:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbullu Dünya Güzeli.
*Asİ-yÜrEk*
İstanbullu güzel kardeşim benim İstanbul'un en güzeli kardeşim kimden bahsettiğimi anlayanınız vardır tabiiki [SIZE=7]duyqushh kardeşimden ben kendisini gördüm güzel bile az gelir kardeşime dünya güzeli desem yeridir yani dünya güzeli kardeşim benim İstanbullu dünya güzeli ismini taktım kendisine umarım kızmaz o benim kardeşim en çok sevdiğim kardeşim böyle güzel bir kardeşliği benimle paylaştığı için İstanbullu güzel kardeşime hepinizin önünde teşekkür ediyorum.[/SIZE]
Ara
€BeRimSin
Allah Kardeşliğinizi Daim Etsin ..
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkür ederim HASAN abi.
Ara
MorciveT
Amin.......
Ara
duyqushh
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İstanbullu güzel kardeşim benim İstanbul'un en güzeli kardeşim kimden bahsettiğimi anlayanınız vardır tabiiki [SIZE=7]duyqushh kardeşimden ben kendisini gördüm güzel bile az gelir kardeşime dünya güzeli desem yeridir yani dünya güzeli kardeşim benim İstanbullu dünya güzeli ismini taktım kendisine umarım kızmaz o benim kardeşim en çok sevdiğim kardeşim böyle güzel bir kardeşliği benimle paylaştığı için İstanbullu güzel kardeşime hepinizin önünde teşekkür ediyorum.[/SIZE]

hüseyinm bnmm çok saoL yha qüselll fiLan diosun utanıom yha Big GrinBig Grin iyiki varsın janım benimmm :kucak::kucak::kucak:

Çokk tşk ediyorummmm........
Ara
ѕqρα кJмя
kardeş lafı bi paragrafta anca bu kadar çok kullanılırdı
Ara
duyqushh
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardeş lafı bi paragrafta anca bu kadar çok kullanılırdı

oLabiLiR NoLmuşşş :S:S
Ara
ѕqρα кJмя
bişe oldu demedim ki

olması mı gerekiyodu Big Grin
Ara
çilekli cuklat
ayyyy neguzel Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
süper yaa Big GrinBig GrinBig Grin
Ara