile
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muhalefet Big Grin bu konuyu okuyunca hayal ettimde seni gözlerim kamastı Big Grin
kardeşliginiz hiç bitmez inş Smile

Big Grin Big Grin inş. bitmez amin Smile eet çogu kişi bni merak ediodu ama görenler var yane başta hüseyin olmak üzere
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin inş. bitmez amin Smile eet çogu kişi bni merak ediodu ama görenler var yane başta hüseyin olmak üzere

seni görmek için ne yapmamız gerekiyo sayın muhalefet Confusedmiley16:
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni görmek için ne yapmamız gerekiyo sayın muhalefet Confusedmiley16:

iLLaki özeL bişe yapman qerekmio baLım yha Smile
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iLLaki özeL bişe yapman qerekmio baLım yha Smile

eee nası görcez ozaman dha cok mu ekmek yemek lasım Smile
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee nası görcez ozaman dha cok mu ekmek yemek lasım Smile

eet sn en az iki fırın ekmek yemen lasım ki bni göresin Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eet sn en az iki fırın ekmek yemen lasım ki bni göresin Big Grin

bn iki fırın ekmek yedikten sonra zaten sen istemesende bn seni görürüm gökyüzünden Big Grin mide fesatından ölürüm de Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bn iki fırın ekmek yedikten sonra zaten sen istemesende bn seni görürüm gökyüzünden Big Grin mide fesatından ölürüm de Big Grin

yokk bn seni zayıflatırım yha sn merak etme Big Grin hem bişe olmas ölmessin korkma Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yokk bn seni zayıflatırım yha sn merak etme Big Grin hem bişe olmas ölmessin korkma Big Grin

tabi tabi Big Grin iki fırın ekmek yemegi denedin galiba bişi olmas diosun ya ondan söledim Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi tabi Big Grin iki fırın ekmek yemegi denedin galiba bişi olmas diosun ya ondan söledim Big GrinBig Grin

yeseydim şimdi bii150 - 200 kilo olurdum heralde Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:37 PM