:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perde Kapandı; FiLm Bitti!!
нüzüηçiçÑ”ği
r3dyhk6mo610ig3endsetny6.png

Haykırışlarımı, yalvarışlarımı duymadın ki hiç… hep olucam sandın hayatında Bu yalvarışlar sonsuza dek sürücekama olmadı değilmi? Tıpkı sen gibi benimde sabrım tükendi!

S E V D A M mı? Onu sorma … ne alemde olduğunu bende bilmiyorum… yüreğimle haşır neşir değilim bu aralar darılmıs bana … atmıyor eskisi gibi… hani bazen agzında hissedersin kalbinin attığını hani bi başka çarpar ya yüreğin ; ben artık hiç öyle olmuyorum… eskisi gibi bakmıyorum bile resimlerimize… gözlerini güzel günlerimizi hayal etmiyorum… Etsem neye yararki… söylemiştim ;

“Bu gidiş bitişimizdir…”demiştim…ama sen duymadın değil mi?…duymak bile istemedin ki…ama bak bittik… BİZ diye bir şey kalmadı artık …TÜKENDİK… sen ve ben iki yabancıyız Hatta belkide başka ellerde ısıtıyorsun ellerini…başkasının gözlerine bakıyorsun “ben” gibi…

Ben mi ? dedim ya beni sorma…Bıraktıgın gibi yim işte… değmedi ellerim başkasının ellerine… başkasının kokusunu çekmedim içime…Çekememde… ben sen değilim kii…Kolay mı öle geçmişe çizik atmak?Hiç yaşamamış saymak …

demek senin için çook kolay… Öyleyse sen yaşa bensiz ama benden isteme… kıramam seni bilrsin ama bunu da yapamamki… gitmek istiyorsan gideceksindir zaten…Öyle sebep arama… “Bittik “ de GiiiT… her zamanki gibi beni hiiiiiç düşünme…

Ağlamıyorum bakma öyle gözlerimin taa içine[SIZE=1]…Üzülmüyorum ki gidişine… Hadiii gideceksen Giitt…uzaamasın bu veda sahnesi…sadece canım yandı azıcık…Bak haykırmıyorum, isyan etmiyorum Kal demiyorum…Çünkü ayrılmak istiyorum dediğin andan itibaren ben “Yaşamıyorum…”
[/SIZE]
Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:[b][i]hani bazen agzında hissedersin kalbinin attığını hani bi başka çarpar ya yüreğin ; ben artık hiç öyle olmuyorum
[/i][/b]

Cok hoştu canım, sağol .. : )
Ara
asi_ve_mai
yüreğine mutluluk hüzünçiçeği...
çok güzeldi yine...
Ara
Qetesh
Yüreğine sağlık . . .
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Beğendiğinize sevindim (:
Ara
€BeRimSin
Yüreğine Sağlık ...
нüzüηçiçÑ”ği
teşekkür ederim (:
Ara
günahkeçisi
ayrılmak istiyorum dediğin andan itibaren ben “Yaşamıyorum…”

Açtıgın bütün konular gibi buda süperdi tşkler
Ara
duyqushh
Giitt…uzaamasın bu veda sahnesi…sadece canım yandı azıcık…Bak haykırmıyorum, isyan etmiyorum Kal demiyorum…Çünkü ayrılmak istiyorum dediğin andan itibaren ben “Yaşamıyorum…”

bnce burdan itibaren daha qüsell ve daha anlamlıı Wink
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkür ederim beğendiğinize sevindim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  say ki bu kadın gitti.. MASAL BİTTİ.. yaraliyureq 7 438 04-11-2022, Saat: 01:49 AM
Son Yorum: wildfang
  Masal bitti ve art?k son ad?m? at?yorum ilk ad?ma inat. ROSE 20 1,082 04-05-2022, Saat: 07:48 AM
  Bitti ??tee ... Firari Fırtına 6 334 04-04-2022, Saat: 10:07 PM
  ??te ?enim yaln?zl?q?m?n perde arkas?....! Ve Sen...! eRCi 2 378 04-03-2022, Saat: 11:08 PM
  bitti dedik bitti eRCi 1 323 04-01-2022, Saat: 02:06 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:01 AM